Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 23, 2010 7:55 pm

ne jemi popull i mrekullueshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 23, 2010 8:06 pm

Populli si rrimtafi
mir nen serbi e tallava multietnik e kosovare me flöamure te shkijeve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 23, 2010 8:19 pm

sot jam liru prej nje energjie po kam turbullira ne lukth.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyThu Sep 23, 2010 8:20 pm

rrimtaf a tu ka ba lukthi multietnik...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyFri Sep 24, 2010 8:35 am

Veteranėt e UĒK-sė tė ngrenė zėrin ndaj atyre qė shtiren si patriotė
Publikuar mė 23 shtator, 2010 nė orėn 20:10 ( Para 11 orė e 14 minutave ) Lajme |


Veprimtari i ēėshtjes kombėtare, Adem Demaēi, ka thėnė tė enjten se Tahir Zemaj nuk mund tė futet nė listėn e atyre qė kanė kontribuar pėr luftėn ēlirimtare tė Kosovės. Ai tha se Tahir Zemaj nuk ishte luftėtar, por ishte njė njeri qė i la mė shumė se 600 tė plagosur nė front dhe iku pėr nė Shqipėri.


“Kishte armatim por iku, gjoja e thirri Bukoshi. Atėherė Bukoshi ishte asgjė. Ishim ne, ishte Ushtria Ēlirimtare qė luftonte kėtu, por jo ata qė silleshin si patriotė”, tha Demaēi nė pėrvjetorin e dhjetė tė themelimit tė Organizatės sė Veteranėve tė Luftės sė UĒK-sė.

Detyrė e veteranėve tė UĒK-sė, tha Demaēi, ėshtė qė tė ngrenė zėrin kundėr atyre qė shtiren si patriotė.

Nė kėtė rast, Demaēi, akuzoi edhe ish- kryeministrin nė ekzil, Bujar Bukoshin, aktualisht ministėr i Shėndetėsisė, duke thėnė se ai ka keqpėrdorur dhjetėra miliona nėpėr bankat e Gjermanisė.

“Ndėrsa tash po kėrkon nga ne ta luftojmė korrupsionin. Ai vetė ėshtė i korruptuar”, ka thėnė Demaēi.


kto jan te kqijat e tona kur tradhtarin dojn tena e shpallin veteran te luftes qlirimtare kurse dihet se ka hy ne kosov me derektiva te shkavit per shkatrriminn e UCK-s apo se paku perqarjen e kti faktori, me gjeth ket far Ahmet Krasniqin,tash ne perqajn ne at dynja pra se kan koh sa te dojn ,po e shkurt kjo jet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyFri Sep 24, 2010 11:47 am

a e dini sa tradhtarin kane shpall patriot.
A e dini sa shpijuni ka marre librez te veteraneve te luftes .
Me tnjofshem .
Ka qen ne burg e kane shpall veteran lufte..
Ka ne ne mal pa pushk veteran lufte
ka bashkpunue me shkije veteran lufte
jane rrezit ne deti veteran lufte si Ahmet Krasniqi Tahir zema e shume tjere..
Kjo ndodhe vetem te njerez te qmendur te quajtur kosovare.
Shpi e librez te veteraneve ,nama voten qe librezen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyFri Oct 29, 2010 11:53 pm

e mira kur te vin koha e zgjedhjeve e mbushin qytetin me pankarta dhe rregullojn rruget ne qytet!!! per tjetren me mir po rri me rezerva sonte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptySun Oct 31, 2010 10:42 pm

te mirat jane qe kemi mbijetuar te vetem pa ndihmen e ndonje fuqie per ate nuk duhet te ndihemi inferior ndaj serbise e cila gjithnje ne krah e ka patur rusin cariste e cila i ka ndihmuar ne armatime ne teknologji dhe ne arenen nderkombetare politikisht ku edhe sot e ndihmon ne menyra te ndryshme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: T'kėqijat e tmirat?   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 10:57 am

T'mirat jan populli i Shqiptarit e t'kėqijat jan politikanat e Shqiptarit qysh me 1878 e deri sot. Pėrse? Qysh at dit ēi nakan da e deri sot nuk ka as i inicijativ serioz pėr bashkimin komtar. Ismail Qemlime 1912,Enveri me 1945,kur u ēpartallis Jugoslavi me 1990,ater nuk ka inicijativ as me1999 kur u ēlirua Kosova prej Srbijet deri me pavarsin e Kosovės 2008.T'tānā jekto data jan kźn kushtat pėr me thirr Kongresin e Berlinit e me bashkua tan Shqiptarin nar Nān t'Madhe.Jo Motra e Vėllazėn tana jekto shansa jan pyt n'uj me nanshkrimin e politikanvet Kosovės kūdra bashkimit komtar me 2008 kur oblikohet Kosova se nuk kame lyp bashkimin komtar ni ja dhasht Amerika pavarsin.Ater me kźn edhe kźq e ma zi, e shesin Flamurin Kuq eZi,e shesin Nacionalitetin e Shqiptarit e tash po shesin kadal edhe pasunin e Shqiptarit. Nāna e Madhe e tan Shqiptari po kėqyrin ka po tret edhe e pramja shpres pėr bashkimin komtar ēi ādrron Shqiptari tash 132 vjet.Jāto jān,Motra e Vėllazėn t'kėqijat,jo t'popullit por t'politikanvet e Shqiptarit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 2:25 pm

Te mirat popullit ton jan: si dhe sa me ekselenc se ma me éndje e persekutojm dhe e likvidojm njeri tjetrin, se sa armikun,po e tham ket se po bazohem vetum ne kohen e komunizmit,sa me devotshmeri kan zbatuar shqiptart urdherat e shkive kunder vllezerve te vet, dhe sot deklarohen se kan mbrojt shtetin e shkive,
dhe pa hezitim deklarohen, bile kan ende dhe nji krenari per ket, dhe veprojn verdall pa pengesa ne parlament e gjetiu.
Nji problem i madh ky qe nuk po zhduket ende, pershembull, te gjith prist e vertet te UCK-s, u likviduan ADEM E HAMZ JASHARI FEHMI LADROVCI ZAHIR PAJAZITI ILAZ KODRA e plot ca te tjer, ndersa mbijetuan disa matrapaz e hardhuc qe dulen si prej balte per 5 minuta.ktu shifet qart kjo e keqe, qe na percjell me shekuj, ishalla mushem mend?!.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 2:28 pm

Te mirat qe kemi mbijetu si komb pas torturave te njepasnjeshme qe me shume se 3.000 vite rresht ishim neper luftra , qe dhe shume historian boteror habitem "si eshte e mundur qe ky popull te mbijetoj " !
Te keqe nuk kemi , me kohe i mundim edhe ato problemet e vogla qe jane aktuale per momentin .

Disa shembuj se kush jane Shqiptaret :

Heroji me i madh i gjithe koherave shtetit "GREK" me origjin Shqiptare
"Colocotroni "

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Coloalbo
Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Coloalbo111

=============================================================================

Pirro i Epirit i yni :

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Dante1
Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Dante2


=============================================================================

Aleksandri i Madh i yni:

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Thejournalofracedevelopment
By George H Blakesleehttp:
and G Stanley HallPublished 1912..........ne kete faqe i keni mbi 20 shembuj : http://alexanderthegreat.wordpress.com/
dhe ketu nje video :

==============================================================================

Skenderbeu :

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Fp0zkh

==============================================================================

Nuk ka komb tjeter qe ka nje "QUOTE" sikurse ne shqiptaret .Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 8:01 pm

Arber
Shqiptare qe kane sherbye armikut kemi sa te duash .
Po ata nuk i sherbyen popullit te vet.
Askush ne bote nuk i permend veglat e huaja perveq ne shqiptareve.
Ata kan qen shqiptare me te shitur ,i kan sherbye te huajit.
Atehere po dashka edhe tradhtarin Zogun,Hesat pash Toptanin,Rrahman Morinen Sinan hasanin ,Ali shukriun Ahmet Krasniqin e shume tradhtare tjere ti quajm atdhetare.
Kjo eshte Gabim..#
Mos te mirremi me njerez qe nuk i kan sherbye atdheut po te huajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 8:28 pm

sote ka me shume te keqija se te mira
shtyrje e mezhdeve lakmi pas tokes se huaj.
hajna ,servil ,exstrem ndaj te vetit ,dallavergji ,shtise ,shpijunllek .
bajn fjala ,hasmeri ,gjelozi.dilingji,rrenca
Primitiv, Jo atdhetare ,tallava ,qefli ,sevdali a skan buk me ngrene ,pa kulture.Kriminel.
Optimiste, jardamli e bethen kerkund...
Si popull kemi marue ......
Seshte ai populli shqiptare qe dikur ishte ,trim atdhetare ...
Tashe Kosovare ,multietnik pa identitet .pa shtet.
Keto sote i ka populli i ri i ardhur nga hana populli kosovare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:08 am

Cito :
detektivi

Arber
Shqiptare qe kane sherbye armikut kemi sa te duash .
Po ata nuk i sherbyen popullit te vet.
Askush ne bote nuk i permend veglat e huaja perveq ne shqiptareve.
Ata kan qen shqiptare me te shitur ,i kan sherbye te huajit.
Po , por keta i sherbyen popullit dhe vendit qe i ceka me larte , pamarparsysh qe tentojne me gjdo lloje fallsifikimi per qellime te tyre propagandistike si ato fetare dhe te tjera ..
Skan te bejne me tradhtar keta .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:13 am

Detektivi e ka me vend
Nuk ka te beje per tradhtare po keta i kan sherby nje vendi tjeter Arber.
kena edhe Mbretin faruk po i sherbeu egjiptit.
pse nuk cliruan tokat shqiptare keta.
Eshte cudi se per te huajt kishim qen trima e per veti jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:20 am

Gjithe keta kane luftu per tokat shqiptare , si Pirro , si Skenderbeu , Kolkotroni poashtu
edhe shkruan mire ke libri i Aristidh Koles , pse pra "greket " e helmuan ne burge ?
Ndryshe eshte se sot e kane e hero por nese interesohesh me shume shef qe keta kane qen vetem viktima te kishes se Athines .


Edituar pėr herė tė fundit nga Arbėr. nė Tue Nov 02, 2010 12:24 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:23 am

Po per ate duhet patur kujdes se shume njerez apo hero naj kane ngrit Greket dhe Italianet ,Kisha
dhe disa shqiptare me prejardhje te dyshimte naj kan shkrue historine .
Si Mark Krasniqi DON Lush Gjergji e shiume Kqira tjere.
na duhet nje hitori e paster kombetare ..
pa pas shtet te mirefillte nuk ke as histori te mirefillte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:26 am

A.Kola :
-Gjergj Karaiskaqin e vranė nė pritė dhe fjala e fundit qe tha kur e mori plumbi ishte njė e sharė nė gjuhėn arvanitase kundėr gjaksorėve qė e qėlluan pas shpine.
-Teodor Kollokotronin e helmuan nė burg , pa ēka se mbiemri i tij i vėrtetė brez pas brezi ishte Bithguri. Pėr luftėtarin legjendar Kollokotroni mjaftoi njė kafe.
-Kishin vrarė dhe tė tjerė pėrfshirė dhe heroinėn arvanitase Laskarina Bubulina.

-E kush nuk e di historinė e kafesė me helm qė u pėrdor pėr tė zhdukur edhe arvanitasin e shquar tė shekullit tė kaluar, gazetarin nga Salamina, Anastas Kullurioti.
-Kurrė nuk ishte ndalur rrjedha e helmit dhe e plumbit, duke marrė dhe jetėn e dy presidentėve tė shoqatės arvanitase "Marko Boēari".
Kėta tė fundi i fiksoheshin nė kujtesė sepse ishin shumė mė afėr fatit tė tij. Kishin qėnė adhe ata, si ai, presidentė tė arvanitasve tė Greqisė. Dhe diagnoza e tė dyve nė vdekjet e papritura kishte qėnė e njėjtė: Leuēemi. E njėjta goditje vdekjeprurėse pėr tre presidentėt e arvanitasve tė Greqisė.
Shkruan ne librin e tij studiusi i pavdekshmet Aristidhi Kola "Ē'janė kosovarėt pėr grekėt".


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:28 am

Te gjithe keta jane te vrare nga vet "greket" , edhe pse sot i kane hero kombetar ..
Keta jane ata , qe naten te vrajne e diten te qajne .

Edhe A.Kola vdiq nga leukemia si te tjeret presidente arvanitas !
Po si u bo , qe te gjithe presidentet arvanitas te vdesin nga Leukemia ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptyTue Nov 02, 2010 12:31 am

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Nxqu83

Ai bėri njė punė tė palodhur pėr ēėshtjen shqiptare, pikėrisht nė ditėt kur nė Greqi, ashtu siē shprehet edhe ai vetė "..ato kohė tė flisje kundėr serbėve, tė konsideronin kėtu tė paktėn...tradhtar tė kombit!".


Kola ; "Ju lutem mos ushqeni asnjė iluzion. Mua mė vranė dhe kėshtu kanė vepruar edhe me dy kryetarėt tjerė tė Shoqatės sė Shqiptarėve «Marko Boēari», tė cilėt vdiqėn, edhe kėta nga "leuēemia". Kėto fjalė ua kam thėnė edhe miqve tė tjerė tė mi"... "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptySat Jan 22, 2011 4:30 am

E mira se jan mikprites e keqja besojn shum!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptySat Jan 22, 2011 1:12 pm

vetem per mikprites siq thote fionaa
per tjera sene ,svyne asgje,rrena ,mashtrime,shpijuna,hajna ,rrenca pisllek,
shpijuna,,servile te huaj,jo atdhetare ,qka ka me keq....se dojne atdheun ,kombin!!!etj etj..jo per lakmi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 EmptySat Feb 05, 2011 2:59 am

Cito :
vetem per mikprites siq thote fionaa
per tjera sene ,svyne asgje,rrena ,mashtrime,shpijuna,hajna ,rrenca pisllek,
shpijuna,,servile te huaj,jo atdhetare ,qka ka me keq....se dojne atdheun ,kombin!!!etj etj..jo per lakmi..


waaaaaaaaa pse thua nuk e duan atdheun! me ket nuk pajtohem ndoshta kan te meta si te gjith popujt tjere por jan atdhedashes ket nuk mund ta mohon njeri .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??   Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ?? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: