Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Tue Aug 11, 2009 10:34 pm

JO JO AGIM PO BEJM PAK GALLATE ME KETO SE SI CIRK ME DUKEN JA VLEN ME KALU KOHEN HAHAHAHAHAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Tue Aug 11, 2009 10:41 pm

Ju tani keni fillue edhe ushtaret dhe komandantet e aksh ti shani ti perbuzni si ata tradhtare qe po bashkpunojne me qdo organ sllavo maqedonas qe ti zbulojne dhe ti burgosin keta patriot.
Ju me qellim trilloni emra ne forum te njerezve qe skan lidhje me kete forum ,vetem qe ti ken parasyshe sllavo maqedonasit dhe udba me tradhtaret qe te burgosen shoket.
Po qdo burgosje e shokeve nga ju do te keni pasoja katastrofale ju dhe familjet e juaja .
Ju apostrofoni emra me qellim ketu,se kinse ju po i njifni a jeni te paguar nga njerez tradhtare dezertore te sherbimeve sekrete sllave.qe ja kan dhene kete detyre speciale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Tue Aug 11, 2009 10:49 pm

Kushe jane Komandatet e Aksh pse genjeni o Detktivi pse kure ne edijme qe gjinden rugeve Tiranes ne lokalet luksoze mose ja fut kot se ju doli boja me mjafte se na lodhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Tue Aug 11, 2009 11:49 pm

zeri ja shihi ata qe po thirren atdhetare se
qysh e mbrojn njeriun e serbis e kete haxhi shpijuni qe e shane edhe
legjenden tone kombetare ADEM JASHARIN
pos asaj edhe zotin qe e
shan eshte ky me siguri pjell shkau no coment zeri me sja vlen me
detektiva e perkrhes te haxhiut te mirremi me

E shaj zotin sepse po ju duron qafirat tradhetaret qe na rraset nen shkja,!Ne maqedoni per ēka luftuat ????


Me i shtie shqiptaret nere shka !!!!!

Por nere shka ken shqiptaret vetem ja ripertritet shkavellet e zoti u marroft per jete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 12:59 pm

Me faktet e atyre qe me vendimin ne nivelin me te larte te LDK-se formuan komitet per njollosjen e Ushtrise qe solli lirine dhe me direktive partiake filluan ne menyre sistematike te sajohen fejtone ne forme aktakuzash ndaj pjestareve me eminent te UĒK-se madje ne bashkepunim direkt me sherbimet e Millosheviqit.Mijera faqe kane shkruar disa gazetre te Botes Sot per "krimet " e UĒK-se disa prej te cilave e kane demtuar UCK.

Me faktet qe kryetari i LDK-se apriori ne fillim tentoi ti eleminoje duke i quajtur para opinionit vendor dhe boteror se jane dore e zgjatur e Serbise,sikur te pranohej kjo,atehere do ti jepej goditja vendimtare lirise dhe pavaresise se Kosoves . SHBA-te nuk pranuan verdiktin e Rugoves . Ata kishin informata me te sigurta dhe nuk pranuan kurre ate qe nje pjese e juaja edhe pse i thoni vetes shqiptar i trumbetoni pa fije turpi.

Keto akuza qe ti i solle per te treguar pse gjoja UĒK-,qka tradhetare eshte apsurde se UĒK-ne e urrejne vetem mercenarte dhe trathetaret e kombit dhe serbofilet.Keto akuza jane genjeshtra te kulluara me te cilat ju nuk keni lene dere te prokurorive te huaja pa shkua madje edhe ne Hage vetem e vetem per te zbatuar urdherat e prijesve te partise suaj per njollosje te UĒK-se.Keto akuza e aktakuza te rrejshme me deshmitare te rrejshem rane si fluskat e sapunit dhe te gjithe luftetaret e lirise po lirohen si te pafajshem ,turpi dhe njollosja do bjere mbi ata servile te politiokes se Beogradit qe te cilet nuk lane dy gure bashke me te vetmin qellim te perbaltjes se luftes dhe sakrifices sublime te paster si loti ,luftes se shenjte qe njehere e pergjithmone largoj hordhite serbo cetnike nga trojet e shenjta shqiptare.
Lavdia dhe kranaria per trimat e lirise Komandatin Legjendar ADEM JASHARIN do jetoje perjetesisht ne zemrat e breznive me lirine e Kosoves .Turpi dhe mallkimi do bjere pamshirshem mbi trathtaret dhe servilet te cilet ne momentet vendimtare te mbeshtjellur me petkun e pacifisteve ,policesh lokal,spiunesh,u gjenden per interesa individuale a grupore ne anen e okupatorit.
Te atyre qe nuk e pranuan luften dhe sakrificen dhe heroizmin e bijeve te Kombit nga cdo krahine me te cilet krenohet perjetesisht Shqiperia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 1:22 pm

zeri tatoo,xhurra

qe ken then Rugova se uēk eshte dore e zgjature e serbise ti kete e din mire pse e ka thene ;???????????


Adem Jashari,Uke Bytyqi,Fatmir Lima,Thaqi kan qen ushtaret e Rugoves a ti kete as qe e din e as qe ke me ndegjue nga tjeret sepse keshtu ka qen marveshja une them keshtu e ju veproni e futnja popullit!
Kerkush nuk ka qen e as qe eshte kundra nje ushtrie te mirefillet qe e ēlrion apo e mbron nga armiku mos te dhunoi,mos ta deboi,mos ti masakroi ,mos tua djegu shtepit e tjera e tjera!Cilen nga keto e mbrojtet popullin ?

Para syve tuaj sa femra i dhuniu shkau ?

1)Dhunimin a i mbrojtet ?Dhe sa femra u dhunuan ?

2)Masakrat a mundet ti ndalon shkijet pos keni shikue filma ?

3)A munjtet mi ndal shkijet mos me djege tan kosoven ?

4)A u betuat per bashkim apo me ndare kosoven dhe viset e tjera ?

5)A mujtet me ndalue shkaun qe mos ta debon popullin nga kosova ?Pos soorrat mbeten me Rugoven!e ju ku ishit ?

ēdo kush le ta denoi veten per tradheti,dhe gjere sa nuk e dijna veteveten dhe gjere sa tradhetaret i shpallni patriota ska kurgja nga shqiptaret dhe ta dini se nuk i kemi punet mire,kurr ma ne rrezik nuk ka qen shqiptaria qe me na shlye nga rruzulli toksor si nje qenje jo njerzore!

Ma mire eshte me parandalue se me sherue tradhetin !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 1:31 pm

o Haxhi rij urte mose ja fute kot mose shkruaj gjera te kota o njeri meru me realitetin nese ke ndryshuar dhe don te te flaen mekatet qe ke bere kunder UCK dhe mbare Kosoves o djal degjo nje gje nese ti mendon ne ate menyren tende qe vetem te shashe e te fyejsh une per bese me vjen turp me te te them gjera se nuk ja vlen ketu sidomos ne kete forum te ishte nje forum tjeter me renje te kishashare po sillu mire sepse ketu eshte forum vertet me njerez e djem te mire pa mare parasyshe se jane te majte e te djathte ketu kemi bere kirtika dhe autokiritika keshtu nuk jemi share vetem tipa si ti kane perfunduar ne aut andaj sillu mire mose u mundo te tregohesh ai qe ske qen kure edhe pse ke nderu mendjen mjafte u shame Haxhi seriozisht te them po sillu mire tani dhe shkruaj fakte ose kritika po mose shaj ne gjera qe ste takojne ok KLM Haxhi na lodhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 1:40 pm

zeri gjuro
Une a e din se ēfare mekate kam bere kundra uēk ?
kam sherue ushtar te uēk e jo te shkive,kam prue ilaqe e haram u kofte se neper granata kam shkue me nje drenicak me traktor te tij dhe i kemi prue ne vendin e duhur!Kam prue ndihma me konvoja si ne Malisheve edhe ne suhareke keto sipas teje jan mekate ?Bravo luftetari i lirise!
Une gjere me sot kerkujna nuk iu kam shpifur diēka qe nuk eshte ne favorin e se ardhmes se gjeneratave shqiptare edhe per femit e tu dhe te agim barjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 1:47 pm

Eke pase Obligim sice kemi pase obligim te gjith pse duhet te te shperblejme per ate qe paske bere ti cfare done obligimi ndaj Atdheut nuk shperblehet por ne duhet te jemi ato qe te shperbeljem Atdheun duke i fale te gjitha edhe jeten vetem te jete i lire kete dije haxhi dhe mose vuaj per karkige large asaj se edhe nuk ke bagazh per te klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 1:53 pm

gjuaro

sipas teje ata qe paskan kontribue per shqiptarin e paskan pas per obligim a ?

Dhe une duhet te vdesi urie tani a ?
Dhe per karrika sipas teje na duhen spiunat servila te shkaut me na shty a ?
Dhe une nuk paskam bagazhe sikurse keta zagara qe dje ishin me shkaun dhe per ty te mire ēenkan !
A je ka din se ēka je ka fole o gjurro ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 2:08 pm

Une obligim cdo here e ndjej ndaj Atdheut ska rendesi se a vdes urie apo jo eshte obligim i secilit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 2:18 pm

sipas teje gjere ne vdekj do kontribon per atedhe dhe tradhetaret ti lejon me te qeveris ?Kesaj nuk i thone kontribut per atedhe por po kontribon per tradhetar!

Dmth ne per atedhe e me na qeveri spiunat,hej eja ne vete o burr !
Mos bre pse po gabon ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 2:25 pm

Atdheu mbi te gjith Haxhi keshtu eshte ku do
mose pyet c'beri Atdhu per ty por ty cfare ke ber per Atdhun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 3:54 pm

zeriatdheut

Une sa kam punue per shqiptarin me pas punue si une 10 perqind i shqiptareve shkau kish shkue ne karpate!Une kam bere ma shume se ēeshte dashur per atedheun!
Obligim po ja kena dhe duhet amanet edhe femive me ua lan ama o zeri gjere kur do ti lena te na qeverisin tradhetaret,kur ju thoni se tradhetar jan na tradhetuan dhe nuk bani za kundra tyre!Spo kuptoi zeri me beso !
E verteta e di qe djeg si gaca,ama duhet te behemi real ndere vedi shqiptaret e armiqeve siq mundeni pa marre e pa marre ndaj vellau vellas!

zeri o gjurro
jam shllogue bre njeri ne kete forum deklaroi se ne emrin e tij ka shkrue,tjetri,a ne esence mosha hobo numri i shkrimeve i njejt dhe se kuptoi,ēka po zihet e kush cili ketu eshte spiun shkau e cili patriot shqiptar!

Zot ruaje shqiptarin nga vete dorezat e shqiptareve famkeqesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 9:49 pm

Drune e shtrember e djeg zjarri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 10:12 pm

rruges se tiranes shetisin qyfti i juve me G.Adilin tradhtarin.
Qe bashkpunoni me sllavo maqedonasit dhe serbet.
dhe palli ne internet.
me psikopata qe kosova ja rrasi dhe perjashtoi si qen .
Ser ai eshte si ju,skeni dallim fare.

Driniii zjarri djeg te gjitha llojet e drujve,nganjehere spo ja qellon fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Aug 12, 2009 11:51 pm

Edhe hekurin po.
Por drun e dreit njeriu e shfrytzon per gjera ma me vler, se per zjarr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 12:10 am

Kush e perdorte drunin e drejte mbi veprimtaret e qeshtjes madhore ?Bashk me shkjan ?Ju ka dal ngjyra e komofllume dhe per lendine jeni e spo e shifni veten ne pasqyre!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 12:12 am

Kushe ishin me ty Haxhi ateher kure ishit ne Rahovec ne cilen ane ishe ti kure u sulmua Rahoveci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 12:24 am

Une ty te bera pyetje se a kan vrare komandantet e tu mbas shpines ushtar shok te tu!Komandant Kleqkes ne pranin time i tha nje rahovecali dhe nje ushtar qe posterin e ka gjuajt me granata dores e ju ēka keni ba!?Kurva ti nxjerrt syt e kurr mos pafsh per jete dhe fara jote me virus u trete ne detin e pafundet!
Ate dite a u tranue ne Rahovec nje ushtar nga Maralia dhe si perfundoi puna e tij ?
ēka po te djege zuza!A i ke pare kamionat qe civilet i barteshit per ne kleqke di edhe per ty do me obligon me te burgos e mae ta pa sherrin edhe farefisi he tradhetar!Te gjeje ne bire te miut dhe nje here korigjoi fjalet se per bese provoje veq edhe nje here shaje nese ti ke me mujt ma me hanger buke njmend kurve me thuaj e tradhetar,se me juve vetem duhet me ju denue e me shpetue popullin qe e morret ne qafe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
agim__barja

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 56
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 1:10 am

zeri no coment po shihet cart se kush po e perkrah kete m*** haxhiun edhe kush qendron mbase tij qe po mundohen te thirren ne emer te bashkimit kombetare e bashkimikombetare nuk behet me ata te cielt e shajjn komandantin tone legjendr ADEM JASHARIN e per kete ka kush te mirret me ta se tani veq jan te njoftuare te gjithe edhe per ate kjo faqe eshte me e vizituare sot se kur me pare tani presim denoncimin publik te shoqates se veteraneve te UCKse per te gjithe keta bashkepuntor te Haxhiut edhe keta perkrahes te cilet jane ne bashkpunim me sherbimet sllave ne dem te ceshtjes sone kombetare ketu zdo te kete meshir ndaj askujt dhe e gjithe diaspora do e dije se kush jane keta papagalla qe po lehin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 10:01 am

Agim bajra
Po ēka tu ka tek bre burr qe ne emre te Adem Jasharit apo deshmoreve te dalish i pasterte ???Qetu po na behesh i dyshimt!Po leji more deshmoret e Ademat,ti per veten fole dhe ju se keni ndihmue sa ishte nxorr nga shkijet e pasi e vran po e mbroni Hej a je ne vete!Kur te vdesi peshurri te vorri,Ma keni shkerdhyer jeten e sa jam gjalle ma shkattrruat jeten e kur vdesi mener me ju dhire ne ato buqetash lulesh,dhe femive te deshmoreve ja keni nxire jeten !PO more burrrrr trimi ju te vdekurit i mbroni e te gjallet ata qe kan luftue per liri e bashkim,po bredhin rrugeve te kosoves e pe vjerrin veten e ju kush jeniiiiii bre ??????A po bejn greva luftetaret e vertete ?A po bredhin poshte e larte per egzistence a vdekje e jo qe na plaqkitet na banet ēmos me shkaun po azganiseni mire e keni qata qe kan luftue lypin qkerdhav nanat qe nuk ua qkerdhavin juve me pluma!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 10:42 am

Komandantin legjendar e shani ju qe pēerbuzet luften amanetin e tije betimin e juve.
Ju rreni e mashtroni se ,,BaC u Kry" po bac po ju rrejn tradhtare e hajna te uck qe veshen uniformen per pushtet,per hajni e per tradhti.
Ju qe jeni pasunue dhe vjedhni ne emer te uck.
Ju qe maruat pallate e pompa te benzines e qka jo.Ju qe keni shpalle kosoven multietnike bashkim vllaznim si ne kohen e titos.
Ju qe shani ofendoni patriotet shqiptare a perkrahni udbashet tradhtaret ju e ju qe skeni karaktere as moral te uck/se.
Ju banda e bandita qe rreni se keni luftue.Po shifet se qfare psikopata keni qen.
Ne UCK sdisa here kena cek se ka pase qeshyt tradhtari hajvani qe kishin qellim te shkaterrojne njerezit e vertet te uck/se.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 10:59 pm

Thon' u shtri e thon' u vra
Po ti s'vdiqe, or Baba,
As te shkemb' i Dragobis
As te zemr' e Djalerise.


As je vrar' e as po vritesh
Legjendar Ante po rritesh
Dithiramb i Dragobise
Tmerr, panik i mizorise.

F.Noli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 11:07 pm

more
drini
po kush e vrau te shkretin ? kete e kam vije te gjakut,gjak te parin,sepse rrenjet e ketij i kam nese nuk e ke dite ?

shqiptaret tradhetar e vrajten ,kusherinjet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: