Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 91
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë Empty
MesazhTitulli: 29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë   29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë EmptyMon Apr 27, 2009 6:20 pm

Lufta e fundit në Kosovë ka lënë pasoja në shumë sfera të jetës, një dhëmbje e madhe është edhe për familjet të cilat edhe pas 10 vitesh luftë nuk kanë aritur t'i gjejnë të afërmit e tyre.

Japim mendimet tona lidhur me temën prandaj mendoj se kjo dukuri eshte institucionale sepse ne forma individuale e familjare nuk zgjidhet.

Unë konsideroj se shteti dhe institucionet duhet bëjnë më tepër,
cka mendoni ju?

vazhdim të mbarë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 91
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë Empty
MesazhTitulli: Re: 29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë   29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë EmptyTue Apr 28, 2009 12:08 am

kerkoj ndjese per nje gabim në titull,jo 29 por 27 Prilli,shpresoj se stafi e permireson kete gabim. flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë Empty
MesazhTitulli: Re: 29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë   29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë EmptySat Jun 20, 2009 10:29 am

29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë ,,kjo eshte parrollla e komunistave shqiptar me ua letesue zemrat nenave,babeve e vellaznive e morave kinse qe ne po kujdesemi per te pa gjeturit!E ka ngrere ujku magarin e magari mendonte se eshte ne enderr,e kur i doli gjumi i kishin mbetur vetem themrrat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë Empty
MesazhTitulli: Re: 29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë   29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
29 Prilli "Dita e të pagjeturve"në Kosovë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: