Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Mon May 04, 2009 9:26 am

Respekteee!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Mon May 04, 2009 10:24 am

mos u merzit vesa! rrespekt! fla kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue May 05, 2009 11:39 am

se do te marre pjese ne kuvendin mbarkombetare ,ky kuvend eshte deshte te mbahet ne vitin e kalur por per disa shkaqe nuk eshte be e mundur te mbahet dhe besoi se ne kete vite kushtet jane dhe se do mbahet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Thu May 07, 2009 3:51 pm

pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eri Tr
Fillestar/e
Fillestar/e
eri Tr

Male
Numri i postimeve : 50
Age : 29
Vendi : Shqiperi
Registration date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Thu May 07, 2009 5:10 pm

Kesaj lart i kisha thane ku e ke shqiponjen ne balle! Se te kishte hije!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Fri May 08, 2009 11:21 am

Respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Fri May 08, 2009 1:07 pm

Je shume e mire, vec vazhdo keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Fri May 08, 2009 1:17 pm

pershendete........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Fri May 08, 2009 1:51 pm

Respektin tim te thelle per ty!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sat May 09, 2009 12:33 pm

nje pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sat May 09, 2009 1:15 pm

Te kam xhan ..Meri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sat May 09, 2009 3:18 pm

te kam shpirt vesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 2:31 am

Je mikeshe e mire shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 10:32 am

Mirmengjesi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 12:06 pm

Pershendetje Vesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 2:16 pm

pershendetje per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 2:52 pm

je e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Sun May 10, 2009 4:51 pm

mirėdita dhe pėrshėndetje Bukuroshe
mėka marr malli te komunikojm sebashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Mon May 11, 2009 12:01 pm

pershendetje xili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Mon May 11, 2009 1:35 pm

te kam motrushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 36
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue May 12, 2009 9:20 am

Je si pellumb:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue May 12, 2009 9:22 am

je yll motrushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue May 12, 2009 3:18 pm

Keto dya siper jane te vecanta, qendroni te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Tue May 12, 2009 3:21 pm

Respekt per ket siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed May 13, 2009 2:20 pm

Respekt edhe per ty Vesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: