Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Mos!...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 10:55 am

Mos me shtin gjunaa ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 12:02 pm

Mos ka dikush nje aspirin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 1:02 pm

Mos pi shum asperina se te domtojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 1:32 pm

Mos me pi aspirina? E cka me pi pra Marihuane a>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 1:42 pm

Mos pi as gje, pi gjithqka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
kadiss
Fillestar/e
Fillestar/e
kadiss

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 35
Vendi : uk
Registration date : 07/01/2009

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 6:04 pm

mos genje , mos shpif, mos bej gabime, mos tradheto, mos shaj ...!
" te dyja ngjyrat e flamujve jane me nje domethenje te thelle dhe bashkohem me anetarin me siper por me nje verejtje, flamuri kosovar ka ngjyren e ( kalter ) si hapesira si uji si shpresa si qielli , dhe mendoj te gjitha keto barazvleresohen me gjakun , pasi gjaku shpesh'here eshte dhe i nxehte por gjithsesi besoj kane te dy ngjyra qe na karakterizojne si shqipetare ..!
persh kadiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 7:38 pm

Mos u lazdro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 7:41 pm

Mos u Halitni,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 7:42 pm

Xili shkruajti:
Mos u lazdro
Mos ja fut kot prap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyWed Jan 07, 2009 7:44 pm

kadiss shkruajti:
mos genje , mos shpif, mos bej gabime, mos tradheto, mos shaj ...!
" te dyja ngjyrat e flamujve jane me nje domethenje te thelle dhe bashkohem me anetarin me siper por me nje verejtje, flamuri kosovar ka ngjyren e ( kalter ) si hapesira si uji si shpresa si qielli , dhe mendoj te gjitha keto barazvleresohen me gjakun , pasi gjaku shpesh'here eshte dhe i nxehte por gjithsesi besoj kane te dy ngjyra qe na karakterizojne si shqipetare ..!
persh kadiss
Mos me thuaj se ke shkruajt me gjithe logjike keto fjale qe i lexova per Flamurin Kuq e Zi dhe ate Flamurin e Baba Dimrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 3:08 pm

Mos e ktheni koken mrapa po ecni drejt,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 3:13 pm

Mos hapeni tema te kota !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:14 pm

Mos mendoni se skam deshire te postoj ne te gjitha temat
por skam dijeni per te gjitha keshtu qe ju kerkoj falje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:21 pm

Mos me thuaj qe ju mbyti bora ne kse tuj ra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:32 pm

Mos thuaj se ska ra shume Bore ne KS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:33 pm

Mos se pa bor nuka hjeshi se edhe bora e ka hjeshin e vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:37 pm

Mos mendo se skam deshire me ra bore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:39 pm

Mos se ta di mendjen qe ki deshir me ra bor Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:42 pm

Mos je e zėne diēka ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 7:47 pm

Mos je lodh o Xil Mafia?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 11:17 pm

Mos po nerth Blerti_Gashi hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 11:19 pm

Mos po nerth ti L1indush3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 11:21 pm

Mos me thuaj shum bile jam ka narth Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 11:21 pm

Mos po edon ni gafe qete nxen pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 EmptyThu Jan 08, 2009 11:24 pm

Mos me lut edhe nje her Vesa se nuk e refuzoi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Mos!... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mos!...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 37Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: