Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Jan 01, 2009 6:27 pm

ju kisha lutur te shfaqeni opinonin tuaj . faliminderit per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ali Baba Tepelena
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Male
Numri i postimeve : 187
Age : 62
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Jan 01, 2009 6:53 pm

fla PO,KA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MUHAMETII
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Jan 01, 2009 7:28 pm

Ka, si nuk ka, fatkeqesisht! E them fatkeqesisht, sepse do te ishte fatmiresi po mos te kishte nevoje per Avni Rrustemat e rinje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Jan 01, 2009 11:25 pm

''Ka ka si 's ka por kush čshtč Vullnetar?!??

Vullnetaret e sodit nuk po dalin as ne Protesta kunder unmikut-eurolexit qe ka qen Udba e serbis,mbas dhejt vjeteve Luft na duhet prap luft ose paqe ne burg.
Izolimi i yn vie vet nga vetvetja sepse sjemi mesuar te shohim shqiptaret mir ,por mundohemi tč bejm mč mirč dhe prishem edhe at qe kan bčr ata te cilet sod ndoshta disa sjan!?
Ne duhet te jem krenar me Avni rrustemin dhe dueht para evropes me vra udhheqsin e Unmikut-dhe te gjith ministrat e serbis qe shkelin Token e Kosovčs,te pergjakur me duart e tyre.
Shkau ven ne gjyq shqiptaret e Uqk sepse uqk ka luftu jasht serbis ne kosov e ne s guxom ti burgosemi ata qe ne vendin ton e masakrun
Ne duhet ti vejm ne gjyq serbet e cilet jetojn ende ne kosov! sepse asnje prej tyre sesht i paster
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Fri Jan 02, 2009 12:24 am

aty ku mungon nje sherbim intelegjent i pavarur me njerz shum te formuar ne aspekt profesional dhe shum atdhetar qe bashkponojne per te miren e atdheut duhet patjeter qe dikush te nderhy ti bej me dije atyre qe marin fronin se ky fron eshte i shenjet dhe kemi luftuar qe te na udheheqin shqiptaret e vertet shiqiptaret e pa perulur nga askush shqiptaret besnik ndaj vendit ton e jo shqiptar qe sot jane ne pushtet qe e shifni dhe vete... se sa toleriomet po i bejne armikut ne dem te kosoves dhe cfare po nderrmarrin per te miren e ketij vendi qe te pengohen hovet e armiqve qofte ne aspektin politike qofte ate ekonomik qofte ate ushtarak ...me nje fjale ne gjitha sferat se armiku po lufton ne gjitha drejtimet pa len manget asnje, e neve jemi ne gjume dimrore ne nje vetknaqesi mbas shpalljes se gjysme pavaresis si mund ta quajme ose pavarsi e perkohoshme nese vazhdohet me kete pune andaj zgjohuni ore shqiptare dhe merreni frenjet ne dore se skam besim ne keta udheheqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Fri Jan 02, 2009 2:36 am

Po ne qofsh i zoti ti per veti, behu avnirrustem, e leri tjeret rehat. Po kjo ėshtė budallakia me e madhe qe ti i fton tjerėt me vra njerez, qofshin kėta edhe tradhtar, a vete don t'i rri karshi kėsaj pune. Tė tillė ka mjaft!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Fri Jan 02, 2009 2:43 am

xhavo po me ben te dyshoj more vella tradhetari nuk falet more zotri cfare po flet keshtu apo te konvenoka ty mos ke frike more xhavo se do rrojne sic kane jetuar deri me sot kshtu qe fli rehat xhavo se do ti kesh me jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Fri Jan 02, 2009 2:50 am

dhe mos keqkupto se nuk te urdherova te vrash njeri xhavo thirri menjes ose ngritu mire se me dukesh se cenke ne gjume sot zgjohu ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Sun Jan 04, 2009 2:53 am

ja shembull a nuk duhet nje Avni Rrustem per ate pis fatos lubonjen qe e cuan skanderbegun me origjine sllave...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Sun Jan 04, 2009 2:54 am

ata duhet me var mu te sheshi i skanderbegut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ngadhenjimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 198
Age : 37
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Sun Jan 04, 2009 4:08 am

vazhdim ...me len vare aty deri sa ta mer vesh ti thot Skanderbegu se jam shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angela
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 33
Age : 32
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Wed Mar 10, 2010 3:59 pm

Avni Rustemi e ka lene te gjalle kujtimin me vepren qe beri dhe mjafton emri i tij per t'u kujtuar tradhetareve dhe te shiturve se ai gjak qe lindi nje Avni dhe shume te tjere heronj si ai, do te vazhdoje perseri te lindi te tille heronj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Wed Mar 10, 2010 10:08 pm

ja sod ja kurr kem nevoj per AVNI RRUSTEMA;bile nji batalion AVNIJA na vyen.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Mar 11, 2010 12:15 am

Ka nevoje te madhe ,ja sote ja kurre .
per ndryshe u zhduk nje komb ,nje popull ,nje histori nje kulture!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MARJAN T RAMAJ
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 101
Age : 54
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Thu Oct 07, 2010 12:29 am

KA....KA ...KAKAKAKAKA. NEVOJ EDHE SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fatlumii
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 26
Vendi : Gjilan
Registration date : 26/09/2010

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Mon Oct 11, 2010 11:39 pm

kuuurr nuk ka pas nevoj ma shum se sod qė ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Tue Oct 12, 2010 3:11 pm

bash kur vyejn sgjindet as te nji!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Tue Oct 12, 2010 3:21 pm

ska nevoj
sepse ka shum Trima Shqipėtaria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   Tue Oct 12, 2010 8:17 pm

po valla shume trima ku pi she ti xili..
se ne edhe tradhtareve i thojme trima.
Kurre me nevoje se tashe nuk ka pas populli ,po spo ka me Avni Rrustema kane vdek.
E kane mbet shume hesat Pasha e RRahman Morina ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A kane nevoje sot,shqiptaret per Avni Rrustema...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: