Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 18, 2009 5:46 pm

ku je qe nake humb moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 1:33 pm

nje pershendetje per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 1:37 pm

Mire se erdhe ne mesin tone..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 1:39 pm

respekte per ju mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 1:44 pm

Aederis sa emer interesant , mire se erdhe ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 2:54 pm

elisa shkruajti:
Aederis sa emer interesant , mire se erdhe ne forum.
flm shum mir se ju gjeta.
respekti ndaj jush:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 36
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 4:46 pm

Do i thoja je simpatik aedirisi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 4:57 pm

....A ka diqka te re ane drinit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driola
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 5:04 pm

Po more gjithcka ka te re kendej drinit,Very Happy:D:D po nga ju ndonje te re ?Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 5:11 pm

Po, po edhe knej ka gjithqka dhe asgje. Mundesh me marre me mend se qka ben ben pjes tek "gjithqka" dhe qka tek "asgje" Very Happy .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:01 pm

Do i thoja se je i pa parė me punėn qė po bėn tė punoft shneta dhe vazhdo .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:05 pm

Pershendetje per ty Trendafile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:07 pm

Allahile ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:08 pm

Falen e nderuar elisa edhe nga unė jeni e pėrshendetur Lule per ty respekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:09 pm

Allahile gjalle je ( per Ago Mujin )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:11 pm

Ago diell sod
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:19 pm

Po veq diell me dhom

Per Elisen: Gjall edhe i fort bile///
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr!lj@
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Dr!lj@

Female
Numri i postimeve : 121
Age : 27
Vendi : Gjk
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 6:33 pm

Do t' i thoja qe je i fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:21 pm

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:22 pm

pershendetje per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:27 pm

gjithashtu edhe per ty si kalon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:28 pm

mir shum flm
po ju? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:35 pm

pak e lodhur por mir ndihem kur jam ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aedirisi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
aedirisi

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : gr
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:38 pm

kalofshit sa me mir ne forum Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ylari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
ylari

Female
Numri i postimeve : 801
Age : 33
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   Wed Feb 25, 2009 8:38 pm

Shum i embel je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēka do t'i kishit thėnė antarit qė ėshtė siper!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 15Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: