Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Autostrada Ibrahim Rugova

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
valmir9
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

MesazhTitulli: Autostrada Ibrahim Rugova   Sat Apr 04, 2009 12:42 pmAutobani politik
Autostrada Prishtinė - Durrės duhet tė emėrohet me emrin e ish presidentit Ibrahim Rugova. Ky ėshtė propozimi mė i ri i LDK-sė. Partitė tjera politike kanė reaguar ashpėr. E quajnė vetėm marketing politik.

Nė rast se Lidhjes Demokratike i shkrepin tri propozimet, atėherė Aeroporti i Prishtinės, Ndėrtesa e Operės dhe Baletit si dhe autostrada Prishtinė- Durrės do ta mbajnė emrin e ish kryetarit Ibrahim Rugova.

Propozimet qė ndėrtesa e Operės dhe e Baletit si dhe Aeroporti i Prishtinės tė pagėzohen me emrin Ibrahim Rugova ishin propozuar kohė mė parė nga zyrtarė tė lartė tė LDK-sė, ndėrsa tė premten zyrtarė tė kėsaj partie kanė dalė edhe me njė propozim tjetėr.

Zėvendėskryeministri i Kosovės nga radhėt e LDK-sė, Ramė Manaj, ka propozuar qė autostrada Prishtinė - Durrės tė emėrohet me emrin Ibrahim Rugova, duke arsyetuar kėtė propozim tė LDK-sė se ish kryetari Rugova ka qenė ideatori i kėsaj lidhjeje dhe i shumė lidhjeve tjera kombėtare.

Ramaj ka kėrkuar qė autostrada qė lidh Kosovėn me Shqipėrinė te mbajė ermin edhe nė pjesėn matanė kufirit me Kosovėn e qė ėshtė deri nė Durrės. “Ne do t’i inkurajonim qytetarėt e tė dy vendeve tona, si dhe qeveritė e tyre, qė tė mėsohen me kuptimin simbolik tė emėrtimit tė kėsaj autostrade “Autostrada Dr. Ibrahim Rugova”, ka thėnė zėvendėskryeministri i Kosovės, Ramė Manaj.

Pėr Lidhjen Demokratike tė Kosovės ideja pėr autostradėn Prishtinė-Durrės mbetet njė projekt, i cili ndėrlidhet me, siē e kanė quajtur ata, prijėsin e vizionarin Ibrahim Rugova, udhėheqėsin shpirtėror tė shqiptarėve dhe simbolin e pavarėsisė sė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sat Apr 04, 2009 1:03 pm

hahahahahhahah , ēdo fjale eshte e tepert.

Me ta ndegjuar kete lajm ne TV e kam nderru kanalin.

Nje dite do te thojne si nuk e kemi klonuar Rugoven , aq te budallet qe jane keta LDKashat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sat Apr 04, 2009 2:52 pm

ja qif...nan..mener te juve.
#emra te tradhtareve.
#po ky pis vet eshte udbash..
turp marri te poshter,duhet populli te reagon..
ne vend qe te ket nje emer autostrada durre kosove psh..
jo emra te tradhtareve,kushe eshte Rugova psh ,e dijme krejt,
poshte tradhtaret dhe rugova,,,,,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sat Apr 04, 2009 2:56 pm

pajtohem plotsisht me detektivin,duhet te dal nje Avni Rrustem ti ndalon keta te qmendur te udbes,keta dojn ti ngritin udbashet dhe injorojn patriotet,...
poshte Rugoviqat......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sat Apr 04, 2009 6:56 pm

Qen Ram mani!
Ish bashkpunetore i Milloshit!
Dojne me naj hup qlka ka shqiptare,duke i favorizue shpijunat!
katasrof,
JO emra te pacifistav te atyre qe shkojn ne strehim ne beograd!
Emra Adem jashari!
Edmond Hogja apo tjere!
Poshte tradhtaret..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sun Apr 05, 2009 6:57 am

ktu dhe asht banaliteti ma i madh i shqiptarve, se njeri i gjal nuk qohet me kundershtu ket emertim. duke u bazuar ne historin e shalles siq e ka cek dhe adnan merovci se deri kah leskovci e percillsha un e aty e tutje e merrshin me kerr tjeter e aj vazhdonte rrugen vet.dote thot i dine kto gjera krejt dhe asgje. ktu asht aj fataliteti si tradhtari si atdhetari njejt. turp si nuk reagoj mediat apo instancat tona ma te larta qe per mu ky njeri -shalla- nuk asht as ma shum as ma pak se nji psikopat inordiner,apo me fjal tjera nji psikopat prej nji planeti jasht toksor. me punen gjerat qe i ka ber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sun Apr 05, 2009 11:21 am

Po ta marrim ne pushtetin o Xhiti,detektivi ,xhema do e pagezojme me "Bashkimi Kombetar"
e Rugova edhe varrin ja kishim que ne Dedinje,e perkrahesve te tij shkijet u kishin dhene azilin,siq na debuan neve pisat qe te tane i ke ne pushtet ! kopukat jan ndare ne parti kinse nuk kan te perbashketa asgje!!!!As nji shqiptar i vertete nuk eshte ne pushtetin e shqiptareve,disa i kan izolue nga shoqeria,duke iu kercnue se eshte kundra uēk,dhe martireve,kete e dijne mire me shfrytezue qenat,disa na larguan nga atedheu.Tere mundin tim ma vodhen dhe me meritat e mia shume morren azil,disa u banen kryetara te komunave e disa deputet,e une bredhi si qen !A eshte mire kjo ?Edhe ju qe kontribuat per atedhe si une perfunduat !Ku eshte drejtesi dhe perendia ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Sun Apr 05, 2009 12:06 pm

Normal Rugoven eshte dasht me que afer RRahman Morines se shok e ka pas,se ai e ka zgjedh kryetare te shkrimtareve te kosoves.
Se pa u kan shpijun nuk ke mund te zgjedhesh ne ato pozita..
Po ne pushtet jane shpijunat dhe po munohen qe gjitha shkollat Rruget godina tjera ti emrojn me merin e shpijunave qe te bindin gjeneratat e reja se keta ,,kan qen patriot" ne thojza.
Po mire e ke ti Haxhi se tan historin na kishin mashtrue tuj e spjegue historin e shpijunave se krejt ,,trima ishim kane"
Po me mija vjet tuj tradhtue dhe kurre nuk kishim fitue dhe as qe kemi me fitue najhere..
sepse ne politik gjithmon kan udheheq shpijunat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 4:46 am

Ala per Coftinen folet ketu hajde hajde po iku ai me coftine mbeti ishte dhe do te jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anabela
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 33
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 1:27 pm

nese flitet per nje shqiptar keshtu thjesht ky forum me spaska vlere te jesh antare... Sipas jush Rugova paska pas qene tradhtare ne ate kohe pasi qe paska patur nje pozite te tille, gje qe s'eshte e vertete fare. Gjurmoni ne te kaluaren, aty do e gjeni e mos u beni akuza atyre s'mund te ju kundershtojne.

e sa per teme, autostrada duhet te quhet Ibrahim Rugova qe c'ke me te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 3:15 pm

Nuk e besoj se duhet emertuar ndonje rruge me ate emer. Me siguri ka per te qene ters per shqiptaret, mund te na sjelli para xhamit te makinave fantazmen e Miloshevicit si atehere kur e takoi me 1999 ne Beograd ne kohen e luftes dhe mund te na shkaktoje aksidente te kota. Nuk ja vlen as te mendohet emri i tij ne asnje rruge shqiptare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 4:11 pm

Anabela

Ndoshta nuk ka qene tradhetar, por kolaborocianist.
Nese as kolaborocianist nuk mund ti themi, atehere mund ta quajm: perqares, mashtrues,
Jo nje autostrade te emertohet me emrin e rugoves, po nuk ia vlene te emertohet as nje rugice me e vogla qe eshte e mundur, me emrin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 4:26 pm

Une e kam mendu nje muze per tradhtaret, perēaresit , bashkepuntoret , servilet... pas bashkimit te trojeve tona. Besoj qe vendi i vetem ku mund te vendoset emri i tij eshte po ne kete muze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 6:15 pm

Si millosh si gugov me ja lan emrin esht njejt traum

Ram manaj ka mbet numri nje i shpihunav ne kosov mbas rugoves keta skan ba gja tjeter ne jeten e tyre veq dezinformata dhe shpifje per perqarjn popullit e mos po del edhe naj budall si ta e po bahem dy e tre edhe pushtetin naj run serbija shqiptar vrahen ndermjet veti .
Kjo esht ldk qe gjithmon bani prapaganda vllavrasse per shqiptaret sepse gjithm ka shpinen e fort serbijen evropen unmikut euroleksin greqijn rusijen edhe ban qka te don se na kemi ra ne gjum .
Skisha dasht me shum vq se te me ipet nej post per pushkatimin e kriminelav qenve hienav te serbis qe kan mbet rrugve !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anabela
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 33
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 8:40 pm

aspak spajtohem me fjalet qe i thoni kunder tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 8:50 pm

Anabela!
Ti spahe lidhje moj vajz, as qe e njeh historin e tradhtarit Rugova!
Ja je naj vajz e tradhtareve si ai!
Vet pot tregon qe ke perzie flamurin kombetare me at multietnik serb!
Asnje shqiptare i vertet nuk perdor at flamur te shkijeve ,po ju servilet!
Ata qe perkrahin tradhtaret apo bashkpunetoret serb si Rugova nuk kan vend ne forum!
Turp per ty!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
valmir9
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 8:54 pm

detektivi

Krejt Kosova mendon kshtu, sikur anabela, se kerkush prej juve qe pe dishit historin e te gjithve politikanve ma mir se ata vete nuk kan guxu dhe nuk guxojn me bo ciuuu ne Kosove, se per 24 or aj dot zhduket. Pra politika e Rugoves dhe e Thacit po vazhdon me tutje, pa kurqfar pengese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
valmir9
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Mon Apr 06, 2009 11:44 pm

detektiv edhe nje koment ne faqen GazetaExpress, kalxon sa e ka manipulu Thaci Kosoven dhe sa shum i ka qorros kombin Shqiptar te Kosoves:

halimi (Prizren): 6.04.09 nė ora:19:58

eshte hera e pare qe ne kosove largohen hajdutat. ja KAM MARR INAT VETES PSE NUK E KAM VOTU EDHE ME PERPARA THAĒIN PO KY NJERI E KA ĒLIRU KOSOVEN,KY NJERI E KA PAVARSU KOSOVEN E TASH PO SHIHET SE KY NJERI DON ME BA KREJT NE RREGULL. e sa per disa qe e shajne ate asht e drejta e tyne,por fjanat duhet me i pa me dioptri te qarte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 2:34 am

Rugova nuk ka qen tradhetar por kur me trurin e tij nuk ka guxue me fole as dhe nje fjali,pos me raki ne goje gjere sa u semue keqqq!!!Rakijen e ka pi nga friga,e mos mendoni nga qefi dhe thonte nese me vrajne nuk ndiej dhembje!
Thaqi nuk eshte ai qe ne Rambuje e nenshkroi rezilin 1244 dhe qe e shendrroi uēk ne TMK,e tani ne FSK,e ma vone dreq e bjeri ne fije.A harrova edhe nr r trlrfonise nderkombetar eh nuk e perdorni te serbise o shqipoveca,po qe hiq truri nuk ua pret !

Pse shqiptaret lindin tradhetar ?Kajta!!!,dhe ku keni par qe kur ti vdes vellau me ja marr gruan per grua ?Kete e bene shqiptari kapuq bardhi !Ata qe luftuan per komb u perbuzen per jete dhe nuk i permend kerkush !Vetem spiunet po e marrin frontin dhe neve na grajne si shtazet neper male.Mire po na bejne pasi po na shtijn perqarjen mes neve ata te gaqem dhe fituesa pse jo !

Detektivi me shoket e tu natyral .

Zoti u bekofte per jete juve e familjet e juaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 8:58 pm

Haxhi!
Rugova ishte tradhtare se tere kohen e ruajten policia serbe,bile e percellen gjat udhtimeve qe shkojke,
Gjat luftes ende pa fillue me te ma dhe e kan ruajt snajperet serbe.
Bile tre te uck.se e sulmuan gjat luftes ata u vran nga snajperet serbe:
Ky punoi siq i tha Milloshi;
Ky sishte i kidnapum po shkoi te Milloshi per me pshtue bythen prej UCK.
Kete ka deklarue Adnan merovci roja i tije.
Dhe prej atehere Adnani u fut ne PDK..
NUK meriton te flitet per Rugoven ata qe flasin jane psikopata.,
Ky rugova me Milloshin quan policine ushtrine kunder Adem Jasharit e di krejt bota...
Te pershendes edhe ty zoti te ruajt dhe shendet!
Dote takohemi me XHITIN dhe dote marresh shum informata;
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 55
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 9:28 pm

ky debat qe po zhvillohet u nise nga une agim barja ka dy vite qe ne prishtine e kame kerkuare qe kjo autostrade te quhej me emrin e heroit tone kombetare ISA BOLETIN se me kete emere ka shume arsye pse eshte i vetmi emere qe mundej te quheje AUTOSTRADA ISA BOLETINI
por ca njerez kjo ju ra ne vesh kjo ide tani velojn jo ky po ky
ju lutem kuptone kete realitet se te gjithe e dijmi historine tone kombetare pse duhej te quhej autostrada me emrin e heroit tone kombetare ISA BOLETIN dhe sot nuk e dija pse duhet heshtur kjo ide per kete emrime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 55
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 9:58 pm

nuk munde te quhej kjo autostrad me emrin e asnje lideri politike se nuk kane histori qe kane kontribue per qeshtjen kombetare siq ishte isa boletin po mos te ishte ISA BOLETINI ISMAIL QEMAILI ZDO KISHTE MUNDUR TA SHPALLTE PAVARSIN E SHQIPERISE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 10:06 pm

Agim , propozim shume me vend.

Plus kesaj koheve te fundit ky "presidenti" Sejdiu eshte lodhur duke shpalle lloj-lloj vendesh si "vend historik". E ne fakt keto vende nuk bartin asnje histori kombetare te vlefshme.

Bashkimi eshte shpetimi yne se me keta politikane nuk mund te arrihet asnje marreveshje , politikane "demokrate" te cilet veprojne kunder deshires se popullit mund te gjesh vetem ne trojet tona. Te cilet perfitojne nga figura e ngjarje kombetare, e ne fakt kontributi i shumices prej tyre eshte nje hiē duke marre parasysh se si kane vepruar ne ēastet vendimtare keta "politikane" analfabet e disa nuk kane as prirje per politike e disa kane kryer disa studime private pas luftes. E tani e quajn veten politikane e lidere te Kosoves... ( njejta gje ka ndodh edhe po ndodh ne Iliride).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
valmir9
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 27
Vendi : Theranda (Slloveni)
Registration date : 27/03/2009

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 10:26 pm

Posht atynve te cillet po i manipulojn Shqiptaret ne Kosove si nje komb te ri multietnik Kosovar dhe me nje gjuhe te re Kosovare.

Posht Qeveris te Kosoves e cilla e hoqi 28 nentorin prej festes zyrtare edhe e boni vetem si “Dita e Shqiptarėve” dhe jo Festa e Flamurit dhe pavarėsisė sė shtetit shqiptar.

Posht Qeveris te Kosoves e cilla e feston gjdo m*** feste te Amerikes dhe e harron hyrjen e Shqiperis ne NATO pa kurqfar feste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Tue Apr 07, 2009 11:11 pm

Pajtohem me mendimin e Agim Bajrit mendim shume me vend dhe kjo Autostrade ka nje domethanje lidhje me Isa Boletinin Respekt i nderuar Agim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Autostrada Ibrahim Rugova
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: