Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutoriMesazh
ILTA
Anėtar i ri
Anėtar i ri
ILTA

Female
Numri i postimeve : 129
Age : 35
Vendi : Shqiperi
Registration date : 09/02/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 12:24 pm

Thyama shkruajti:
ILTA prano pėrshendetje tė mia
Faleminderit Thyama, je i pershendetur nga une gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 1:12 pm

Sofra shkruajti:
Pėrshėndetje edhe pėr Leka i Madh, Vinca,Veletini, Ferat Koca, Kristaq Th Gushi, Beton, Hana, Tom Sojeri, feneri, E Bukura, Dr!lj@, Akili, Ago Muji, Veneta, Mėrgimtari, tina, Xili, Kosovarja, Petrit Kola, Riki 30, Trėndafilen, meli, loredana, Driola, Muji e Halili, Bibikimi ( i cili shumė po mė mungon kėtė javė Arrow ),

Sofra, nganjeher po duhet me te munguar, hahaha, por nuk jam fajtor une, por gruaja nuk po em len me hy ne forum, por mendon qe po e tradhetoje, hahaha. Pershendetje per ty dhe gjithe keta/o qe i ke pershendetur, kisha me i shtuar dhe Eva, Tigrina, Peri i Keputur, Eklips ( " shokun tim " ), Fjona, Vrana Konti,Elisa, Tina, Rrebelja, Embelsira, Lindush3,Elona, Vessa ( mbesa ime e dashur ) Very Happy , edhe edhe keta/o antaret e ri e te tjeret qe nuk po me kujtohen per momentin ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 4:06 pm

pershendetje per ju
Sofra , Riki30, Beton , Bibikim , Tina , Vesa , Kosovare , Driola , Thellenza, Ylari , Eva , Akili ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 4:09 pm

pershendetje edhe per ty ,xili,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 4:16 pm

BiBiKiM shkruajti:
Sofra shkruajti:
Pėrshėndetje edhe pėr Leka i Madh, Vinca,Veletini, Ferat Koca, Kristaq Th Gushi, Beton, Hana, Tom Sojeri, feneri, E Bukura, Dr!lj@, Akili, Ago Muji, Veneta, Mėrgimtari, tina, Xili, Kosovarja, Petrit Kola, Riki 30, Trėndafilen, meli, loredana, Driola, Muji e Halili, Bibikimi ( i cili shumė po mė mungon kėtė javė Arrow ),

Sofra, nganjeher po duhet me te munguar, hahaha, por nuk jam fajtor une, por gruaja nuk po em len me hy ne forum, por mendon qe po e tradhetoje, hahaha. Pershendetje per ty dhe gjithe keta/o qe i ke pershendetur, kisha me i shtuar dhe Eva, Tigrina, Peri i Keputur, Eklips ( " shokun tim " ), Fjona, Vrana Konti,Elisa, Tina, Rrebelja, Embelsira, Lindush3,Elona, Vessa ( mbesa ime e dashur ) Very Happy , edhe edhe keta/o antaret e ri e te tjeret qe nuk po me kujtohen per momentin ...


Ha ha ha Bibikim i shalla tė gjenė ēka ta mendon gruja shoki ēka me tė than tjetėr Arrow

Njė pėrshėndetje ekstra pėr Vrana Kontin i cili njė kohė ishte i zėnė me mėsime.....

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 4:40 pm

Pershendetje gjithashtu edhe per ju sofra...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 5:54 pm

Nje pershendetje per Vrana Kontin, dhe per Rikin30.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Andoni_uk
Fillestar/e
Fillestar/e
Andoni_uk

Male
Numri i postimeve : 17
Age : 38
Vendi : Bote
Registration date : 10/02/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 7:52 pm

Pėrshėndetje per anėtarėt qė janė online bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 8:25 pm

Andoni_uk shkruajti:
Pėrshėndetje per anėtarėt qė janė online bye

Pėrshėndetje Andoni, gjithashtu edhe nga unė pėrshėndes antarėt tė cilėt janė online.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 8:42 pm

Pershendetje per : Sofra, Rrebelja, Mirushe, Veneta dhe BiBiKiM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kastrioti
Fillestar/e
Fillestar/e
Kastrioti

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 55
Vendi : Tetove
Registration date : 29/11/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyWed Feb 11, 2009 11:33 pm

Pershendetje per E_Bukura dhe per Veneta se jane si dy yje me bisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:33 am

E_Bukura shkruajti:
Pershendetje per : Sofra, Rrebelja, Mirushe, Veneta dhe BiBiKiM.
Pershendetje te vecanta per ju E_Bukura. Pershendetje edhe per BiBiKimin dhe Rikin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:34 am

Kastrioti shkruajti:
Pershendetje per E_Bukura dhe per Veneta se jane si dy yje me bisht.
Pershendetje Kastriot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:38 am

Sofra shkruajti:
Ha ha ha Bibikim i shalla tė gjenė ēka ta mendon gruja shoki ēka me tė than tjetėr Arrow

.
Sofra, ishallah po pshtoje dhe une, se ne hall jam, hahahaha Arrow

E_Bukura shkruajti:
Pershendetje per : Sofra, Rrebelja, Mirushe, Veneta dhe BiBiKiM.
Pershendetje dhe per ty E_Bukura ( ku je qe ke humb fare ) ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:40 am

Veneta shkruajti:

Pershendetje te vecanta per ju E_Bukura. Pershendetje edhe per BiBiKimin dhe Rikin Very Happy
Gjithashtu pershendetje dhe per ty Veneta, me vjen mire qe je aktive prap ne forumin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:48 am

Pershendetje per Guximi dhe urime per postin e moderatorit te uroj pun te mbar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:51 am

BiBiKiM shkruajti:
Veneta shkruajti:

Pershendetje te vecanta per ju E_Bukura. Pershendetje edhe per BiBiKimin dhe Rikin Very Happy
Gjithashtu pershendetje dhe per ty Veneta, me vjen mire qe je aktive prap ne forumin tone.
Faleminderit BiBiKim! Mbremje te kendshme. Dua ta pershendes edhe fenerin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:55 am

Tina te pershendes gjithashtu, dhe te falenderoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:59 am

Urime edhe nga ana ime Guximi!
Pune te mbare ne vijim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 1:00 am

Faleminderit Veneta, te pershendes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 1:08 am

Driola shkruajti:
Pershendetje per Sofra, Akili, Tina, Elisa, Feneri,
Fjona (Xhelozja) Very Happy

E Bukura shkruajti:
Pershendetje per : Sofra, Rrebelja, Mirushe, Veneta dhe BiBiKiM.


Faleminderit Driola dhe E Bukura.


Pėrshėndetje pėr Illyria.

Gjithashtu po e shfrytzoj rastin qė t'i pėrshėndes 1900 antarėt e regjistruar deri nė kėtė moment nė forumin Bashkimi Kombėtar... i cili pėrēdo ditė po arrin tė antarsoj nė gjirin vetė antarėt shumė cilsor.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 11:09 am

Pershendetje per Tina Veneta Sofra Guximi e shum te tjer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 11:17 am

Pershendetje L1ndush3.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 11:20 am

Pershendetje L1ndush3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driola
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 EmptyThu Feb 12, 2009 12:28 pm

Pershendetje Veneta! Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: