Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next
AutoriMesazh
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 1:13 pm

Soni --Shpirti im binjak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 2:11 pm

Elita5) syt e zi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 4:40 pm

Ibrahim Tukiqi Ramiz Kovaci kenga Lule Bore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dr!lj@
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 121
Age : 27
Vendi : Gjk
Registration date : 08/11/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 4:53 pm

Shyhrete Behluli - bija mori bija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 4:55 pm

Ermali .. e shkuar e harruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 35
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Tue Feb 10, 2009 7:26 pm

Troja-Amaneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
nesa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendi : kosov
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: cilen keng jeni duke e degjuar ne kete qast?   Wed Feb 11, 2009 8:43 am

capital-t feat,2po2 &dafina zeqiri-shum nalt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Wed Feb 11, 2009 9:41 am

https://www.youtube.com/watch?v=H7hqEJNv-8M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driola
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Wed Feb 11, 2009 12:04 pm

Tingulli 3nt & Soni ''Me Merr''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Wed Feb 11, 2009 12:51 pm

Bik Ndoja kenga Si dukat i vogel je.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Wed Feb 11, 2009 3:37 pm

ah moj zemer-Meda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Wed Feb 11, 2009 3:56 pm

Djali i mire < Remzie dhe Nexhat Osmani >
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elisa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 1:20 pm

Enrique Iglesias --Ring my bells . Pershendes Vrana Kontin me ket kenge i uroj fat sot ne provim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 1:21 pm

flm shume elisa Very Happy


Po degjoj kengen, Jason Mraz-I'm yours....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 1:36 pm

Kur jam kan nji vakt i rij me qiftelia super seps ete gjith do plakemi njė dit . Dimri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 3:25 pm

Per Kombetaren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 3:48 pm

Irma Libohova Njerezit e Agimeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 3:58 pm

Capital-T feat 2po2 & Duffy'e -Shum Nalt !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 28
Registration date : 29/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 7:01 pm

yesterday-the beatles ...it relax me Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 7:41 pm

Grupi i Shkodrės (Kodra-Vuka) - Instrumentale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 7:43 pm

Ibrahim Muēaj & Islam Mustafa - Hajde dalim nė ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 7:49 pm

Fatmire Brecani - Cike e bukur nga Tropoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 8:05 pm

Fran Pali dhe Viktor Shahini - Moj Shqipni jele...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Thu Feb 12, 2009 8:32 pm

Vėllezėrit Lleshi, Vuka, dhe Kodra - Valle inst...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albona
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 354
Age : 29
Vendi : Kumanove
Registration date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Sat Feb 14, 2009 12:52 am

https://www.youtube.com/watch?v=3Mgmq51lt2I

Me kete kenge pershendes nje person te vecante ne planetin Toke. alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 41Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: