Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Fjale te urta popullore...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta popullore...   Fjale te urta popullore... - Faqe 9 EmptyThu Jul 02, 2009 9:57 pm

Per shumicen e njerzve jeta eshte si moti i keq, ndalen dhe presin te kaloje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta popullore...   Fjale te urta popullore... - Faqe 9 EmptyThu Jul 02, 2009 10:13 pm

Ai qe me ngulem e kerkon parajsen e fiton!
Ai qe punone,edhe perendise me dhune ja rremben!
Tuci ska as dituri,e as fat!
Tradhetari jeton mbi gjakun e heronjeve !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta popullore...   Fjale te urta popullore... - Faqe 9 EmptyThu Jul 02, 2009 10:26 pm

Nuk eshte me rendesi qe njeriu te dije shume gjera, pore te dije ti shfryteoje te dobishmet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta popullore...   Fjale te urta popullore... - Faqe 9 EmptyThu Jul 02, 2009 10:32 pm

Njeriu sa ma shume qe dine,ashte me afer hyit !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta popullore...   Fjale te urta popullore... - Faqe 9 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjale te urta popullore...
Mbrapsht në krye 
Faqja 9 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: