Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Me thuani si ndiheni sot..?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutoriMesazh
Anabela
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Anabela

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 34
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 3:43 pm

Superrrrrrrrrrrrrr....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.t.A.r
Fillestar/e
Fillestar/e
S.t.A.r

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 07/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 6:53 pm

Jashtzakonisht bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
Anėtar
Anėtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 9:53 pm

Shume mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySat Mar 07, 2009 11:37 pm

I nderuar Veletini shpresoi se ia keni kaluar bukur ne ket pasdite, me shoqrin tende.
Gjith ashtu iu flm, per deshiren qe shfaqni per te me ndihmuar mua.
Une thjesht ne ket muaj nuk ndihem mir, dhe i merzitur pasi ne ket muaj ne jeten time ne vite te ndryshme, nuk e di nga rastesia apo nga diqka tjeter kam marrur, kater (4) lajme hidhrimi ce ma kan lendua shpirtin.
Juve dhe te gjithve antarve e vizitorve iu uro nje vikend te kendshem.
Me respekt:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Melodi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 32
Vendi : Nė zyren e engjullit
Registration date : 24/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 6:07 pm

Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
veletini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
veletini

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 63
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : mesimdhenes
Registration date : 07/12/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 6:52 pm

Per Driniiiiii,qe pakez me larte pati shkruar:

Ky muaj gjithmon me ben te merzitem, i merzitur shum!

Une,veletini,duke u shprehu per te njejten tem,por me teper i ngacmuar nga menyra e shprehjes se Driniiii-t,apo ngase u ndjeva i prekur ne shpirt,pata thene:

Vertet qe ka ca muaj e nganjehere edhe ca jave te caktuara kur njeriu nuk ndjehet mire,ndjehet aq i merzitur,pa ditur as vete se si ta shpjegoje krejt kete.
Nese ky muaj eshte ai muaj qe tek Driniiii ne menyre konstante sjell merzine,atehere mbase ka diēka personale qe nderlidhet me Driniii-n,qe as une e askush s'eshte e thene ta dime,por qe vertet do te deshironim te gjenim menyren per ta ngushelluar,siē behet me me te mirin mik.
Sa me perket mua,une - ne ca dite a ne disa prej javeve te vjeshtes ndjehem si mos me keq: as me hyhet brenda,as me dilet jashte.
Sot,ne Diten e mesuesit(por jo se edhe vete jam mesues),ndjehem aqe mire. Edhe ne ndejen e rastit,organizuar me shoke per ne oret e pasdites,besoj se do te kalojme mire.


Dhe Driniii,me eshte pergjegjur:I nderuar Veletini shpresoi se ia keni kaluar bukur ne ket pasdite, me shoqrin tende.
Gjith ashtu iu flm, per deshiren qe shfaqni per te me ndihmuar mua.
Une thjesht ne ket muaj nuk ndihem mir, dhe i merzitur pasi ne ket muaj ne jeten time ne vite te ndryshme, nuk e di nga rastesia apo nga diqka tjeter kam marrur, kater (4) lajme hidhrimi ce ma kan lendua shpirtin.
Juve dhe te gjithve antarve e vizitorve iu uro nje vikend te kendshem.
Me respekt:
Por,a di ēka,o driniiii.Jepi force vetes,sepse tek e fundit nuk bene te jetohet vetm me te hidhuren.Perpiqu ta tejkalosh ate lendim shpirti.Kete ta them une,nje miku yt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 8:22 pm

Melodi shkruajti:
Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar

sa ngjashem Razz

pak pa vdek Razz hehehehe fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Melodi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 38
Age : 32
Vendi : Nė zyren e engjullit
Registration date : 24/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 8:38 pm

Vrana Konti shkruajti:
Melodi shkruajti:
Si zoge i lire,qe fluturon ne kaltersine e qiellit shqipetar

sa ngjashem Razz

pak pa vdek Razz hehehehe fla

Hahaha jo valla Vrana Konti une e kam ndermend me jetu me gjate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
Anėtar
Anėtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptySun Mar 08, 2009 10:26 pm

Shume mire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meri
Fillestar/e
Fillestar/e
meri

Female
Numri i postimeve : 66
Age : 53
Vendi : itali
Registration date : 12/01/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 12:07 am

E semure!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ylari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
ylari

Female
Numri i postimeve : 801
Age : 33
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/11/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 12:12 am

Ne form
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anabela
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Anabela

Female
Numri i postimeve : 170
Age : 34
Vendi : Prizren
Profesioni/Hobi : Perkthyese, 4 gjuhe
Registration date : 04/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 1:28 am

mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 8:53 am

Mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
Anėtar
Anėtar
morena

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 9:55 pm

Per mrekulli !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 09, 2009 10:01 pm

e merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 29
Registration date : 29/05/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 13, 2009 4:51 pm

Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 16, 2009 9:29 pm

E lodhur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
socratus
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
socratus

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 37
Vendi : Prishtinė
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyMon Mar 16, 2009 11:05 pm

i lumtur ne lodhjen diteore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forum.ds-point.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyTue Mar 17, 2009 11:07 am

Mir.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyTue Mar 17, 2009 11:08 am

e etur per gjum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 1:44 am

shume i lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 8:46 am

shum mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyThu Mar 19, 2009 9:40 am

Mir shum,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 20, 2009 2:05 pm

si kurr me par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 EmptyFri Mar 20, 2009 2:06 pm

Mir si kjo siper qe esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Me thuani si ndiheni sot..?   Me thuani si ndiheni sot..? - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me thuani si ndiheni sot..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 11Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: