Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Mos!...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:13 am

Mos luaj rolin e me te madhit tani, te dukem une femij?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:15 am

Mos harro t'i gjesh gjithe mjetet per autombrojtje... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:17 am

Mos mendo se te gjithe jane te pa kujdeshem sikur ju! Fatmirsisht te tjeret jane te kujdeshem dhe s'ka nevoje per asnje mjet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:20 am

Mos harro se persosmeria e njeriut konsiston ne zbulimin e papersosmerive te veta dhe jo te te tjereve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:23 am

Mos eshte jo etike ne raste se dikush eshte ne "dijet" te zbulimeve te persosmerive te tij, dhe nderkohe kete e ben me te tjeret?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:28 am

Mos u merr shume me te tjeret, kur ke me cfare te merresh tek vetja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:30 am

Mos me thuaj se kam shume mangesi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:35 am

Mos me thuaj se nuk e di qe durimi eshte i hidhur por frutat i ka te embla - cdo gje ne kohen e vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:36 am

Mos te vije deri aty sa te humb durimin, sepse qdo gje ka nje limit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:40 am

Mos harro se edhe kur humbet durimi, gjithmone ekzistojne disa vargonj te padukshem, qe nuk kane lidhje me asnje limit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:45 am

Mos kujto se ne te gjitha rastet vlen ajo qe keni thene ju ( durimi i ka frutat e embela). Te pakten po te dije rastin e trenit, teksa po udhetonin edhe nje burre-grua. Ku po te tregohej i duruheshem burri, do ti kishte humbur nderin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:50 am

Mos harro se ma ke treguar kete dhe nuk vlen per kete rast, por vlen vetem per Rugoven...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:54 am

Mos permend emra te pa dezinfektuar ketu, se mund te infektohet dikush!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 12:58 am

Mos te harrojme t'i vejme nje kod here tjeter, qe mos te rrezikohemi. Mos mendo se per kete pike mendoj ndryshe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:00 am

Mos mendo se dyshoj ne kete pike. Te thashe ne fillim, te njohe mire.
Mos me thuaje se nuk jeni befasuar me nje shkrim te Guximit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:02 am

Mos harro se te kam thene qe jam gjithmone e befasuar me Guximin, sidomos per Ajnshtajnin..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:07 am

Mos me thuaj se nuk te pelqen emri te cilin ja kam ngjit une Guximit?

Astronaut i ri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:11 am

Mos me thuaj se ja ke ngjit ti, se une po mendoja pse vetem te emri e ka difektin, tani e kuptoj pse...hahahha.

Kjo eshte nje shaka se Guximi eshte Ylli i Forumit Bashkimi Kombetar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:13 am

Mos vazhdoni me keto komente. No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 1:15 am

Mos ishte urdher ky, Komandant? ( ahahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 3:22 am

Mos u frikeso
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyTue Jan 06, 2009 11:49 am

Mos me thuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gjakushi
V.I.P
V.I.P
gjakushi

Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyWed Jan 07, 2009 12:49 am

Mos mė freno!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyWed Jan 07, 2009 2:32 am

mos mi prish endrrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 EmptyWed Jan 07, 2009 6:55 am

Mos ke merak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Mos!... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Mos!...   Mos!... - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mos!...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 37Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 37  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: