Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndonjehere!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:12 pm

Akili shkruajti:
Nganjehere mendoj se si i kan pasur ftyrat disa njerez kur " perlaheshim" ne dy.
Ndonjehere, them ku i kishim Armet ate kohe, qe nuk i kemi perdorur, hahaha.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:13 pm

Ndonjehere fjala te vret me fort se arma Very Happy Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:13 pm

Nganjehere jane te ndaluara aksionet reale sidomos ne forum, sepse mund te peson edhe i pa fajshmi.

Bibikimi, nganjehere mendoj se ju jeni xheloz ndaj meje, ahahahahah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:15 pm

Ndonjerher mendoj se duhet me te shkel treni, ja met ra naj peshkaqen nkry kur je tu ec rruges
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:15 pm

Akili shkruajti:
Bibikimi, nganjehere mendoj se ju jeni xheloz ndaj meje, ahahahahah.
Ndonjehere, nuk e di se cili jemi xheloz ndaj njeri tjeterit dhe pse jemi ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:16 pm

Ndonje her te dalyn dy fytyra nuk dine cilen ta mbajshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:17 pm

Ago Muji shkruajti:
Ndonjehere fjala te vret me fort se arma Very Happy Razz
Ndonjehere, nuk kemi as plumba e as fjale, keshtu qe duhet t'i perdorim dhembet... !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:22 pm

Nganjehere duhet te perballemi me njerez qe paradite thone po, ne mbremje jo, me zi se ato grat e kqija.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:26 pm

Ndonjeher duhet teperballemi me njerez qe para dite eshte mashkull pase dite behet femer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:30 pm

Nganjehere eshte me mire ti kesh gjithe dobesit e kesaj bote edhe i poshter te jesh, por mjafton qe nuk jemi vegel e askujt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eklips
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Eklips

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 32
Vendi : Në ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:31 pm

Ndonjehere mizat kerkojne te maten me gjigantet dhe per kete perdorin emra gjigantesh, por kjo nuk do te thote se jane bere vertet gjigante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:32 pm

Ndonjeher poshtersija te nxjer masken nga fytyra dhe te del nami habite boten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:34 pm

Nganjehere me deshperon "skenari" juaj qe nuk eshte ka din se qfar te mesoje..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eklips
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Eklips

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 32
Vendi : Në ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:37 pm

ndonjehere deshperimi merr fytyren e shpifjeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:38 pm

Nganjehere theme se ka pasur te drejt nje miku im, qe me thoshte ben qka te ben, me femije mos u merr shume....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:41 pm

Ndonjeher te gjitha dalin ne shesh duke menduar keq per te tjeret e gjen tek vetja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:47 pm

Ndonjeher e terproni se tepermi, ndroje metoden e e komunikimit.....
Te them benu njeri.....
Miku i juaj paska pas te drejt edhe ai ju paska diktuar se veproni si femij.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:50 pm

Nganjehere me e keqja ne mesin e te kqijave eshte te mbulon veten nen ombrellen e dikujt tjeter....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:52 pm

Ndonjeher eshte me keqe kure sedine vetevete se ciles gjini i takon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 10:54 pm

Ndonjeher i bije shkurt e ne cak ja ke qelluar....
Me duket se ju jeni po ai qe veproni kshtu nuk te shtoj as nje pik e presje....
Ja keni mshuar vetes turinjve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 11:19 pm

Akili shkruajti:
Nganjehere me e keqja ne mesin e te kqijave eshte te mbulon veten nen ombrellen e dikujt tjeter....

Ndonjeher duhet te mshefesh pase maskave qe i ven vetes duke treguar mendjemadhesije
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 11:21 pm

Ndonjehere eshte mire te pushosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 11:22 pm

Nganjehere me mire te jemi apo t'na njohin te tjeret per mendjemadh dhe kur t'na njohin me mire te befasohen per te mire, se sa te lem pershtypjen si njeri i dashur, i sakrifices, i shembullit per te mire dhe ne momentin qe te njohin mire, te ndjejn keqardhje per ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 11:25 pm

Ndonjeher me mire te jeshe gjithmone vigane se sate sillesh her femer e her mashkull mose te dijshe veten se ciles gjini i takon haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 EmptyMon Jan 26, 2009 11:27 pm

Nganjehere eshte mire qe ata qe dyshojne per gjinin e te tjereve, ta bejne nje prov....dhe te shohin rrezulltatet e proves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: