Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sat Sep 26, 2009 11:57 pm

po dikush e ka koken lufte cdo her more xhiti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:08 am

do i kishe then Fjona po te vjen keq pse u largune Shkijet me gjithe Rugoven tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 11:37 am

me shum me vie keq se kan mbet do me serb se serbet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:07 pm

Do i kisha thene kesaj larte qe je bere keq pse je pa serbet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:11 pm

jo me shum ndihem keq se nuk kan ik te gjith serbet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:13 pm

Epse i mbajtet afer a pse ishin miqte e Coftines Rugova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:15 pm

ne nuk i mbajm afer po keta serb qe kan mbet dhe bejn bl- bla neper forume rrin vete se jan viruse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:22 pm

Do i kisha thene Fionaa kesh kujdes e cfare ben ti ne forum me serb ateher kure ne jemi Serb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:27 pm

un do te kish then ty e shum njerzve qe mundohen te na imponojn ato parti se ata deshirojn . jemi ne demokraci dhe eshte edrejta e cdo kujt te simpatizon ate parti si aje deshiron nuk mund te ma ndalesh ti e askush lirin e te shprehurit ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:31 pm

Une dote kisha thene qe lirine e te shprehurit shijoje por jo duke i nenvlersu te tjeret me inatet e tua pa dite se cfare ben ja fute reputacin negativ nje poezise ideale vetem pse e ka bere tjetri kjo eshte degjenrim e jo demokraci sic mendon ti andaj shtije duart ne xhepa mose te mberdhihin se metesh pa to ose vlerso ne menire te drejt mose u ben biber ne cdo gjelle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:35 pm

un dot kisha then ty, nuk eshte ne interesi personal tuajn ke un simpatizoj.apo i jap voten . un nuk di te luaj role. per mua gand kan qen Adem jashari dhe ibrahmi rugova asken nuk e nenvlersoj ju jeni aje qe mundohen me kemblgulje te hudhin balet mbi ata qe jan pro politikes rugovesa esht e drejt ime dhe nuk mundesh ti te ma imponoshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:40 pm

Do i kisha thene Fiona te ke te drejten e votes por jo te krahasoshe nje kancerogjen me nje vigan jane dy gjera qe skane te bejn bashke domethane tradhtia e Rugoves qe e kemi me argumente Dhe trimerine e Jasharajve qe kancerogjeni po ai YDHULLI i jote kure vritej familja Jasharaj ai ngrente dolli ne Velani mose u ngut fionaa mose lexo gjera koti po shife realitetin skame nevoje partije apo asgje vec te kujtova qe Kancerogjeni Rugova eshte i tille tradhtar dhe ashtu ka me mbet e mose e afro emrin e Adem Jasharit afer me te ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 12:41 pm

do te kish then keti u be mjaft tani ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:11 pm

Do i kisha thene fiones qe mire qe e kuptove dhe respekte tani tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:13 pm

do ti kish then keti toto se un me respekt jam qe nga mosh 1 vjeqare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:17 pm

Do i thoja pse u ndaluan Reputacinet tani Fiona he dome thane e ndalove doren hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:19 pm

o njeri ti se pari nuk je i mir me drejtshkrim

Reputacinet) cfar do thot kjo fjali do ma spjegoshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:24 pm

di i kisha thene qe mose ben se nuk e din jo se e dime qe djalli nuk duket por ja qe ndonjeher i nxjer kembet kaq tung fionaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:26 pm

hahhahhahhahhha flm ishte nder te diskutoj me ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:28 pm

Per fare nuk kishte nder te diskutoje me ju ishte humbje kohe te diskutoshe me nje si ti kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:33 pm

I kote,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:34 pm

I SINQERT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun Sep 27, 2009 1:37 pm

E drejte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue Oct 13, 2009 11:49 am

Do e pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue Oct 13, 2009 12:26 pm

Do ta beja mike te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 15Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: