Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:16 am

Eva flm per kafet por ne jemi 3 une Blerti dhe Gashi Sad

_________________
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:18 am

Riki30 shkruajti:
Eva flm per kafet por ne jemi 3 une Blerti dhe Gashi Sad

Gashi eshte ketu me mua Riki Very Happy , po e pime kafen bashke, aty vetem per ty dhe Blertin hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:18 am

SHume falmderit EVA je e merkullueshme per nderin qe me bete shume falmderit respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:22 am

Zeri leri falenderimet po na qit me pi diqka per ditelindje se shtine doren ne xhep hiq .

_________________
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:26 am

Blerti_Gashi shkruajti:
Eva, te falenderoj shum per cappuccinon, por dhe Sofra eshte ketu ja bej dhe Sofres nje.

Sofra nje cappuccino per ty, te befte mire Very Happy ,

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 184680482_e8bc067f12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:26 am

Hahaha, wowww kemi harruar kreit per kete more Zeri, te pakten nga nje cigare na qit, hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:31 am

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Rosso-vino-antipasti_~200490629-001Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Antipasto-natale-cena_~u18966227Hajde per te gjithe forumistet me ngrene e me pije ju beft mire e mire se na erdhet hani pini kendoni e gezoni ju kofte zemra nga Zeri atdhet e keni kete Antipaste veq ju beft mire gjithve se nuk mbeteni me kaqe vetem hapne gojen sa te mbarojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:32 am

Auu zeri keto veq mua nuk me dalin hahhahah.
Naten e mire se shkova me flejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 3:35 am

hhahaha o ti more djale koke uni po mose ta nine se ka tjera gjume te embel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 6:51 am

Eva0506 shkruajti:
Blerti_Gashi shkruajti:
Eva, te falenderoj shum per cappuccinon, por dhe Sofra eshte ketu ja bej dhe Sofres nje.

Sofra nje cappuccino per ty, te befte mire Very Happy ,

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 184680482_e8bc067f12

OO kjo kapucino e Sofres u ftofe u be akull haje po e pije une oo Sofra se koka edhe i bukur vallahi edhe i mire duhet me kone falmderit eva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:25 am

a ka kashe per muuuu?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 11:20 am

Fjona masi koke zgju ma hert se un qu qitma mu nje edhe veti edhe ashtu spo kam koh jam tu shku pun kishe ba mir me qit nje hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driola
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 11:23 am

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Caffe2 Tina te befte mire !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 11:27 am

Driola flm shum je shum e mir tash do shkoj pun ma let kur ta pi kafen ty te pershendes kalo nje dit bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 11:36 am

tina ti shum e mir e din qe qekjo me qit kashe nuk osht pun e jemja hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:34 pm

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 20221912Hajde caje per ty AGO ,Anila, Tina ka sate doni ju beft mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:35 pm

o faleminderit se sot i kam pi veq 2 gjygyma hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:35 pm

Eh faleminderit zeri,na knaqe
kuuu po pak paske pi Ago...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:38 pm

anila shkruajti:
Eh faleminderit zeri,na knaqe
kuuu po pak paske pi Ago...

anila si me e shpejte qe je bere edhe njė qaj !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:39 pm

hahaha,po une e shpejt gjithe kam qene..
faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:43 pm

Ne caj, 100% caj (pa uje) per Ago Muji, e nje caj krejt uje per Anilen se i bene deme.

Perveti 15 caja po i ranisi. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyTue Nov 25, 2008 10:47 pm

Ani i ben deme...se din ti une ka tri here ne dite pi...hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
shqip0nja

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 29
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyWed Nov 26, 2008 12:17 am

kukuuu po ftoftt

kush po na e qet ka ni qaj te nxett ?Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
rolling

Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 26
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyWed Nov 26, 2008 12:21 am

ajt qitna ti qaj Very Happy se te ka hije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqip0nja
Anėtar
Anėtar
shqip0nja

Female
Numri i postimeve : 299
Age : 29
Vendi : kosovė
Registration date : 15/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 EmptyWed Nov 26, 2008 12:25 am

qyy qe sa nuk jom hi ne internet edhe menihere me ba hyzmett nuk shkonn
ku ke pa ti kshtuu Razz?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 34Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: