Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rap Shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Rap Shqip   Mon Sep 17, 2007 12:02 am

Cilli o reperi apo rep grupi nr1 shqiptar sipas mendimit tjuv aa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Oct 05, 2007 2:42 am

I pari qe filloj te kultivoj zhanrin e muzikes ne fjale ishte mifar "Beka" , ja pat nise

o lopte e mija ooooo
mat mirat nkatune
.......................
i mur neper goje lopte dhe met me to se te tjeret ecen me hapa te shpejte si tingulli 3 dhe hija e jetes....etj

foli kuq e zi
marri frym shqip
shkruj shpip
flej shqip
rrehi shqip
.............
asishi shqip

ky o nr 1 per mendimin tim

a nr 2 munet mas nja 5 vjete nifat Anjesa Hoti me qen jo Anjeza Shahini, mos i perzini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Oct 05, 2007 3:28 am

E keta reperat si pata qef kurr dhe si kam iden nuk e kam kush ishte i pari e dij qe u mbush bota me repera dhe shqiptarija cdo i dyti reper eshte bere .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Oct 05, 2007 11:21 am

pyetja nuk ke kush ukond i pari po kush ju pelqen mas shumti aaiight?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Dec 14, 2007 5:06 am

Ritmi i rruges ( Memli Krasniqi), dhe deri diku Etno engjujt, te tjeret s'ja vlen me i ndegju. Shija ime eshte kjo.
Ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Dec 14, 2007 12:53 pm

i ndigoj krejt pak a shum ama kto i preferoj mbas shumti:
TBA jaro jon tpart... tonshi edhe 039shat normal mbasi jom peyonk xd edhe lyrical son
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tetovari
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 109
Registration date : 17/12/2007

MesazhTitulli: Unikatili   Tue Dec 18, 2007 9:21 pm

Unikatili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqiptare
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Wed Jan 23, 2008 10:48 pm

duda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ēamshqiptar
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 21
Age : 34
Vendi : albania
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Jan 25, 2008 10:32 pm

Tani ka shume reper shqipeter, por do dalloja dy qe me pelqejne me shume Ritmi i rruges dhe Mister Elvis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://Alblaser.net.ms
nikchee
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 28
Vendi : Shtime
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Fri Oct 17, 2008 1:12 am

Prej t`gjith reperave mbare shqipetar per mua 1-shi eshte "ritimi i rruges" , qe me pelqejn jan edhe tingulli 3`nt , etno engjujt , produkt 28 , west side family .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alberti
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 20
Registration date : 26/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Sat Oct 25, 2008 9:33 pm

normal qe Grupi ose reperi ma i mir shqiptar osht Unikatil ose perndryshe emir i ti Victor.afro

Eh grupi ma i mir shqiptar osht Tba (shqipet e pergjakshme)

ju pershendes:king:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Sat Oct 25, 2008 9:40 pm

Prej reperave mat fort shqiptar si MCja e kom fjalen jon Unikkatili edhe Bimi i ish'NR-ave, kyi dyti bon rep shum tfort, e si grupe pej ma tfortve jon TBA, jon kan NRat, spo di repi i tjerve sum pelqen fort shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
avatar

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 29
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Mon Oct 27, 2008 11:14 am

mu shum me pelqejn po ne ket moment e kisha vequ Skillz
shum te mir jon
edhe rapi kosovar ne pergjithesi me pelqen shum i mir bravooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Mon Oct 27, 2008 1:48 pm

me pelqen Tingulli 3nt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 25
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Mon Oct 27, 2008 5:40 pm

rap ngone

etno engjujt-volcano shume tekst interenat

edhe west side family- kena lind per qejf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   Sun Nov 02, 2008 1:34 am

Rebel a.k.a UniKKatil me grupen e tij TBA

ky eshte mendimi im Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rap Shqip   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rap Shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: