Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Smail Puraj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Smail Puraj   Mon Sep 17, 2007 1:02 am

ttp://www.youtube.com/watch?v=25ae_xDWMBA

Edhe ky njė kangatr i rij por muzika etij mė pėlqen dėgjoni edhe ju .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Mon Sep 17, 2007 1:06 am

https://www.youtube.com/watch?v=HM3aV-8jrl4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Mon Sep 17, 2007 1:13 am

Dėgjone qet kang me vemendje .


https://www.youtube.com/watch?v=9iLXSw0mY9o
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Fri Sep 21, 2007 6:28 pm

Smail Puraj eshtenje kengetar shume i mire edhe mua me pelqen shume... kjo keng me pelqen shume "Sonte ose kurr"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Tue Oct 09, 2007 6:06 pm

"Sonte ose kurrė", i bashkangjitem vleresimit tuaj,Puraj eshte yll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
nikchee
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Vendi : Shtime
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Fri Oct 17, 2008 1:08 am

E repektoj mendimin tuaj amo kenget sme pelqyen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Sun Nov 02, 2008 1:35 am

Mendimi im rreth ketij :

selak i klasit te pare !!!!!!!!:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Thu Jan 08, 2009 1:03 am

Po cfare Ylli eshte ky far Smajl Pura, a nuk po keni se kend me quajt Yll, por kete selak, vjedhes te kengeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 57
Age : 28
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Fri Jan 09, 2009 7:42 pm

Sa mire qenka pergjigjur antari me lart. Po ku i keni syte o popull? Smajl Puraj vetem kengetar qe nuk mund te quhet!!! Tekstet e tij jane shume qesharake, 'O ta hongsha ate, o ta hongsha kete', turpi botes! Keni arritur te nxirrni ndonje mesazh nga kenget e tij ndonjehere?! Nuk e besoj. Tingujt e kengeve te tij i gjasojne tingujve te romeve, pa shije! Jo profesionalizem deri ne kulm!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Sat Jan 10, 2009 3:40 pm

Tigrina, ja tekstet e kengeve te yllit te muzikes, hahahahhahaha.

Moj Tradhetare

Ti nje dit je largu
Ku je shku sme ke tregu
E ke marr nje pasanik
Qe jeton ne amerik (2x)


Ref: 2x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare


Tash e sheh ke gabu
Kot e ke tash me lotu
Per mu kthy tash esht vone
Se per mu me s’egziston

Ref: 4x
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Sat Jan 10, 2009 3:41 pm

Hahahahhahahha, sa tekste qesharake qe ka ky ylli i muzikes hahahaha...

Gjermania pare ska

Gjermania o pare nuk ka, sa per ti o shpirt sonte kisha dhan.

Gjermania o pare nuk ka, sa per ti unė sonte i kisha dhan.
Prej se tė kam pa, prej mendjes sme del.
Pėr cdo dit pom hyn ne zemer ma thell.

Bukuri, bukuri sonte me ke shty me pi, o valla me vullnet pėr ty e kalli krejt (2x)

Gjermia o pare nuk ka, sa pėr ty une sonte i kisha dhan. Nje se kisha lan krejt i kisha harxhu, veq ti sonte shpirt t`kishe dal me mu.

Bukuri, bukuri sonte me ke shty me pi, o valla me vullnet per ty e kalli krejt (2x)

Gjermania o pare nuk ka, Gjermania pare ska!!! Sa per ti o shpirt sonte kisha dhan.

Bukuri, bukuri sonte me ke shty me pi, o valla me vullnet per ty e kalli krejt (2x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Sat Jan 10, 2009 3:42 pm

Me thuani ju qe e keni quajtur Yll kete far selakin, cfare po gjeni te mire ne tekstet e tije qe ka ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   Sat Apr 11, 2009 1:27 am

kengtaret si smajl puraj dhe plot si ky nuk kan shpirt kangtari por por vullneti puna ika ba kangtar. se kengtaret jan si politkajt tan gja sbajn pre popull por, voten po jav japin, dhe qe kujena.edhe kengtart jan si magart te llojllojshem dikujt i pilqen i bardhi dikujt iziu etj..Pra dhe kengtaret me kang te vjedhura asllave a greke qfare te dush , kjo asht banale jo gje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Smail Puraj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Smail Puraj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: