Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ndonjehere!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutoriMesazh
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyMon Jan 26, 2009 11:29 pm

Ndonjeher provat i ben vete sepse ke dyshyme ne vetveten hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyMon Jan 26, 2009 11:40 pm

Nganjehere te pakten kuptoje ose veten ose te tjeret dike te pakten, se as nuk din te lexone e as te shkruan e as te jep nje mendim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyMon Jan 26, 2009 11:42 pm

Ndonjeher dikujte i kujtohen gjerat dhe done me ike nga tema sepse i dalin te bemat ne drite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riga
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 01/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyTue Jan 27, 2009 12:59 am

Ndojher del e vėrteta nė shesh edhe pse dikujt i dhemb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyTue Jan 27, 2009 1:17 am

Ndonjeher kujte i dhemb le ta mbaje mose te behet biber cdo kunde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Jan 29, 2009 7:26 pm

Ndonjehere ka vend per permiresime, ka vend per perparim, per ecje perpara, dhe duhet te them se me vjen vertet keq qe ka ndodhur kjo, por ja qe ndodhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 11:02 am

Ndonjehere mengjeset jane te zymta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 11:03 am

Ndonjeher kret njerzt ma nxon rrugen!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 11:07 am

ndonjeher vet rruga eshte nxon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 11:10 am

Ndonjeher shum njeri po lyp dajak hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 11:12 am

ndonjher mir qe jemi larg se po qelloj un qat dajak hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
ILTA

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 3:58 pm

Ndonjehere hiqni dore nga koprracia!
C’kuptim ka te jetoni te varfer dhe te vdisni te pasur?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: n   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 4:02 pm

ILTA shkruajti:
Ndonjehere hiqni dore nga koprracia!
C’kuptim ka te jetoni te varfer dhe te vdisni te pasur?!
Ndonjehere mrekullohemi nga theniet e te tjereve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
ILTA

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 4:08 pm

Ndonjehere nese te gjithe mendojme njelloj, c'kuptim do kishte, atehere asnjeri prej nesh nuk mendon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 4:15 pm

Ndonjehere them: Ah sikur te isha ne bankat e shkolles se mesme dhe njeher ... !! Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 4:18 pm

Ndonjehere merzitem aq shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meri
Fillestar/e
Fillestar/e
meri

Female
Numri i postimeve : 66
Age : 53
Vendi : itali
Registration date : 12/01/2009

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyThu Feb 12, 2009 10:18 pm

ndonjehere njeriu ka nevoje te ik nga te gjithe dhe nga gjitheēka!......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 1:17 am

L1ndush3 shkruajti:
Ndonjeher shum njeri po lyp dajak hahha

Nganjehere edhe ti po lyp rreh bashk me...qe s'ma krytet punen deri tash....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 1:29 am

Ndonjehere me mire me ia fut gjum ne mengjes e me u zgju ne gjys te nates Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 1:31 am

ndonjehere ma mir eshte qe te punojme dhe naten qe te arrim shum per pak jeten qe kemi se po ike shpejt jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 1:34 am

BiBiKiM shkruajti:
Ndonjehere me mire me ia fut gjum ne mengjes e me u zgju ne gjys te nates Razz

Nganjehere me mer malli per ato kohe....kur flejsha ne mengjes u qojsha ne mbremje! Qfar jete interesante, ahahhahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 12:28 pm

Ndonjeher asgje nuk te duket interesant.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 8:19 pm

Nganjehere mendoj me mire sikur te isha kafsha me e bukur e njeriut, se sa qe jam mashkull. Sepse...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 11:40 pm

Nganjehere eshte mire te pyet te tjeret
kur nuk kupton gjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albona
Anėtar
Anėtar
Albona

Female
Numri i postimeve : 354
Age : 29
Vendi : Kumanove
Registration date : 10/10/2008

Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 13, 2009 11:59 pm

Ndonjehere me merr malli per ty, edhe afer kur te kam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Ndonjehere!!   Ndonjehere!! - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndonjehere!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 14Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: