Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Guest
Vizitor
avatar


Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySun Oct 07, 2007 12:53 am

A ki kamere be?
A ki nime MSN se ..
A pate tel.?

blla - blla -

etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySun Oct 14, 2007 1:48 pm

Tani qe ka filluar te me bezdis shume nje fenomen qe anetaret e forumit po futen me nga 3-4 nick name ahh bre aman ndaluni me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySun Oct 14, 2007 4:20 pm

tani qe me bezdis shum me ben rrena e cila eshte perhapur ne maje te gjuhes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dibranja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Oct 15, 2007 1:59 am

Me bezdis tek njeriu genjeshtra me nje fjal e urrej,a me pelqen shum shum sinqeriteti.A tek vetja me pelqen kembengulesija per cdo gje ne jete,a me bezdise kur i shtoj vetes pergjegjesi qe nuk me takon mua,a urrej ate qe ju besoj njerezve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Oct 15, 2007 2:39 am

me besdi kur nji njeri flet dhe tjetri nuk ndegjon deri te maron fjalen dhe ben derhyrje ska durim dhe shum here e gjuej munges te edukates ket dhe me jep nervoze por ka shum imtesi qe e bezdisin njeriun ja tsh ne ket moment me ben ora ne muer tik tak dhe me largon nga koncentrimi me duket se direkt ne koke po ma ben ate tika tak .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Oct 15, 2007 9:54 am

me bjen nervoz padrejtesit qe behen ne shkollat e kosoves shum katastrof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Oct 15, 2007 10:13 am

me bėjn nervoz Njerėzit qe Gėnjejn pa pasur nevoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyWed Oct 17, 2007 9:40 pm

me bjen nervoz njerzit qe tredhtojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Nov 12, 2007 12:35 pm

Me bejne nervoz njerzit qe per 5 minuta don me dite gjithe biografin e ''dikujt'' personale si me qen me Profesin Polic.

Sa vjet je .?
Ku jeton.
Nga je
C'far pune ben
Si e ke emrin ha ha ha

Blla blla blla...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySat Nov 17, 2007 2:58 pm

Me pengon edhe fjala se a je e lire???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
meli
V.I.P
V.I.P
meli

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySat Nov 17, 2007 3:07 pm

Mua me ben nervoz pritjaa, phuuu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ReSpEkTi_CH
Fillestar/e
Fillestar/e
ReSpEkTi_CH

Numri i postimeve : 12
Registration date : 11/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyFri Dec 14, 2007 2:32 am

Mua mė bėn nervoz shumė kurė personat krenohen me vepra tė kėqija,dhe janė krenar dhe qėndrojnė nė gabimin e bėrė.
pėr fat tė keq ka shumė ashtu persona:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bessa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bessa

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Dec 27, 2007 9:18 pm

Mua me bejn nervoz personat qe filozofojn shumm Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Jan 03, 2008 3:06 pm

mua me bejn nervoz "mendjemadhet" !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Euridika
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovė
Registration date : 11/11/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Jan 03, 2008 7:34 pm

Keqkuptimet me bejne nervoz shume ,ska me keq kur thua diēka tjeter e t'a marrin per diēka tjeter ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyFri Jan 04, 2008 6:33 pm

Mua me se shumti me bejn nervoz ata njerze te cilet shtiren qe s'kuptojn ne momente te caktuara...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySat Jan 05, 2008 1:09 pm

Po normal se duhet mu shtir qe spo kuptojne se ti ku me dit i nxan shum ngusht hahah .e tash po i pergjigjem temes mua me bejne nervoz pergenjeshtrimet,i urrej ata qe din ta bejne nje gje te tille Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySat Jan 05, 2008 4:16 pm

Jo, perkundrazi kur ti nxo ngusht nuk foli hiq, por veproj ahahah.
Edhe diqka, ajo qe me bezdis eshte se, ne ( shqiptart) mirremi shume me punet e huaja, e pakes me tonat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bessa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bessa

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Jan 10, 2008 11:38 pm

mua me bejn nervoz shum gjera si :rryma qe ndalet shum her,njerzit qe din veq te shpifin gjera te paverteta,edhe ata qe nje gje e bejn bajat ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Jan 10, 2008 11:51 pm

jam shumė i qetė,i durueshum,rrallė bėhem i ashpėr,veq ajo qka mė mundon dhe nuk mund e duroj ėshtė:Kur shoh njerėz qė nuk dijnė pėr vete,duke i korigjuar tė tjerėt!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
STUPCAT
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 626
Age : 38
Registration date : 17/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyThu Jan 10, 2008 11:55 pm

do njerz qe mirren me punt e tjeterkuna e nuk i kqyrin punt e veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
meli

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 35
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyFri Jan 11, 2008 12:07 am

Do njerz qe mundohem me dit e sja vren hiq.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptySun Jan 13, 2008 10:15 pm

Nervat me shkojne ne max.ateher kur e pastroj shtepin ,edhe dikush pas 5 min.ma qrregullon(e me bo vakja me qellu vjerra kuku nan haha kur ta baj veq se niher sjom e martune ,ne paqa gjall haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bessa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
bessa

Numri i postimeve : 188
Registration date : 26/12/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Jan 14, 2008 6:42 pm

rryma kuhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 EmptyMon Jan 14, 2008 6:51 pm

po,rryma kur ndalej nė kosovė,edhe mua mė shkonte nė nerva.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: