Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Jan 09, 2010 1:33 pm

Agron Mulaj te qoft i leht dheu i Kosoves, gjithmon do mbesesh ne kujtesen tone per sakreficat per liri, e atedhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Jan 09, 2010 4:13 pm

Te gjitheve qe rane per Bashkimin e trojeve u koft i leht dheu i shqiptareve,dhe atyre qe kan kontribue e bredhin rrugeve te botes shkaku i servilave iu deshiroi qe ta marrin qeverin dhe ta qeverisin popullin sa ma shpejte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 8:20 pm

Ata qe per nje cast diskutojne me ze te larte jane plot sinqeritet, sepse ajo qe mbrohet me fuqine e shpirtit, eshte shprehje e vendosmerise per ta mbrojtur te verteten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 8:52 pm

<<<<<<<<<<<<disa e mbroin tradhetin dhe e shesin patriotizem,kinse na ēliruan ,a kerkund nuk jemi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 9:01 pm

keto jane rrena te farkisteve tradhtareve .
Shqiptaret kane deshtue totalishte nga keta kriminel te luftes e te pa luftes.
Populli u zhduk nga keta hajna servile.
U zhduk kombi shqiptare flamuri identiteti.
vetem mjeranet ata qe skane ne koke fare lavderohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 9:20 pm

Me qiftelija kan luftue te uēkes


qe


shikonihttp://images.google.fr/imgres?imgurl=http://img.youtube.com/vi/V_CMitDW_2Q/0.jpg&imgrefurl=http://video.earthvista.com/rexhep/&usg=__xVE1ZShe5_KUqveqjN9tNKclSu4=&h=360&w=480&sz=16&hl=fr&start=34&um=1&tbnid=s6GmtgO8163ABM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dhaxhi%2Bku%25C3%25A7i%26ndsp%3D21%26hl%3Dfr%26sa%3DN%26start%3D21%26um%3D1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 10:15 pm

Te liria s'arrihet neper lule por neper vuajtje e mundime te gjata.
Qosja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 10:25 pm

Tek liria nuk arrihet me genjeshtra e hajni,pos me lufte e sakrifice te madhe.
Pa i thene shpirtit ti ne trupin tim nuk ke vend gjere sa nuk e ēliron atedheun ska fitore pos riroberi e metejshem.
Feridja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 11:12 pm

se pari liria nuk eshte as afer.
Edhe klika Titiste rrejshin popullin shqiptare se kane liri eshte luftue per liri ne kohen e luftes se dyte botrore
rrnofte bashkim vllaznimi etj.
kendojshin kenge e mashalla.
Edhe tashe kendojne rrejne mashtrojne se kinse paskan arrijte lirine.
A nuk kuptojne se jemi te roberuar si shkau si i huaji.
Shkau burgosi shqiptaroviqat burgosen patriotet pse kerkojshin liri.
tashe prap shqiptaroviqet burgosin me ndihmen e serbise dhe te huajve pse lipym liri vetvendosje.
Albini kushe e burgose ,pse kemi liri a ,qka lyp ai njeri .
keta tashe e shajne se po ja prishe qetesine tradhtareve politikaneve servile te huaj.
Ska dallim fare prej regjimit komuniste se komunistet udheheqin kosoven me servilet e uck.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Mon Feb 01, 2010 7:18 pm

Titistet shqiptar na mesojshin se si i kan vrare ballistet dhe nacionalistet shqiptar dhe ne mendojshim se mire ja paskan bere vellaznive tone,sa popull naiv qe jemi kuku per zotin dhe token qe po na mbane!
Edhe udheheqesit e uēkes qe e uzurpruan timonin e saj ne fund edhe pse serviluan me shkije na turren si mezet e prandeveries kinse na qliruan bre zot a je diku me u zbrase ne keta tradhetar te poshter qe edhe dje ishin me Milloshin e titon dhe prape ne pushtet.
Detektivi ska bre drejtesi ne kete bote ,as nuk besoi qe ka edhe zot me vjen rende me ceke kete fjale ,por spo durohet more.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 12:12 pm

Politiken kosovare e udheheqin 99% titistet lkj dhe kosovaret tradhtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 2:23 pm

Xhiti
Une kur kam then si ti keshtu me thojshin mos je pjella e shkive ?
Po kush me thonte spiunet apo bijt e kumareve te shkive!
Tu rrit nera o xhiti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 5:47 pm

kushe thote o j feride pjella e shkaut ata qe jane gjak perzier bash ata me se shumti pe hapin gojen sote se kinse qenkan uck
a ne fakte ishin dezertore hajna bandit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 8:58 pm

Besa dhe bashkpunetor te shkaut siq jan edhe sot duke ngrere e bene dafranga tere naten dhe keta e komofluan uēken dhe dezertuan luften ne kete hesap qe u konvenoi ketyre psave.A ka shqiptar qe i teleis keta tradhetar ?Apo kemi mbete te paket e spo dim ku e me kon me ja nis me bismilahi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Feb 04, 2010 12:38 am

Sa me larg vetedijes, aq me afer besimve te kota, injorances dhe hutise.
Ata te cilet jane te paknaqur me vetveten, hetohen ne te folur: perqeshin te tjeret, fyejne mallkojne dhe per cdo gje jane te ndershem.
Tek ne kete lloi njerz i mallkojm, me nje shprehje.

Te hyfte vetja ne qejf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Feb 04, 2010 12:10 pm

dikujt po ja merre mendja se eshte me i menqur se te gjithe.
Apo ishin njerez dezertore te luftes e ne funde te saje vishen uniformen e u mshefshin neper male ,e populli i ngrate nuk e mbrojke askushe ,keta trima.
Disa u rrezitshin ne tirane e durres me uniforme veshe .
Kur u kry lufta u futen ne kosove a ne ishim duke luftue diku ne male .
Po harrojshin se ishin te evidentum ne pllazha te durresit me tradhtaret udbashet serbe te Tahir zemes e Ahmet krasniqit.
Mendojne se vetem keta paskan qen ne,, lufte" askushe tjeter.
Dhe keta qe fare nuk kane rrespekte ne vendin ku jetojne e as ne kosove as te ishe te uck .
Ketu ne forum na shesin trimni se keta qenkan te vetmiot qe mbrojne kinse uck.
E ne qe kritikojme hajnat kriminelet tradhtaret qe veshen uniformen e uck jo te luftojne armikun po te vjedhin popullin mendojne se keto gjera nuk i di populli kushe luftoi e kushe jo.
Po keta tradhtare dezertore mundohen qe te gjithe te hyjne me nje thes me uck.
Po dihet se mu pas kane aq trima nuk e leshin Adem jasharin vete me gra e femije tju kundervihet shkaut.
Ku ishin keta trima qe nuk nalen duke lavderuar veten ,e ja kana kritika.
Eshte e vertet se ne UCK kishte shume pak pak njerez trima .
Ata vdiqen e mbeten hajnat e dezertoret e luftes.
Ata trima qe jane gjalle ata nuk perkrahin parti servile politike po shumica jane pa pune pa buke ata nuk bejene ze.
Kurse tipi i trimit Nuredin Lushtaku Shaban Shala e do shoke te tyre te luftes ata kane mbet ne vetmi dhe nuk tradhtojne amanetin e shokeve te tyre.
keta tjeret qe skane pas emer fare vetem lehin e sjane askushi.
Trimat e uck te vertet nuk pajtohen se te gjithe uck ishin per liri pavaresi .
Po edhe ata thojne se pas lufte na u benen 100000 ushtare te uck kurse ne lufte ishin ne gishta.
leni marrit e marifetlleqet titiste komuniste se ju ka dal boja.
Sote ka evident per secilin individ se ku qka ishte ne cilin shtab qka kane bere .
Kritikat jane me vend a ja kana a sja kana dikujt lexoni shkrimet e atdhetareve ne albaniapress analiza etj.
Po ketu ne forum jane bere klika ,nje shoqeri jane te nejtit njerez apo shoke qe mbrojne njeri tjetrin a asgje ska n bere per qlirim te atdheut.
Prap nen okupim te huaj shkoi nje okupues erdhi tjetri.
Qfare uck i thote vetit ku perkrahe flamurin multietnik kosoven multietnike kombin kosovare kosoven e coptueme uck te shkaterrueme tmk te shkaterrueme enklavat serbe.
e qka e qka tjeter.
Turpi ska kufi marria ska kufi.
Qka i thuani vetes ku ishi ju trimat qe asnje kritik nuk ja dhate kesaj tradhtie po e lavderoni.
UCK e verte nuk pajtohet me keto tradhti te kerkujte.
Po servilet gjak perzieret hajnat e tradhtare qe thirren ne emer te uck. A sjane askushi vetem tradhtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Feb 04, 2010 2:40 pm

Po mire more zotri
A u betue ne fillim uēk per bashkim kombetar dhe ne maqednoni per ēka e nisen luften ?Per me e shtie prape shqiptarin nen sllave,nisoj edhe ne luginen e presheves ,a mos eshte genjeshter kjo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Feb 05, 2010 11:00 pm

Nese i beson intelegjences tende, atehere provoje ate duke e zbatuar me pune e jo me fjale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Feb 06, 2010 11:15 pm

Kujt iu ke drejtue Drinii ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:08 pm

Qesh i fundit ai qe s'kuptoi gje c'u tha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:10 pm

Kuptone mire,por po kerkon gjersisht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:14 pm

Sa here te lexoi ty, me rritet respekti per ata qe nuk dine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:18 pm

Une sa here ti lexoi shkrimet e tua kuptoi qe i mbrone servilet kinse na ēliruan,a ne te vertete na riroberuan !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:24 pm

A mos ke per qellim ngritjen e disponimit per ket dite!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Feb 07, 2010 3:27 pm

Ra nje fjale e dolen katra.
Epopen e ngriten udbashat .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 17 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: