Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 11:23 pm

Anėtar aktivNumri i postimeve: 852
Profesioni/Hobi: bashkimi me dajak
Points: 952
Reputation: -30
Registration date: 29/06/2008
Titulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP" Yesterday at 11:24 pm
Une ty te bera pyetje se a kan vrare komandantet e tu mbas shpines ushtar shok te tu!Komandant Kleqkes ne pranin time i tha nje rahovecali dhe nje ushtar qe posterin e ka gjuajt me granata dores e ju ēka keni ba!?Kurva ti nxjerrt syt e kurr mos pafsh per jete dhe fara jote me virus u trete ne detin e pafundet!
Ate dite a u tranue ne Rahovec nje ushtar nga Maralia dhe si perfundoi puna e tij ?
ēka po te djege zuza!A i ke pare kamionat qe civilet i barteshit per ne kleqke di edhe per ty do me obligon me te burgos e mae ta pa sherrin edhe farefisi he tradhetar!Te gjeje ne bire te miut dhe nje here korigjoi fjalet se per bese provoje veq edhe nje here shaje nese ti ke me mujt ma me hanger buke njmend kurve me thuaj e tradhetar,se me juve vetem duhet me ju denue e me shpetue popullin qe e morret ne qafe!


Haxhi tu ka djeg pak ketu nxefet te paska ardhe une te pyeta ne cilen ane ishe Haxhi rota hajde trego ke kishe afer teje noj drugar apo qenke nxef kot haxhi realiteti i hidhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 11:26 pm

Ai nuk ishte i shkret, ai do jeton gjithmon me ne. Zbashkur me A.Jasharin.
Ti nip e sternip i H.Prishtines nuk e kam te kiart se per cilin ke fjalne, per te shkretin, apo ate tradhtarin.
E din ku ka lind B.Curri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 11:33 pm

Ah more Driniii nga kushe kerkon te jete i qarte a nuk e shef se ase Shtimja nuk e mban me leje pashe zotin se a nuk e shef se i ka shit drute fare tape pijanec pa raki eshte ber.
a eshte ashtu Haxhi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Aug 13, 2009 11:37 pm

Pershendetje Zeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Aug 14, 2009 12:13 am

drini
ti per mua me bene pyetje se ku kam lindur ?Ne Fier apo bajram curre me fis krasniqe e lagja e palushajve!

zeri o gjuro o tatoooo

Une nuk kam qen ne rahovec por je provokator i keq,sepse ata qe i keni marr ne qafe e disa qe kan
depertue tju ikin plumave te juaj qanin ēka u keni bere e vrare mbas
shpines ma zi se shkau!
Keta kan emra e mbiemra!
Ne shtabin e reshtanit ishit te veshur 1850 dhe 17 ushtar i keni tradhetue e lene shkive mi masakrue!Kan emra e mbiemra te 17 tit,sepse po ate nate kan qen ne oborrin tim dhe kerkojshin se ēka me ba ?Une ne ēdo fashat e qytet te trojeve shqiptare i kam ka 17 patriota por nese i urdheroi qe ta marrin ndonje aksion ta ha havllen ,npaska vete agim barja per mua bani pyetje a ashte keshtu ?Une kurr nuk e shaj as e etiketoi dike pa argumente,vetem te me shpifesh pa me njohur nuk e duroi as zotin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Aug 14, 2009 12:26 am

Jo nuk ju pyta juve, se ku ke lindur nuk eshte duke me interesu, por per Plakin e Malve te pyta, Mir e ka Zeri po me duket jeni i dehur.
Tek ne ne anadrin thoin kur te thoin dy vet se jeni i dehur mbahi per Muri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Aug 14, 2009 12:34 am

Haxhi ti the se ke qen ne Rahovc tani e ndrishove thua jo a mose ke qen i pite me raki kure ke thane se ke qen e tani te doli rakia je Trezen dhe thua skame qen ok po nje petje Haxhi nga e dije ti se ai postieri gjuante Uck me minahedhes apo ishe ndimes i ati ti i tregoje ku jane UCK benu i sinqert Haxhi ne ta falim po vetem trego drejt apo ke hall se te dalin te pa larat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Aug 14, 2009 10:25 am

zeri o gjurra jakshiqi
Mos u shpif gjeje ku jam kan qe kam shkrue ty po tenxen rakija fjalet e mija qe po ju prekin ne ndjenjat e juaja per mekatet e bera!!
Une raki kurr nuk kam pire neper dafrangat e shkaut!Une kur Uken me shok e kam nxene ne nje kafe duke pire e ngren me shkije ia kam shajte ne nan e gjetie bashk me shkijet bile ndaq me dite polic kan qen!Une kur te genjeje ma nuk shkruai as ketu as ne fletoren time!

Histori e popullit shqiptar eshte i vetmi njeri qe e ka emrin Haxhi

Edhe nje tyrk i kishte thene nje marksistit Bajraktar nga suhareka e keni ju njeriun qe ka aftesi tju nxjerri nga kjo roberi dhe ai as qe me kishte pas ditur se kush jam!Dhe i kishte pas thene ky prof dr ESAT Haskukaj;Eshte Haxhi Kuēi,Bajraktari po ēka punon ,Taxi ja pret!Pasha zotin nuk po e njohi !Eshte poet i shqiptareve!Ka punue ne loto!Ka ardhe ne suhareke dhe ma ka gjete shtepin dhe me thote pash zoten bre bac a je ti Haxhia,a je keshtu ēka ma kan thene ne mbledhje ?O Bajraktar i mjeri baba Late ka qen truproje e babes tend Bajraktarit te suharekes vetem e ka kape koken e ma kerkoi nje veper!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Fri Aug 14, 2009 10:40 pm

Cdo dite e jetes sate eshte nje faqe e biografise sate,
kujdesu ta shkruash mire, sepse nje faqe ndyn gjithe librin.

S.Frasheri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 2:24 pm

Kaluan shekuj te tere e ne shqiptaret jetuam nen roberin e papare gjere ne ditet e sotme qe erdhen ne pushtet nepermjet qarqeve serbeve!Dhe keta Zogist ,Dhimitra e Envera,Fadila ,Rugova e Thaqa e xhavita filluan te rroposin ēdo gje ēka ishte shqiptare!
Dhe prape na udheheqin po keto klika apo pasardhesit e tyre duke na sundue ne nderkohe me po ata armiq serbo sllavo karpatesh!
Shqiperia dhe shqiptaret ne pergjithesi, u shkatrrue pothuajse mu nga keta qe edhe vete!Dhe ne jemi apo nuk jemi fajtor qe na vijn ne udheheqeje sikur mollat kur bijne nga qielli dhe perplote te krymbosur dhe nuk i pastroim kurr keta fundrrinat ?Edhe sot e kesaj dite jan ka na qeverisin keta ,kjo vije e pasardhesave te krimineleve duke punue me derektivat e zymta qe si qellim kan zhdukjen e fares se shqipareve!

Keta ne vend te roberise na kercnohen se na ēliruan nga thundrat e huaja !E si eshte e mundur kur keta bashkpunuan me armiqet tan ,dhe beje pyetje a e meritojn ti quajm shqiptar ? Jo keta nuk jan fare e jona por te ardhur me qellime per te na zhduke nga siperfaqja e kesaje toke!

Keta kriminela asnjehere nuk u denuan pos u veteshpallen heronje dha patriot e ata qe luftuan per qeshtjen atedhetare i shpallen tradhetar !Dhe ēka eshte ma e keqja e kesaj se i mashtruan edhe atedhetaret e shumte qe tu bashkangjiten ketyre krimineleve !
Keta kriminela ne ēdo kohe i zhduken dosjet e krimi me qellim qe te zhdukin traget e tyre dhe te manipuloin me masen shqiptare!Per te mbetur ne qeveri!
Dhe vendin e trojeve shqiptare e beren trageti per interes te tyre !Keta kriminela ne vend te lirise na dhuruan roberin,dhe ne nje gjendje te veshtire ekonomike si ne kohen e Migjenit !Dhe shqiptari i vertete detyroin te emigroi jashte vendit me ndihemen e troturave dhe etiketimeve sidomos distancimeve dhe leqitjeve nga shqoeria!Dhe ketyre emigranteve sa here qe i bie malli per atedhe ai ne kufirin ame duhet te denohet se ka para te fituara si zalli(rera)!
Ne diaspor keta kriminela derguan edhe individet(njerezit)e tyre qe ti pergjoin atedhetaret e flaket dhe ndaj tyre te hedhin helem me qellim qe atedhetaret mos tu besoin ketyre patrioteve !
Ne amerike qeveria e Rugoves ja arriti qellimit qe lobin shqiptaro amerikan te zhbijn dhe mos te kete aftesi veprimi kundra tradhetareve!Ndera ne gjermani ne kohen e luftes personat qe u niseshin per ne luften ēlirimtare me pare testoheshin se a do te ndegjoin urdherat e eproreve te ish jugosllavise dhe ja ku erdhi perfundimi i saj qe ne vend te betimit per bashkim shqiptar ne nje shtet ,mbetem prape mbrapa te roberuar !Disa troje mbeten prape nen sllavet e maqedonise e te tjeret nen serbi !Ne kosove prape ata kriminel qe ne denojshin neve vetem pse shqiptari shkruante ne rruge germat KR,denoheshin !Pastaj pse kerkonim flamurin dy krenar,denoheshim pse ishim shqiptar Pastaj denuan rinin shqiptare vetem pse ne koken e tij vunte plisin e bardhe!!Dhe beje pyetje kush na ēenkan pra keta qeveritar qe edhe pa pelqimin e serbeve !Na shtypin e genjejn duke na shtie frigen qe ai shqiptar qe thote keq ndaj uēk jan tradhetar !Dhe duhet ne emer te gjakut te martireve te denohen kundershtaret qe ja donin te miren e sdhqiptareve !Keta i keqperdorin dhe martiret dhe i pervetsoin per vete per qellime te trye qe te na qeverisin dhe te na shtypin njesoje sikurse kur ishin servila te serbeve !
Dhe mu ata shqipfoles qe ne zemer e kishin Milloshin ; tani tani kan poste te larta ne kosove shqiperi ,maqedoni e ku jo!Ata kriminela e udhehoqen luften e fundit kinse te uēk dhe ne shqiperi revolucionin demokratik !Dhe nga po te njejtit njerez nderroheshin klikat vetem e vetem ta nxisin popullin ne vetvrasje siq dhe ja arriten qellimeve ogurezinjesh!

Por sidoqoft shumica e shqiptareve po bien preh ne sofizmat e ketyre krimineleve pa shperblim falas duke menduar se keta jan njerez tone!!!

Haxhi L Kuēi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 8:08 pm

Mund te priten te gjitha lulet, por kurr nuk mund te ndalohet pranvera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 8:32 pm

fjal fantazie.
Vetempo ja fut vjersha te femijeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 9:00 pm

Gjere me tani pranvere ke vetem per tradhetaret e per shqiptar dimer i eger!
Lulet e rinise i dermuan keta dhe nuk di ma teper!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 9:59 pm

Po te mos kishte budallenj, me ke do qeshnim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:02 pm

Amaneti i deshmoreve nuk ishte kosova e minoriteteve nuk ishte ndrrimi i flamurit ,i hymnit , i historise , nuk ishte qe te zbatohen plane ne dem te popullit shqiptar si marrveshja e Rambujes Pako e Ahtisarit marrveshja e Kumanoves , amaneti i deshmorve nuk ishte qe brenda te teritorit shqiptar te arrestoj xhandarmeria serbe civil shqiptar , nuk ishte me ju dhan kompetenca sebeve me ju kriju enklava , me na sundu misionet e huaja KY NUK ISHTE AMANETI I DESHMOREVE , AMANETI I DESHMOREVE ISHTE BASHKIMI ME SHQIPERINE dhe CLIRIMI I te gjitha trojeve te Shqiperise Natyrale ishte qe te kemi vetem nje HIstori vetem nje Abetare nje Flamur qe e patem me shekuj nje hymn ku kendohet shqip ne te dhe jo muzik bugarqe apo greke

BAC ATA QE THIRREN SE LUFTUAN ME TY NJE PJES E TYRE TE TRADHTUAN BAC E SHKELEN GJAKUN E JUAJ PRA GJAKUN E BIJVE DHE BIJAVE ME TE MIRA TE KETIJ KOMBI
BAC TE TRADHETUAN ME PROCESE TE DEMSHME ME KOMPROMISE E BISEDA ME SERBIN BAC

_________________
"Ne vend te kolltukut me turpne Stamboll, preferova kryengritje
me nder ne malet e Kosoves" Hasan Prishtina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:12 pm

Kur del dielli, te gjithe e din nga bie lindja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:13 pm

folni tashe folni Driniii ,shiqo qfare statusi dhe lufta e juve dove servileve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:17 pm

drini
Kur del dielli, te gjithe e din nga bie lindja.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
drini
ka njerez qe kur u del gjumi ka mbremja mendojn se dielli po lind mbrapeshte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:19 pm

shume nuk e dijne se kure lind e ka perendon dielli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:32 pm

Me mir eshte te shpenzosh nje qiri te vogel se sa tere jeten ta kalosh ne terr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:48 pm

drini ti thua;me mire ta shpenzon nje qiri te vogel se sa te mbesish tere jeten ne terr
Gabim trashanik e ke!
Eshte nje thenje e profetit Isait kur disa kishin kerkue qe te shkojn ne nje dasme qe te shtin dhenderrin!Dhe disa shoqe naten ishin nis me shkue ne dasme dhe ato qe ua kishte rroke truri me vete kishin marr shume qirera e disa nga nje te vogel,dhe rruges atyre qe e kishin marr nga nje qiri te vogel mbeten ne terr dhe ato qe kishin marr me teper vazhduan rrugen e tjerat u kethyen mbrapa:Dhe Isai thote disa nuk e din kur eshte nate e disa as diten se dijn kur eshte dite!Dhe nje tjeter thenje te profetit thote;Po i zoti i shtepis ta dine se hajnat do i vijn ne shtepi me vjedh i zoti i shtepise tere naten do rri zgjuar dhe do ta zenhajnin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:49 pm

https://www.youtube.com/watch?v=tHteS8ozwnA&NR=1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Aug 16, 2009 10:58 pm

Njerzit percmojne ate qe se kuptojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Mon Aug 17, 2009 1:15 am

Ti mendon se njerezit han bari dhe nuk e dijn te miren dhe te keqen!A je ka shef o burri dheut qe sot eulexi po e pranon bashkpunimin me policin serbe ?A e ndegjone daullen apo kan po e perkrahish o ztra jote!Tashti banu gadi per nje dasme te re a nese keni mundesi me na rras siq na tradhetuat,qe shkuat ne rambuje e e nenshkruat varrin ton mire na bani por larg nesh dhe keni shance me marr azil ne serbi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Mon Aug 17, 2009 1:53 am

Perhajre na qofte Dasma.
Ama more Haxhiu nje duhet ta kesh te kiart se dasma don mish, e Krushqi shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: