Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Guest
Vizitor
avatar


Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 6:14 pm

a pate kamere?!!!!
A ki adrese ne msn!!!

qomq ni foto

mhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sofia
Fillestar/e
Fillestar/e
sofia

Numri i postimeve : 43
Registration date : 24/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 6:42 pm

Hahaha Jam_bulli edhe mua keto me bejn shume nervoz sidomos kur me lypin add te msn uuuuufffffffffaaaaaaaaa i them menjher a nuk dini pyetje tjeter aa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Sep 26, 2007 7:52 pm

Mos u nervozo fare Sofia,po i thua shkurt jo,qe pastaj te nervozohet ai,apo ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 11:31 am

Sofia si te thon a ke add te msn thuaja po kam
si te than ama jap thuaju jo se eke add e msn tend
dhe une po e mbaj timen jo ti dy msn une as nje nuk ben keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
silvi

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 3:51 pm

Sapo shtrihem te fle Sleep dhe degjoj:


  1. tik-takun e ores
  2. pik-pikun e rubinetit qe s'eshte mbyll mire
  3. dike qe gerrhet
  4. komshiun lart duke mermerit
  5. pikat e shiut ne dritare
  6. kanarinen qe s'pushon duke ciceruar

etj,etj qe s'po me kujtohen per momentin scratch

dhe,pa, u ngrit me fut oren ne dollap,me shtrengu rubinetin,me shty ate qe po gerrhet,me i ra tavanit me okllahi,me prit me pushu ai i mallkum shi,me u cu me mbulu kafazin,etj etj s'ka gjum per mua vallaj No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 5:02 pm

Gjera te vogla qe me pengojn ashtu siq ceku silvi ora kur jam nemeditim rubineti i ujit femijet me duar te papstar kur prekun gjerat ,kur shkoj ne vizita familjare dhe flasin te gjithe pernjiher kur nuk njeri flet dhe tjetri ndigjon aty ku nuk ka rregull .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Sep 27, 2007 11:43 pm

gjerat qe me bejn nervoz jan zhurmat hiq smuj ti ndigjoj
dhe Femijet kur qajn me duket se ne Luftė jemi
se kam pas shum raste me pa keshtu duke qejt ne per borė gjat luftes Femijė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
perparimi
Pėrjashtuar
Pėrjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 11
Registration date : 25/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyFri Sep 28, 2007 5:45 am

Question kur dikush e din se ka gabu, edhe munohet me u nxjerre nga gabimi, pra nuk e pranon se ka gabuar!!!

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyMon Oct 01, 2007 7:57 am

Mua me bejn shum nervoz genjeshtrat dhe si thote perparimi kur dikush e din se... (siper)

... mos ta harrojm rrjetin !!! Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Arta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Arta

Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyMon Oct 01, 2007 1:48 pm

Mua me bejne nervoz zhurmat ritmike .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyMon Oct 01, 2007 2:19 pm

Mua me bezdis edhe kur dua te flej dhe cingron telefoni .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyTue Oct 02, 2007 12:28 pm

Nervoz behem sa here qe me pengojne kur kam pune te ngutshme.

Behem shume nervoz kur me vijne per nje pune e ma kerkojne urgjent. Nuk e pranoj.

Behem nervoz kur me genjejne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyTue Oct 02, 2007 2:14 pm

Mua me ben shum nervoz edhe neten kur kalojn femrat me taka qe ecin tak-tuk me taka ne mes te nates me jep nervoz qe te kem mundesi jav thej kembet me gjithe taka .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyTue Oct 02, 2007 2:55 pm

mos u bezdis oj anna,provo te besh nje jete pa bezdisje,mua nuk me bezdisin gjerat e imeta,perballoj edhe disa te renda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyTue Oct 02, 2007 3:11 pm

Mua me bezdis edhe telefoni kur bjen une jam ne lexim them ku ja qelloj bash ne ket kohe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Oct 03, 2007 9:03 am

Arta, me beri pershtypje qe te bejne nervoz zhurmat ritmike: Ja nje pjese nga nje libri im ku e them kete gje:

" ....... Diku nė godinė pėrplaset njė derė a dritare, gjė qė e urrej shumė. Bezdia ritmike m’i ngre mė shumė nervat se sa ajo e vazhduar, me tė cilėn mėsohesh. ..... "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
silvi
Anėtar
Anėtar
silvi

Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Oct 03, 2007 12:04 pm

Me bezdisin shume kur verej disa njerez qe nuk dine te hane me goje mbyllur,nuk mundem as t'i shoh as t'i degjoj dot kur mbllaciten..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Oct 03, 2007 1:09 pm

Silvi, edhe mua. Mua, gjithashtu, me bezdisin shume njerezit qe pastrojne dhembet ne tavoline (qofte edhe sikur ta vene doren apo shamine para, nuk ka rendesi). Shko ne banjo nese do te pastrosh dhembet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyWed Oct 03, 2007 5:24 pm

Mua me bezdis edhe kur njeriu pas ngrenjes gromsin si lop dhe kur flet ne telefon dhe han buke ose qimqakize .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 12:32 am

Gjėrat qe mė Bezdisin jan kur njė njeri te flet Fjal tė ėmbla
dhe mbas shpines mundohet meta bė Varrin ata jan dy ftyrsha
dhe nuk dua as te ndegjoj emrin e tyre as nuk dua tė i shoh as nje her ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 3:16 am

ka shum gjera qe me bejn nervoz me gjithate jam nji person se kam durim shum edhe kur njeriut ja fakton dhe behet sikur ste merr veshe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 5:18 pm

Me bezdisin edhe kur njerzit nuk me degjojne ate qe flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 5:29 pm

Kur aryn fundi i muajt edhe pse eshte e vogel behet e madhe,kur duhet te kaloi ne Bank per te paguar te dhenat shtetrore,sigurime,banes,radar ha ha ha etj etj.

Punon nje muaj te gjate per nje moment qe futeshe ne Bank ty marin perseri mundin qe ke punuare per tere muain.

Flas per ne Zvicere.

..by to made beton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptyThu Oct 04, 2007 5:53 pm

Me bezdisin shum edhe reklamat ne televizion ashtu reklamat qe vij ne poste .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 EmptySun Oct 07, 2007 12:30 am

Mua me bezdisin edhe linja telefonike kur eshte busy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)   Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz) - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: