Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ciles rrug po shkon Forumi.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 3:50 pm

Une jame antar i ri ne ket forum.
Por kam lexuar shum tema te ndryshme.
Te cilat ishin serioze dhe domethenese.
E nderkoh vetum tema qe aty nuk ka.
Ase gje me titullin e forumit vetum fyerje!

Cfar duhete e mund te bejm per ket forum.
Ce ka ket emer te madh BK.

Jepne mendimi e juaj antar te nderuar.
Me respekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 5:19 pm

Si anetare i ri jam edhe une!
Forumi ka per qellim bashkimin kombetare!
Normal qe te gjithe nuk pajtohen me njeri tjetrin!
SE po te pajtohemi te gjithe punet i kishim me mire!
PO ata qe perkrahin politiken pacifiste tradhtare ata nuk mund te pajtohen me ata qe dojn bashkimin kombetare!
Mos ta ndien veten te fyer ata qe ketu per qellim kane partit politike!
ketu nuk ka parti po bashkim!
Atij qe sja merr mendja te punon dhe te perkrah bashkimin qe vet forumi ka perqellim ateher lete largohet!
pershendes te gjithe qe jan per bashkim::
Dhe ju thojn jo partive politike jo tradhtareve jo atyrev qe jan kunder popullit shqiptare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 6:34 pm

Esht per tu quditur se si te gjitha i dini.
Dhe qdo kund e shtini hunden.
Nuk jam nga ata qe mendoin qe ka njerz te vegjel.
Por i urrei ata qe hedhin balt ne figurat kombetare e ne popull.
Njeri nga ata jeni ju Zotri.
Nuk e di jeni duke ber me vet dije apo pa te.
Jeni ju i cili thoni .
Mos ta ndien veten te fyer ata qe ketu per qellim kane partit Politike!
Po he ateher kush mundohet ketu ma shum se ju per parti.
Dhe na thua qberi partija juaj e ju per BK na tregoni diqka konkrete per pos baltes qe hedhni ne te tjeret duke u treguar ju superjor.
Me llafe jemi mesuar, e me perseritjet e shkrimev, te njeta ne qdo tem.
Edhe pse i kam merzi thenjet e te hujve, pas ne kemi te tonat mjaft.
Une ksai radhe po ta kuito nje thenje te Anshteinit.
Ku thot
Univerzi mund te ket fund per kete nuk jam i sigurt, por Budallakia njerzore nuk ka fund per kete jam shum i sigurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 8:31 pm

PO ti siq pe shof je servil i keq i politikes paCIFISTE;VETEM TI MUNDOHESH TI NGRITESH UDBASHET TRADHTARET,
per ty krejt te mire;
Shko futu ne politik me mire ..
Ky forum nuk eshte i partive,njeqind here te kemi thene ky forum ka perqellim mendimet e njerezve me ide per bashkim..
Une nuk perkrahi parti o zoteri se ata jane servil te huajve...
a ta le hiq a jo...
Ti je ai qe mundohesh te naj imponosh ato....
Ne mukan ashtu siq ti i paraqet njerezit moti kishim shtetin ton,
po per at ne nuk jemi shtet po koloni e huaj..
E a ato ,,patriot" e tu nuk pi shofim ,atehere pse spami fitue qe 200 e me teper vjet..
Sepse njerezit si ti kan mashtrue popullin tuj than se ,,te gjithe jemi patriot" e me kok ner shka..
keshtu kena mashtrue popullin me patriota me bateria..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 8:52 pm

Nuk e di per cilin shtet ke fjalen.
Ecilen parti.
Po he na thua dic per Partin tende.
O njeri
Une kam shtet e ai eshte Shqiperia.
Sa keq kukit nxer e ber nervoz.
Ksai radhe me dy postime ndoshta iu ka dokur pak nje.
Kur ka munguar Luani ,Maimuni esht ber Mbret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 9:22 pm

Driniii
Per cilin shtet e ke ti fjalen!
Po te ishim te gjith si detektivi ndrysh i kishim pas punet!
Nuk e di nga jeni nga kosova apo nga shqiperia!
po as neas ata nuk jan shtet qyshe duhet ..
kosova jo se jo..
Po shqiperia qfar shteti ku hyne fazliqat e shkijet kure te dojn dhe ta kan ble gjysmen e shqiperise e tiranen,ne ju greket..
Se kan salen dhenderrin e tyre qe shet qka ka shqiptare..
E ti siq pom duket po knaqesh me keso shtetesh gjysmake,ku sundojn te huajt e zoteriu i shpise..
Se ne shqiptaret kena te huajt qe na udheheqin ne shtpin tone a po at (shtet qe ne i thojme)..
Duhet que prej gjumit qe ju ka kaplue ju dove..
se seshte shqiptare ai qe nderron flamurin kombin e qka ka shqiptare..
ne e dijm se kemi ,,shum patriot me bateri..
Po patriot te vertet kemi pak..
Vnoja gishtin kokes “tane pak se qka shkruan dhe qka don me thane,se nuk je te dit se qka don te thuash te ka humb rruga ne oborr me duket!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 10:11 pm

He e don edhe leternjoftimin.
Nuk di si mundesh te folish ne emer te tjeterkuit.
Nuk po di kun ti dretohem D-apo-XH.
Une jam shqiptar,jam anti mashtrus,jam per unitet.
Jo per sharje.
Nuk mendoi se BK behet allamahallqe si mendoni ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 10:17 pm

Une nuk pe shof se dikush te ka share!
PO tregoe veten me shkrimet e tua !
Ti vet po verteton te kunderten!
Derisa detektivi une e shum shok ketu nuk shof kundershtime e te ti po!
Je i nderum! pO jo duke i kundershtue ata qe jan per bashkim!
Sipas teje edhe tradhtaret edhe ata politikan qe kan pranue bashkim vllaznimin qe naj kan heq flamurin ushtrine e qka ka sipas teje,,jan patriot"
per ne jo nuk vlejn partit!
Te pershendes! sa per detektivin e njof vete se kushe eshte! ishalla ka shum shqiptare si ai!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptySun Mar 29, 2009 10:18 pm

As kush nuk i sheh gabimet e veta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyMon Mar 30, 2009 1:21 am

Ky ėshtė thjeshtė njė forum elektronik (interneti, abstakt) i cili mundeson shkembimin e ideve dhe mendimeve mes njerezve.

Roli i moderatorit duhet te jet rol teknik, jo privilegj qe dikush e shfrytėzon pėr tė ushtruar ndikim mbi dikėnd tjetėr. Rol teknik do tė thotė qe te mbahet rendi sipas njė rregullorje te qartėsuar, pa dallim ndaj askuj dhe pa autoritet. Ky rol duhet te jetė i liruar nga qėndrimi personal dhe emocional, ideja mbizoteruese-autoritative, ēka shumices se moderatoreve ketu iu mungon.

Sa i perket hyrje-daljes se antareve, ky ėshtė vendim, mendim apo mundesi personale e antarėve.

Forumi duhet te zgjedhė mes dy rrugėve:
- ose te bėhet njė ēerdhe e mbyllur e nje rrethi te ngusht qe me "bashkimin kombetar" te punojn sipas mendjes se tyre
- ose te mbetet thjeshtė njė forum, njė dritare, me politikė pėr bashkim kombetar, pėrmes se ciles antarėve dhe te tjerėve iu komunikohet ideja, arsyeja dhe dobia e "bashkimit kombėtar".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
an-di
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 91
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyMon Mar 30, 2009 7:08 pm

Forumi duhet te zgjedhė mes dy rrugėve:

1. te bėhet njė ēerdhe e mbyllur e nje rrethi te ngusht qe me "bashkimin kombetar" te punojn sipas mendjes se tyre
2.ose te mbetet thjeshtė njė forum, njė dritare, me politikė pėr bashkim kombetar, pėrmes se ciles antarėve dhe te tjerėve iu komunikohet ideja, arsyeja dhe dobia e "bashkimit kombėtar".


I nderuari Xhavo,

askush deri me tani me mire nuk i ka treguar rruget e forumit cka une mendoj se stafi i forumit ka perkrahur,mbeshtetur dhe zgjedhur pėrhere rrugėn e parė cka si pasojė ketu nuk ka vend per forumiste qė kane horizont te gjere diturish!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Mar 31, 2009 7:15 am

Forumi ėshtė nė rrugė shumė tė mirė do tė jetė me njė perspektivė edhe nė tė ardhmen.

Ka mendime tė ndryshme pėr forumin Bashkimi Kombėtar por mbi tė gjitha Stafi i kėtij forumi ėshtė tolerant sa i pėrket mendimeve qė japin antarėt e forumit, kėte mė sė miri e vėrtetojnė temat tė cilat janė lejuarė tė hapen nga forumistėt e ndryshėm.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Mar 31, 2009 9:36 am

Shume pranvera neper shekuj kaluan prane shqiptareve dhe kur nuk na nxeu shkelqimi saj,pos na ngopen me sofizizem !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Mar 31, 2009 9:46 am

Ky forum ne fillim vertete ka qen vetem nje dritare e qe te pergjonin disa asllana,qe ishin marksist enverista .Dhe nese nuk u ke shkue per qefi te kan shajte ne ēka jo, nepermjet mesazheve,.Tani jo nuk e di a jan vetedisue,apo nuk jan ne kete forum.Ishalla nuk i marrim mesysh !Une u them se leni partit anash se secila e ka per interesin e tyre e per popull nuk i hane palla !Ta marrim pushtetin ne duaret tona e kjo pastai do jete partia qe ta qeverisim vendin me vetqeverisjen e popullit te Drishtit .Kush e di se ka do na qete e nesermja ?Qallamanga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyMon Apr 06, 2009 1:23 am

Sofra shkruajti:
Forumi ėshtė nė rrugė shumė tė mirė do tė jetė me njė perspektivė edhe nė tė ardhmen.

Ka mendime tė ndryshme pėr forumin Bashkimi Kombėtar por mbi tė gjitha Stafi i kėtij forumi ėshtė tolerant sa i pėrket mendimeve qė japin antarėt e forumit, kėte mė sė miri e vėrtetojnė temat tė cilat janė lejuarė tė hapen nga forumistėt e ndryshėm.
ka kohe qe nuk kam hyre ne forum...ne kohen kur une isha aktiv mund ti numroje ne gishta antaret qe mundoheshin ti jepnin drejtim fetar forumit....

tash e pash qe gjysma e temave ishin fetare... kjo nuk me pelqen hiq sofra...

pershendetje per ty dhe te gjitha antaret e vjeter te ketij forumi bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyMon Apr 06, 2009 4:52 am

rolling shkruajti:
Sofra shkruajti:
Forumi ėshtė nė rrugė shumė tė mirė do tė jetė me njė perspektivė edhe nė tė ardhmen.

Ka mendime tė ndryshme pėr forumin Bashkimi Kombėtar por mbi tė gjitha Stafi i kėtij forumi ėshtė tolerant sa i pėrket mendimeve qė japin antarėt e forumit, kėte mė sė miri e vėrtetojnė temat tė cilat janė lejuarė tė hapen nga forumistėt e ndryshėm.
ka kohe qe nuk kam hyre ne forum...ne kohen kur une isha aktiv mund ti numroje ne gishta antaret qe mundoheshin ti jepnin drejtim fetar forumit....

tash e pash qe gjysma e temave ishin fetare... kjo nuk me pelqen hiq sofra...

pershendetje per ty dhe te gjitha antaret e vjeter te ketij forumi bye

Tashe paskan ardhe haxhillaret i pasken kajte belane forumit me gjithe Coftinat e Rugoves haj kuku po sa kane shkruajt per kriminelin Muhamedin e coftinen Rugoven do ishte me mire Emrin e nje Deshmorit ta nderonin jo te tregojne Historine e Herojve Arab ketu por te tregojne se kushe ishine herojte e Kombit jo nuk e bejn kete por ma mire me u mare me Talebana mozo ma keq per SHqiptari nuk i shofen se plaget e hapura i kane ala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
an-di
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 168
Age : 91
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyMon Apr 06, 2009 7:10 pm

Dikujt me ia dhanė dorėn,ta merr krahun andaj shumė tolerancė ban dėm!

Nuk e ka keq zeriatdheut,ky forum eshte mbushur me tema fetare,nuk jam ateist por i them zeriatdheut se deshmoret po harrohen perhere sepse po dominojne temat e kota nga disa azgena ketu!

Azgenllok dhe rrena asgje tjeter!

Forumi s'eshte i keq por stafi vertet seshte fare aktiv,te pastrohet ndonje parregullsi ka nevojė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 12:06 am

Jo, ecni se ju e rregulloni forumin me pisllėqet e juaja. Ju qe s'dini t'i lidhni dy fjalė, por vetem fyeni nė mėnyrė te papėrgjegjshme.

Po cilet dėshmor do te nderoni ju, ore te panderė? Cilin komb do te ngrini ju, kur vete jeni nė fund te pusit? Ju jeni ata qe forumin e keni pas shndrruar nė kafene.

Forumi ka nevojė te trajtoj ēdo problem. Ju nuk keni nevoj te shkruani aty ku nuk dini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 12:57 am

xhavo_ shkruajti:
Jo, ecni se ju e rregulloni forumin me pisllėqet e juaja. Ju qe s'dini t'i lidhni dy fjalė, por vetem fyeni nė mėnyrė te papėrgjegjshme.

Po cilet dėshmor do te nderoni ju, ore te panderė? Cilin komb do te ngrini ju, kur vete jeni nė fund te pusit? Ju jeni ata qe forumin e keni pas shndrruar nė kafene.

Forumi ka nevojė te trajtoj ēdo problem. Ju nuk keni nevoj te shkruani aty ku nuk dini.
dhe tasht ti o deshtak e ke shnderruar ne xhami..,...ne ate "kafenene" tone diskutohej per gjera shume me te rendesishme se kush ka lindur me pare askushi apo kurrkushi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:06 am

Po gabohesh shumė o qunėz i vogėl, se unė me emrin e Allahut, asnjėhere nuk kam dėshtuar e as nuk dėshtoj.

Pse po mundoheni me shit kopalla kur veprat nuk i keni askund? Ti bėja njėhere njė shikim shkrimeve tua e shihe se 90% i ke muhalife te tipit "erdha shkova", "hyra e fola", "m'the e te thash".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:10 am

xhavo_ shkruajti:
Po gabohesh shumė o qunėz i vogėl, se unė me emrin e Allahut, asnjėhere nuk kam dėshtuar e as nuk dėshtoj.

Pse po mundoheni me shit kopalla kur veprat nuk i keni askund? Ti bėja njėhere njė shikim shkrimeve tua e shihe se 90% i ke muhalife te tipit "erdha shkova", "hyra e fola", "m'the e te thash".
ky "qunezi i vogel" te thot qe ti vazhdon te deshtosh(nuk e di a ne emer te allahut a te dreqit) por deshtak je ti dhe te gjithe ata qe marrin materiale te kalbura nga forumet tjera dhe i postojne ketu....dhe e prishni kuptimin e forumit bashkimikombetar. nje postim i ketij qunezit vlen sa gjitha postimet e tua dhe deshtakeve tjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:12 am

Mos e merr veten en qafė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:15 am

nuk po e marr veten ne qafe une...

megjithate fajin kryesor ketu e ka sofra qe nuk ben asgje per ta kthyer forumin ne binare.

ne kohen kur ishte bashke me betonin dhe kosovaren ishte me ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
xhavo_

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:22 am

N'pyetje ėshtė luftė pėr kapadaillėk. Nėse ky forum lejohet qe ta diktojne disa fmijaqa, qe per qellime kanė veē autoritetin, statusin, aventura, ndonjė femer aty-kėtu, e nuk kanė asnjė shkrim te frytshėm, njerėzor, kombėtar, atėhere ky forum do te laj lesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. EmptyTue Apr 07, 2009 1:46 am

xhavo_ shkruajti:
N'pyetje ėshtė luftė pėr kapadaillėk. Nėse ky forum lejohet qe ta diktojne disa fmijaqa, qe per qellime kanė veē autoritetin, statusin, aventura, ndonjė femer aty-kėtu, e nuk kanė asnjė shkrim te frytshėm, njerėzor, kombėtar, atėhere ky forum do te laj lesh.
xhavo_
femijaqi nuk kerkona autoritet tek njerezit e medhenje, nese me status ti nenkupton grada atehere mund te te them se une kurre nuk kam pretenduar grade ne ndonje forum...grada kerkon pergjegjesi dhe kohe(une nuk kam kohe per te humbur), aventura mund te gjej kudo tjeter perveq ketu, shoqerine me te mire ne kete forum e kam pasur me zerineathdeut, guximin, vrana kontin, ago mujin, leken e madh pra asnje nga ato qe i thave nuk jane te sakta per ate femijaqin qe ti aludon ne moshen time....

nese i shikon shrimet e mija(mbi 2000) te to do te gjesh debat per te gjitha sferat e jetes, nga qajat e kafet deri te luftat dhe revoolucionet. per dalllim prej teje qe gjithe kohen e shpenzon duke perseritur fjalet e hoxhollareve re degjeneruar dhe duke share personalitete te rendesishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ciles rrug po shkon Forumi. Empty
MesazhTitulli: Re: Ciles rrug po shkon Forumi.   Ciles rrug po shkon Forumi. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ciles rrug po shkon Forumi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: