Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 vdiq KOMANDANT BACI...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 30
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptyFri May 08, 2009 11:31 pm

Ne emer te famijes Viqa i pranoj ngushllimet e sinqerta te te gjith juve, qe edhe ne boten virtuale nuk jan te pakta.

@xhiti
me sa di un Adem salihu nuk ka pas ne greme shtab te farkut.
Adem salihu e ka qujt vetin pjestar i uck-s per nja 1 jav, por pas nje jave adem salihu e la pushken ne mal dhe iku per maqedoni.
e per adem sejdiun nuk di qa met than se skam asnje njohuri per te.

mundet te jet edhe kjo qe thua ti, por nuk di asgje.
Baci nuk ka qen asi njeri qe ka fol per krijimtarin e tij. Nuk eshte mburr kurr me veten. po te ishte gjall sigurisht do dinte shum me shum se un rreth uck-s dhe farkut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ukë isa
Fillestar/e
Fillestar/e
ukë isa

Male
Numri i postimeve : 9
Age : 60
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/05/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat May 16, 2009 4:22 pm

ishte luftar se di a i dhetri a ishtati ishte ne uqk ndoshta jo me i pari po ishte ne lufte . sa i perket shukri bujes ishte komandant dhe nje prej te parve qe erdhi ne kosove me fatmirin esa e sa te tjer . ne fillim ne kleqk krojmir e ne blinaj e se fundi ne mollopolc kishte shtabin me emer dhe mbiemer jo si gazetari po si shukri buja. ai e organizoj luften ne te gjitha pikat e zo te nerodimes ndoshta jo si duam ne po si mundi ai organizoj edhe furnizimin me arme njeher nga zo e pashtrikut pastaj edhe nga maqedonija ishte edhe percjelles i te gjitha udhtimet e ushtarakve dhe eprorve neper malet e sharrit deri ne malet e berishes , ne ate koh dhe ne ato rrethana ai komandonte me uqk te zon gjithashtu vlen te theksohet se krahu i djatht ne prapavij ishte besim rustemi qe me gjith kushtet nuk u ndal per ti ndihmuar uqk ne dhe personalisht shukun edhe materjalisht uqk. as ata nu ishiun vetem duhet nje kohe e gjate per ta shruar krejt ate koh e ata njerz, mos harroni se ferizaj kishte edhe nje rexhep bislimi edhe ai nuk ishte vetem edhe ai vdiq nga tortura serbe po sigurisht qe ne emer te shukriut te ken uzurpuar shum hajna si remzi varoshi me djem rrahim rexhepi me vllezer jo shukriu nuk ka pas as nuk ka prona ne ferizaj kan uzurpue te gjith kolaboracionistat e bashkpunetoret e shkaut ket e din edhe pulat e prishtines po ju qe nuk i njihni rrethanat e pas lufte thoni si te doni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat May 16, 2009 10:04 pm

Ngushllime familjes dhe i lehte dheu per luftetarin e lirise komandant "BACI".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ukë isa
Fillestar/e
Fillestar/e
ukë isa

Male
Numri i postimeve : 9
Age : 60
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/05/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySun May 17, 2009 1:44 pm

nese si thoni me larte ademi ishte i pari i farkut remziu i barkut po ta dini mire se rexhep bislimi ishte nje patriot i devotshem dhe njeriu i pare qe beri sulmin mbi punktin serb, ishte ne burg me heret per veprimtari politike se bashku me muharrem gashin dhe muzafer hafizin pastaj ne ilegalitet me lkqk ne skender hajdarin nga prishtina shefqet jasharin nga tupalla i ndjere me BACIN Ekrem jashari kordinator i uqk me ilir popaj nga bellacrka e rahovecit e shum njerz te tjer qe per shkak te rrenave te tjerve nuk dalin ne sken se rrenacaket jan bere me shum dhe kan monopol edhe ne mediume edhe ne para sa i perket shabanit te ndjer edhe ai ishte luftar i liris po jo si thuhet me larte i pari pasi me rexhen asnjeher nuk jan takuar apo ne asnje menyr nuk jane njohur se shoket e rexhepit jan gjall shumica e i din rrethanat edhe veprimtaret e asaj kohe .LAVDI DESHMORVE QE U MUNDUAN PER ATDHE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 30
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptyThu May 21, 2009 5:24 am

@ ukë isa
Un nuk thash qe Baci kan qen i pari i UCK-s, por thash qe ka qen pjes e nje ogranizate, qe me von u formua dhe e mori emrin UCK.
Keshtu ka qen edhe ne UCPMB, dhe ne Ushtrin Clirimtare Kombetare ne Maqedoni.

Nese mendojm qe vetem nje njeri i ka kriju te gjitha veto vetem, at'her eshte absurde.
Keto u organizuan dhe u krijuan si shkak i nje grupi njerzish [ ndoshta 40 ne te gjitha zonat operative ] qe kishin qellimin e njejt, ide te perbashketa dhe te cilet e zgjodhen ne mesin e tyre nga nje Komandant te zones operative perkatse. Siq thash edhe ne postimin me lart, keta Komandantet e zgjedhur kryen disa trajnime ne shqiperi, dhe me von rreth vitit 1994 e formuan amblemen e par te UCK-s

Un kam shum repsekt per te gjith deshmort, dhe sidomos per Komandantin legjendar Adem Jasharin, por as ky i vetem se ka kriju UCK-n, ky ishte thjesht i zgjedhuri i Zones Operative 1, qe me von u be Legjend dhe Heroi me i madh i Ushtris Clirimtare te Kosoves.

Keta njerz qe nuk ua di emrat qe zgjodhen Komandantet, keta bashk me Komandantet e zonave operative ishin krijuesit e UCK-s, dhe Baci ishte pjes e saj.Mbrapsht në krye Shko poshtë
AxhaBejt
Fillestar/e
Fillestar/e
AxhaBejt

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 65
Vendi : Kosov
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 2:10 pm

i drejtohem ketij kodit xhiti .
ndegjo ti dhe qiftat si ti qe jan mir e mir.
ktu asht tema per te Madhin Komandant Shban Viqa ,, B A C I "!
e ky asht Personalitet I PAVDEKSHUM DHE I PAPERSERITSHUM PO SI I PAZAVENDSUESHUM KURR MA NTROJET ANEMBAN SHQIPTARE !!!
AS SEKAM FAR E AS SEKAM FIS PO INDJERI BACI TE GJITH PONTENCIALIN E SHKRIJU VETUM PER NJI BASHKIM KOMBTAR PER NJI SHQIPERI ETNIKE !!!
KJO ASHT FAKT 100%!!!
Pra ti xhiti perputhju temes e mos um dil tek Shpijunat e te ata qe kan gjakun e Qetnikve Serborus nvena si qe eke cek Adem Salihaj e te tjer ...
MOS MA PERZI BACIN ME SHPIJUNA SE MAS PERI KJO FAMILJE AQ KONTRIBUT KA DHAN PER KOMBIN SHQIPTAR SAQE KREJT KOSOVA SUN KA DHAN SA KJO FAMILJE VIQAJ NGA GREMJA E FERIZAJIT VET QE KA KONTRIBU !!!
QDI VIT MBI GJUSUM MILJONI EURO JU JEP FEMIJVE JETIM DHE FEMIJEVE QE PRINDERIT E TYRE JU KAN MBET NE LUFT E QOHET QIFTI YT SOT FLET KTU THASH E THASHE QE SKI AS 2 LEK NXHEP PER VETI TRUS E MOS U MUNDO TE NJULLOSESH FIGURAT MATE DASHURA KOMBRARE !!
KJO NET JET VREJTJE E FUNDIT !
KU DHE BAJ APEL TE ADMINISTRATORET E KETIJ FORUMI QE TE JAPIN TY DHE TIPAVE ANTISHQIPTAR SI TY BLLOK !!!
LAVDI HEROJIT MBAR SHQIPTAR SHABAN VIQAJ KOMANDANT :BACI " ! DHE MBAR FAMILJES TIJ VIQAJ QE NENSTOP JAPIN KONTRIBUT PER FAMILJET E DESHMORVE TE UCKes ! SI DHE MBAR DESHMORVE TE KOMBIT SHQIPTAR LAVDI DHE JU PERKULEM ME NDER E RRESPEKT !!!
LAVDI LAVDI LAVDI !!!
ANTISHQIPTARVE JU KUKAT QYQJA NKULUM MBI OXHAKUN E SHTEPIS TE ATYNETETEKAVE FLLIQAK ME GJAK SERBOSHKAVELLAVE NVENA !
ATA QE JAN KUNDER UCKes IMALLKOFT IMADHI AH-LLAH E KURR MOS I SHTOFT IMADHI ZOT AS NVAJZ E AS NDJAL !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 2:21 pm

Mire se erdhe ne forum Axha Bejt , dhe me vie mire qe e paske verejt kete person me nick Xhiti qe ben secilin atdhetar "SPIUN".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AxhaBejt
Fillestar/e
Fillestar/e
AxhaBejt

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 65
Vendi : Kosov
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 2:42 pm

VELLA Arber qofsh me nder gjithmon e jet si ju ashtu te gjith Vllezerit qe i bashkangjiten Realitetit .
ky Person jo po ky jasht Toksor ( xhiti ) Paradoks e kum percjell qe disa koh ne shum komente ky asht Antishqiptar nvena te tij nuk ka gjak Shqiptari !
PO JU LUTEM KU TE SHOFNI KESO PARADOKS ANTISHQIPTAR SHKURT E KPUT JU PERGJIGJI ASHTU SIQ E MERITOJN KETA PREVERZA !
ASHT MEKAT TE FLITET PER KET FAMILJE TE SHABAN VIQAJ KOMANDANT BACIT NGA GREMJA E FERIZAJIT KTA JAN AMBASADORET MATE MIR TE TE GJITH KOMBIT SHQIPTAR NE EVROP E ME LARG: PRESIDENTAT E SHTETEVE EVROPIANE JU QOHEN NE KEMB ME RRESPEKT SE PUNOJN me ndjers e me Nder mbi 20.ore nditje e vetum 4.ore Gjum !
E JO RRUGAQ E HELAQ HAJDUQ E MASKARALLEJ SI TE TJERET QE NA MUARREN NDERIN E FTYREN E KOMBIT NEPER BOT :
PO KTA VLLEZRIT VIQAJ JAN SHEMBULL I QDO SHQIPTARI ,ATDHETAR E KOMBTAR Numer .1 .JAN !!! AS NMBAR SHQIPTARIN SUN JAV GJAN SHOQIN !!!!!!
KUR NJERZIT E HUJ JU MARRIN LAKMIJ ATEHER SI SKEM TURP NE SI SHQIPTAR TE FOLUM DIQKA PER KET FAMILJE !
PO NA PER FAT TKEQ EDHE DIELLIT E AH-LLAHUT I GJAJM BEHANE SE ME MENT E TONA NA JEM MATE MENQURIT NE MBAR RRUZULLIN TIKSOR E TMJERT NA PER VETVETIN:
JU LUTEM EDHE NJIHER TE GJITH FORUMIT KET PREVERZ ME KODIN xhiti DHE Antishqiptart SI KY PARADOKS I BLLOKONI MOS I LENI NFORUME SE BOLL MA ME KESO FLLIQAK MA !!!
EDHE NJIHER UN NUK I TAKOJ ATIJ RAJONIT TE FERUZAJIT PO E NJOF KET FAMILJE NE TRI LUTERAT SI NE KS ASHTU NPRESHEV BUJANOVC DHE NTETOV GJITHASHTU JAM I INFORMUAR 100% PER KONTRIBUTIN E KESAJ FAMILJE NE QDO VIT QKA KIONTRIBON KJO FAMILJE VET KREJT KOSOVA SUN KOTRIBON !
KJO ASHT E VERTET 100% !!! E JO THASH E THANA !!!!
MBETSHI TMIR E GJITHMON JU NJEFSHA TMIREN MBAR KOMBIT SHQIPTAR !
KURSE ANTISHQIPTART KA 1 NDIT LINDSHIN E NGA 1000 NDITJE NGORDHSHIN !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Begtoni
Fillestar/e
Fillestar/e
Begtoni

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 50
Vendi : Prishtina
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 5:28 pm

Ala Koment apo Fjal ma Reale nuk pasna lexu ne asnji web faqe te internetit Shqiptar.
te Lumt oo AxhaBejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 5:34 pm

More spo e kuptoj ket far pshtjellimi,une nuk jam prononcu fare per ket tem,per kta njerz qe per deshmorin ne fjal-BACI,i di dhe i njoh rrethanat mir.
Por interesant prejt ILMI VELIUT, qe po prononcohet ne disa tema tjera si profesor,ndersa me ofendon pa arsye,mos esht ndo nji gabim apo ndrrim ndoshta me XHITIN shpresoj.

A keshtu shkruhet si ti o Xhem pomaku! Ha m*** ma mire dhe hesht, se nuk din nji fjali. Mbylle te them !

MUNDSISHT NET MA SKJARON ASYEN PSE SI QKA PASNA THAN...!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AxhaBejt
Fillestar/e
Fillestar/e
AxhaBejt

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 65
Vendi : Kosov
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 5:52 pm

ju inderuar xhema
hyni komenteve te ketij paradoksit preverz xhiti
dhe lexoni me vemendje e ateher dote bindesh vet se ky paradoks nuk i takon kalendarit Shqiptar.
ne asnji menyr nuk ka njeri qe mund te Krahasojm me temadhin e te pavdekshmin KOMANDANT BACI . PER QDO ASPEKT JEM SHUM SHUM TVOGEL PER KET ATDHETAR E PER KET FAMILJE VIQA NGA FSH GREME E FERIZAJIT !
PO NA SHQIPTART AQ SHUM KEM FJAL TE RTHATA E TKOTA SAQE EDHE AH-LLAHUT I GJAJHM TMETA E MAZAMAKEQ MOS PROVO ZOT ME MEN .POM VJEN SHUM KEQ PO PRAP SE PRAP PO DUHET REALITETIN ME FOL:
JEM SHUM SHUM TVORFUN NGA MORALI NJERZOR E AT KOMBTAR MJERIM MJERIM !!!
PO TREGON PUNA JON VET !
PO KTJO FAMILJE VIQAJ E KA BLE NJI VEND NE FERZAJ ME PASURI QE E FITOJN ME NDJERS QE PUNOJN DIT E NAT ME FIRMA TVETA NEPER EVROP E NE DUBAJ:
PO QIFTAT E QETYNE KOMNDANTAVE TBLLACES E TE STANKOVACIT BESA EDHE TE DOVE TBEOGRADIT JAV KAN IZORPU E ALA SOT E MAJN NEN DHUNEN E TYRE BANDITET E MILLOSHEVIQIST SI KY PARADOKSI xhiti :
PO KTA VET E KAN LAN SE KAN PUN SHUM MATE MEQME SE SA TE MIRREN ME ULIGANAT E SERBORUSVE QE FTYREN E ZEZ MBAR KOMBIT SHQIPTAR NAJ QITEN E KUSH JAN ATA PI DIM TASH TE GJITH :PO KUNGULLI KURR KERKUJT MBI UJ SI KA SHKU E KUR TFUNDOSEN KURR MA MBI UJ SDALIN ATA TBIJT E BUSHTRES !
SE NJERSA E HUJ E JOTJA SBAHET KURR AS DJAL E AS DJAL PAS DJALI JU SHEH SHERRIN NJERSES HUJ !!!
E KURR SUN E FOLNI REALITETIN E SUN BANI MIR MOS GJUNIHELUM NE USHQIMIN E VET VETES JUAJ ORE POPULLI I JON :
KURR TKEQIT MOS JU BANI KRAH SE VJEN NJI DIT E BIJE PISHMAN PO SHUM SHUM VON JU BAHET !
E ATYRE TARZANAVE TBLLACES E TE STANKOVACIT QE ULIGANITEN NEPER RRUG TFERZAJIT E TE MBAR KOSOVES FRIK E KENI DITEN E GJYKIMIT PARA MBAR POPULLIT SE SHERI I JUVE HULIGANAVE SUN I LAM MBAR POPULLIN E PAFAJSHUM NE MJERIM TE JETOJN MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ok Tfala nga Axha Bejt dhe Lus Tmadhin AH-LLAH te jem Sy hapur ne qdo aspekt !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 6:04 pm

JU i nderuar-axha bejt, nese je nga gremja ferizajt mir qenkemi vendas por mos po ngutesh me ket xhitin se nuk jav don te keqen UCK-s se vertet por ky i urren vetum ata te cilet ne emer te UCK-S po servojn rrena e dallavere e hajni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AxhaBejt
Fillestar/e
Fillestar/e
AxhaBejt

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 65
Vendi : Kosov
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 8:39 pm

ndegjoaxhit un jam vet aj kunder atyre qe ne emer te UCKes kullun dhe vjedhin e bajn maskarallaqe siq jan tuj ba po i shofim te gjith ma tash .
un e ceka fort mir siper.
Po UN NUK JAM AS NGA FERIZAJI E AS NGA AJO AN E JUAJA !
JAM SHQIPTAR SIO TE GJITH TE TJERET VIJ NGA ZON KREJT TJETER PO KU FOLET SHQIP ASHT TOK E IMJA DHE E NDI VETEN SI NSHPIEN TIME NE MBAR TROJET SHQIPTARE PA NDARJE TREVASH APO KOMUNA E TJER::: E TJER:::
JU LUS I NJOF KET FAMILJE SGHUM MIR FILL PER FILLI SI DHE TE GJITH FAMILJET E DESHMORVE DHE TE HERPJVE SHQIPTAR ANEMBAN SHQIPTARIS !
PER TE GJITH KAM RRESPEKT KU JU PERKULEM NE GJUNJ !
PO NUK LEJOJ ME GJAKUN E DESHMORVE TON TE KROJOHET SHTET KRIMINAL E PUSHTRUES NE TE GJTHA PROFILET PI PORTIERIT DERI TEK PRESIDENTI !!!!
E KTO PER FAT TKEQ PO NDODHIN SHIFI PER MBAS LUFTE ASHT ARDH NGA KAMPET E BLLACES E TE STANKOVACIT E SHUM NGA BEOGRADI DHE MBRENA VITI MILJONER JO PO MILJARDER KAH KAH A NANAT APO GRAT E KTYRE TBIJVE TBUSHTRES JU PJELLEN PARE APO LEK APO EURO APO DOLLAR AH ?????
MJAFT MA ME KTO POSHTERSIERA ORE VLLAZEN SHQIPTAR MJAFT SE U TURPRUAM PARA MBAR BOTES !!!!
E KJO FAMILJE VIQAJ ASHT E PASURUEME MAS PARI NGA NJERZIA ME NJI MORAL AQ TE LART SAQE SJUN JAV GJEN KUN QIFTIN NMBAR SHQIPTARIN ! EDYTA NGA PASURIA PO SE KAN AQ FIRMA TMDHAJA NEPER EVROP KU KREJT SHTETET EEVROPES JAV KAN LAKMIJ SI ATJE NDUBAJ :
PUNTOR NUK MUN ME I NUMRUI SA FAMILJA JETON NGA TE ARDHURAT E TYRE :
MBI 500.Mij EURO NVIT I JAPIN FMIJVE QE KAN HUMUR PRINDERIT NLUFT !!!
NLUFT MILJONA MILJONA KAN DHAN SI DHE VET NE TRI LUFTA I VLLAU SHABAN VIQAJ ,, BACI " !
ATEHER NA JEM SHUM TVOGEL ME FOL PER KTA !!!
NJI TA DINI KUSH FLET PER KET FAMILJE LEGJENDARE KEQ . AJ NET TA DIJE SE BABEN E GJAKUN E KLA VETUM NE SERBI OSE RUSI !
E ASESI NKOSOV E NSHQIPTARI !!!!!
HAJT TASH KUSH ASHT SHQIPTAR E KUPTOJ REALITETIN !
KLM TE GJITH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptySun Feb 13, 2011 11:17 pm

AXHABEJT- edhe ne i njofim skam verejtje ne ket familje apsolut, e kan shpin ne GREME te vrella ne an te djatht.
Jan te pasur me djers ska vrejtje kan firm bes dhe ne gjermani.jan te ram nga VIQA aty ne Greme, kan far e sfis pleshin e zaskok etj.......
Mos bazohi ne disa thenje te atij apo keti, se jan ca njerz qe i njohin gjerat dhe njerzt shum mir po nuk flasin se nuk esht nevoja, dhe ky xhiti nuk than direkt per komandant BACIN asgjé, por nejse ,Pershendetje BAC, nga JEZERCALIA......))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
AxhaBejt
Fillestar/e
Fillestar/e
AxhaBejt

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 65
Vendi : Kosov
Registration date : 12/02/2011

vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 EmptyMon Feb 14, 2011 8:14 pm

qofsh i ndreruar Xhem Jzerci.
mvjen mir qe qenke shum korekt.
po edhe njiher te betohem se nuk ikam as far e as fis e as nuk jam i asaj treve te komunes juaj Ferizajit e as i Kaqnikut as i Shtimes shum larg jam nga treva juve.
po me zemer e me Sinqeritet jam ne mbar trojet Shqiptare pi Prevezes deri ne Cameri.
se vendi im asht ku folet Shqip.
te gjith vllezer ju kam dhe mkini .
Po ti kthehem kesaj teme te kesaj Familje te Famshme Viqa.
kush mashum se kta nmbar Shqiptarin nuk ka dhan Kontribut ma shum se kta .
Per Financim te UCKes jan Numer.1. per Aktivizim Personal ne Tri Lutat jan Numer .1. bili ti kishum pas ne Gjdo Komun keso Familje besoj shum ma e Fort ishte jo vetum KOSOVA po Mbar SHQIPTARIA !KJO ASHT FAKT 100%!!! E JO THASH E THANA !
E ata qe kinse poj dikan gjanat ma mir ata jan Tipa kur tulwen nkafe me pi Raki apo ne Oda tu pi Qaj aty ata din veq Me FOL e Atdheut e Kombit Ton nuk asht ka i vyn Fjal te Badihavxhive posht e nalt . PO PI VYN PUN PUN E JO LLAFE TVORFERA E TE THATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PO NAVE INATI NA KA LAN KTU KUJEM BILI ME KET FANATIZUM PO FRIOGOJ DOTE ZHDUKEMI DERI ME NJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MJERIM MJERIM PER NE SE QFAR ZEMER TE VARFUR KEM !
HAJT SHOKIT KLM E HALLALL JU KOFT AJ MUNDIM I JEMI DHE 5 VLLEZERVE TMIJISHUM PER NDIHUM TEK JU NJEZERC PO 3.MUJ DIT NE 98. !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vdiq KOMANDANT BACI...   vdiq KOMANDANT BACI... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
vdiq KOMANDANT BACI...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: