Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 30
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Wed Mar 18, 2009 11:58 pm

https://www.youtube.com/watch?v=2KHsID9ORcA

si ju pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alba-world.ch
Aldo
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 490
Age : 31
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Thu Mar 19, 2009 1:36 am

me e bukur ka dal ne gjuhen angleze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Thu Mar 19, 2009 1:50 am

Shume muzike e dyshimte po me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gentleman
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 30
Vendi : Shqiperia e Bashkuar
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   Fri Mar 20, 2009 12:35 am

veq fitore duam Razz

votoni kudo qe jeni ne evrop per Shqiperine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alba-world.ch
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kejsi Tola - Carry me in your Dreams | Albania 09 Eurovision
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: