Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Munb ti njohim njerzit me shikim te pare?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
albania today
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 13
Age : 42
Vendi : shqiperi
Registration date : 11/09/2013

MesazhTitulli: Re: Munb ti njohim njerzit me shikim te pare?   Wed Sep 11, 2013 9:45 pm

pyetjet dhe pergjigjet bashke me historite e ketyre njerezve mund te tregojne shume gjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 60
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

MesazhTitulli: Re: Munb ti njohim njerzit me shikim te pare?   Mon Sep 23, 2013 9:30 am

Edhe njeriu bashkėkohorė e ka tė ruajtur shqis;n e nuhatjes dhe mund ti njoh njerėzit nė shikim tė parė por kujdes se shqisat dijnė tė mashtrojnė! Jo kot sė koti ėshtė thėnja popullore:" Syni rrenė !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Munb ti njohim njerzit me shikim te pare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: