Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Mos!...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next
AutoriMesazh
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:26 am

mos u bo i tepert
sepse me dukesh me kete shprehje sikur te jesh 5 vjeqar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:29 am

Mos harro se dhe njeri ish antar i keti forumi me ka thene 12 vjeqar, por i kam dalur 50 e me shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:31 am

Mos me kritiko
se spo me intereson apsolutikisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:32 am

Mos shkruaj fjale palidhje ne PM, mire?

Mos harro se coppy paste ekziston .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:34 am

Mos jeni duke e tepruar ju dy larte ???, nese vazhdoni keshtu, ateher do fshihen postimet .!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:36 am

mos mendo se jam nje tip qe e kundershtoj diken
por sa here qe une postoj ne forum
ky fillon mem kritiku
as nuk e njoh dhe as nukl dua ta njoh prandaj i thom let um len me telashe te mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 1:38 am

Xili shkruajti:
mos mendo se jam nje tip qe e kundershtoj diken
por sa here qe une postoj ne forum
ky fillon mem kritiku
as nuk e njoh dhe as nukl dua ta njoh prandaj i thom let um len me telashe te mia
Mos po me bajn syt apo ketu ke than se ke deshire te takohesh me mua shiko .

Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirė tė takoheni?

Mos!... - Faqe 4 Icon_post_target nga Xili Yesterday at 10:29 pm
kam dėshirė tė takohem me
Eva , Vesa , Ėmbėlsira , Rrebelja , Guximi , Ago Muji , BiBiKiMi , Egzona , L1ndush3 , Akili , Blerti_Gashi , Arta , Thėllėnza dhe shume anetare nga ky Forum qe nuk i njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 12:51 pm

Mos ja prish qejfin femijes se perveq se do qaj, do e shikoj boten me inat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:31 pm

Mos harro se me lehte eshte te copetohet nje atom se sa nje paragjykim...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:38 pm

Mos em lypi kush ??, hahahaha . fla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:38 pm

Mos u ngut te miresh edhe ti me paragjykime, sepse me se paku e pres kete nga ju!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:41 pm

Mos harro se eshte me mire qe te jesh optimist - edhe duke e pasur gabim, se sa te jesh pesimist dhe te kesh gjithmone "te dreje"...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:44 pm

Mos me thuaj se jeni nga ata njerez qe jane optimiste te nates dhe pesimiste te dites?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:45 pm

Mos kujton se fantazia eshte me e rendesishme se realiteti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:47 pm

Mos e moho se nganjehere ( ne raste te caktuara) edhe per ju, sikur se per qdo njeri ne kete bote, me me rendesi eshte nje moment fantazie, i cili na ben te tejkalojme nje gjendje te rend, se sa nje realitet i pa pranuheshme nga ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:50 pm

Mos kujto se me njeh aq mire sa te dish se ku ndahet per mua realiteti nga fantazia..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:51 pm

Mos kujto se nuk te njohe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:52 pm

Mos harro se cdo gje eshte relative..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:54 pm

Mos me thuaj qe vdekja nuk eshte absolute? Sigurisht qe eshte! Dhe siq jam i sigurt se nje dite do vdes, po aq jam i sigurt ne ate qe te theme- te njohe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:56 pm

Mos e harro ate teori qe thote se kur di gjithshka - asgje nuk funksionon..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyMon Jan 05, 2009 11:57 pm

Mos e harroni edhe ju ate teorin tjeter: kerko shume do marresh diqka...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyTue Jan 06, 2009 12:01 am

Mos valle nuk e dije se tek disa shpresa e ka emrin enderr me sy hapur?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyTue Jan 06, 2009 12:03 am

Mos u lodheni me shkrimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyTue Jan 06, 2009 12:04 am

Mos u bazo gjithnje tek vetja, per gjithqka qe shpreh...

Xili, mos e baj dertin e huaj, teksa e han buken tende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 EmptyTue Jan 06, 2009 12:11 am

Mos dil jashte vetes, sepse e verteta gjendet vetem brenda teje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Mos!... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mos!...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 37Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: