Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BBC: UĒK ka abuzuar me civilė

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Wed Jun 02, 2010 1:27 am

Driniiiii shkruajti:
Miku ta thote te verteten e armiku ate qe ti deshiron me e ndegju!Thenje me vende;Por athua miku ka vepru ashtu ?Po vetem don ti mesoj tjert qe te jete ne qender te vemendjes me ate thenje ?


Sa shume po vuajm nga amnezija !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Tue Jun 08, 2010 8:20 pm

deshan te inkuadrohem me kta shok sa i perket blemjes se armeve gjat luftes esht e vertet se jan shitur sipas deshires se tyre per biznese te veta sju ka interesu lufta se a ka nevoj per ushtar pas kater muaj luft jan lajmruar 2 civil per inkuadrim ne luft i than qe ska nevoj tash se tash edhe nanat tona vishen pas tri dite muar ofenziv shkjau po ne at pik dhe ithirren kta dy qe si pranun ata ja kthyen pergjegjejen se vishni tash nanat e juaja se per neve nuk kini nevoj dhe shum te prekur ne shpirt y kthyen te familjet e veta . sa iperket disa rrefimeve qe i lexova me lart esht mir te mos flasim me urrejtje partiake por nese kem fakte tjua thojm troqun kam ket qrgument dhe duhet ta qesmi haptazi se qeshtja kombtare nuk luftohet me urrejtje partiake por duhet te jemi edhe me trima se para lufte tjem te hapur per gjdo nivel se kemi shum pun dhe shum vite qe tja arritim qellimit kombtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Tue Jun 08, 2010 9:23 pm

keto jane dezinformata dhe thash e thone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Wed Jun 09, 2010 11:13 am

per ta thurur gardhin duhen edhe therra, nuk mundesh vetem me huj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
katunari
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 46
Vendi : kosovė
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Wed Jun 09, 2010 10:03 pm

Pershendetje
Mua ma propozoj dikush kete forum dhe sapo me than per emrin e forumit hyra me knaqesi .
Po me vika shum keq se ketu ne kete forum paska ma shum anti kombetar se sa kombetar.
Te akuzohet edhe UĒK se kete mund ta bejn vetem Shkjet apo bashkpuntoret e tyre .
E dim te gjith se serbija e ka rrjetin e fort akoma ne KS po me vjen keq nga disa persona se mujn me kan shum te ndershem dhe ju jepin knaqesin disa shpijunve apo bijve e bijave te yre qe te komunikojn dhe te shajn gjakun e vet .
Apo ndoshta skeni vedije te mjaftushme te ndani Partit politike nga njerzit kombetar.
Nuk lidhet emri UĒK se me emra individesh po me deshmor dhe invalid qe i kan dhen dhe pjeset e trupit qe tani te luni ju disa ketu dhe me gjakun e ture .
Nese jeni serb ata qe e shajn UĒK ne sme vjen aspak keq se i kemi pas armiq po nese jeni shqiptar me vika shum keq per ju dhe me keq ardhje e tham se jeni kopila te shkjeve a.
JU KERKOJ NDJES PER SHPREHJET SJAM NATYR QE OFENDOJ PO QKA LEXOVA KETU TURP TE KENI .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Wed Jun 09, 2010 11:25 pm

... civile, tradhetar, spinua...?!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Thu Jun 10, 2010 1:53 pm

e sak shpijuni po thirret ne emer te uck
jo ore zoteri ai qe ka luftue per kosove po dihet e dikush kishte luftue per karrig e pasuni po shifen se kushe
po i mbulofte gjaku i deshmoreve
mos mbroje shpijunet ata qe tradhtuan luften
po duhet me emer e mbiemer ti luftojme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   Thu Jun 10, 2010 2:15 pm

Cito :
Pershendetje
Mua ma propozoj dikush kete forum dhe sapo me than
per emrin e forumit hyra me knaqesi .
Po me vika shum keq se ketu
ne kete forum paska ma shum anti kombetar se sa kombetar.
Te
akuzohet edhe UĒK se kete mund ta bejn vetem Shkjet apo bashkpuntoret e
tyre .
E dim te gjith se serbija e ka rrjetin e fort akoma ne KS
po me vjen keq nga disa persona se mujn me kan shum te ndershem dhe ju
jepin knaqesin disa shpijunve apo bijve e bijave te yre qe te komunikojn
dhe te shajn gjakun e vet .
Apo ndoshta skeni vedije te
mjaftushme te ndani Partit politike nga njerzit kombetar.
Nuk
lidhet emri UĒK se me emra individesh po me deshmor dhe invalid qe i kan
dhen dhe pjeset e trupit qe tani te luni ju disa ketu dhe me gjakun e
ture .
Nese jeni serb ata qe e shajn UĒK ne sme vjen aspak keq
se i kemi pas armiq po nese jeni shqiptar me vika shum keq per ju dhe
me keq ardhje e tham se jeni kopila te shkjeve a.
JU KERKOJ NDJES
PER SHPREHJET SJAM NATYR QE OFENDOJ PO QKA LEXOVA KETU TURP TE KENI .Pershendetje per ju zotri ;
Shikova pak profilin tuja kur pash kete koment!-Ti thua se ta paskan propozu dikushe kete forum,dhe sa hyre qenke zhgenjy?Kur ketu hase ne shkime e spiuneve apo bijev apo bive te spiuneve!?cudit!!!jam e regjistruar ketu ne 2009 dhe nuk edi cili eshte spiun apo anti -kombetar apo ti mban mende regjistrimin qe paske ne 2008??!!Po ne kete forum......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BBC: UĒK ka abuzuar me civilė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BBC: UĒK ka abuzuar me civilė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: