Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:10 pm

Kuptone mire,por po kerkon gjersisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:14 pm

Sa here te lexoi ty, me rritet respekti per ata qe nuk dine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:18 pm

Une sa here ti lexoi shkrimet e tua kuptoi qe i mbrone servilet kinse na ēliruan,a ne te vertete na riroberuan !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:24 pm

A mos ke per qellim ngritjen e disponimit per ket dite!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:27 pm

Ra nje fjale e dolen katra.
Epopen e ngriten udbashat .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:29 pm

Fol vetem per ate qe e ke te qarte, per ndryshe hesht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:36 pm

ēfare qatrtesie kerkoni i nderuar Driniiiiiii ?Nese i di te vertetat sipas jush duhet heshtur e verteta e hidhure ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:40 pm

Ate qe flet duhet te jeshe ne gjendje edhe ta argumentosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:55 pm

Ne ēdo kohe e moment me argumente te gjalla e jo me fjale te odave !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:56 pm

Duhet te mesohemi me te verteten edhe pse na djege e shkreta !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 4:08 pm

I kam inat librat sidomos ato te Historis. Na mesojne te flasim per gjera qe s'i kemi ditur, dhe s'i dime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 4:18 pm

Vrej qe shpesh te pengoin Odate tona.
Pse?
Ups me fal harrova qe odate jane per Burra e jo per gra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 4:29 pm

Odat e shqiptareve kan sherbyer per te marr informata se kush eshte kundra okupatorve dhe menjeherit si kan dalur nga oda kan shkue ne policin serbe dhe e kan lajmrue ku nuk i ka shkue shume ate nacionalist shqiptar ma se ke pa ne siperfaqen e tokes arberore .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 4:42 pm

Mos kane qen Sallonet e Minoritetve. Se per odate e Shqiptareve si thuani ju e dime, se sa kane kontribuar ne ruajtjen e traditave, dhe kulturen tone Kombetare.
Edhe te huajte iu kane patur lakmi, dhe kane respektu rregullat e Odave tona.
Te kuijtohet ai Diplomati nga USA kur zbathi kepucet per te hyre ne Ode te Junikut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 5:09 pm

Po mos te kishin egzistue odat sot mesiguri do ta kishim moti kombin kompaket shqiptar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 5:10 pm

Te huajve u konvenone oda e shqiptareve e jo kuvendet e senatoreve siq ka amerika e shtetet e tjera .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 5:17 pm

Fjalet e tepruara ia humbin vleren ... vetes tende.
Mendimet e shfrenuara e qojne njeriun deri ne cmenduri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 5:18 pm

Mendimet e shfrenuara e qojne njeriun deri ne cmenduri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 5:47 pm

Katastrofa ne prage te deres po na troket,e cila e ka fillimin qysh moti,....
por ende nuk eshte zhvillue ne ate mase qe te behen masakrat masive!
Katastrofa po pergaditet nga vete shtetet e Bashkuara me nje lufte te trete boterore me permasa shume rrenqethese ,
ku ushtrit e shteteve do te masakroin popullin e vete.
Kjo eshte bere se fundi nga uēk dhe do ja shen sherrin tere dynjaja!

uēken e keqperdoren dhe kush bene e fole drejte se ēka ka bere uēk e vriteshin dhe e vrajn se ende nuk ka perfundue masakra masive e popullit shqiptar o Drinii ke me perjetue kete masakre o ndodhe ne vendlindje o ne angli ne veri perendim ?!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 6:09 pm

Feride.
Mos mendo se te mbeta borgj ne ket pytje.
Shkrimi im u shly, dhe nuk po hargjoi me shume energji te shkruaj edhe nje her.
Cenzura po behen...... ne BK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 6:19 pm

Te kuptoi Drini,edhe une po te them mos hargjo mendjen,se nuk ke per kend me shkrue?Tupani rreh e nuk e marrin vesh,por ska problem hiq.
Si jemi dhe punet i kemi.
Le ti shlyein shkrimet sepse shkrimtareve nuk doin me ja prish rehatin ketu per dashurin e prinderve qe u paska lindur nje femi ne pleqeri,shume interesante vallahi !

Rroft uēk ,rroft qeverija e kosoves e Ali Ahmetit e Berishes e stankoviqit hahaaa,pakes shaka per disponim Driniii kalo mire.
Cenzura ne kohen e Milloshit dhe tani .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Feb 13, 2010 4:46 pm

Cdo shqiptar i ndershem ka te drejte te flase ne te mire te Kombit dhe Atdheut.
I.Qemali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Tue Feb 23, 2010 11:05 pm

Nje film ne Hollywood kushtuar UCK-se.

http://www.wilddingopress.com.au/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 28, 2010 2:16 pm

Vetem ne errsire mund te shihni yjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Mon Mar 08, 2010 12:10 am

Lavdi Ademit me familje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 18 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: