Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyWed Nov 26, 2008 5:10 pm

e faleminderit shume teuta, per kaffe, do ta kthej ndonjehere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyThu Nov 27, 2008 1:00 am

une po i shkepi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyThu Nov 27, 2008 1:08 am

ja shaban cakolliun kisha qef me qit qaj qatere mas dreke tash me ka kalu deshira
qiti e shkepi ti qu qka po pret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyThu Nov 27, 2008 1:09 am

a ka kashe per mu?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 26
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyThu Nov 27, 2008 1:11 am

Jo. Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyThu Nov 27, 2008 1:21 am

qyy jooo

ulu dysh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptySun Nov 30, 2008 5:41 pm

A ka naj caffe a jo ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptySun Nov 30, 2008 8:40 pm

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Caffe__B
Bibikim, veq leket meri me veti dhe ja ketu ke caffe cfare te doje shpirti,hahaha -Shef edhe per ty, besoj se ka ndonje embelsire,hahaha....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptySun Nov 30, 2008 8:47 pm

Driola, neser me gjith Shefin pritna aty, ne kete tavolinen e pare, hahahahahhaha...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptySun Nov 30, 2008 9:03 pm

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 341901557_f55b2a8b11

... u bo Bibikim per neser,hahahaha.... e per sot qe nje caffe turke, ndane per gjysme me shefin se eshte xhezvja e madhe e ju del boll per te dyte ,hahaha....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptySun Nov 30, 2008 10:37 pm

Driola per mua ate tavolinen afer banakut? A ka muzike live apo me DJ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:21 am

para se te shkoja per ne gjum .

ja per veten time kuptohet

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Vc_caf10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:30 am

Vesa shkruajti:
para se te shkoja per ne gjum .

ja per veten time kuptohet

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Vc_caf10
Kafe para gjumit? ncncnncnc cka nuk sheh e ndegjon njeriu? Nejse te befte mire vesa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:32 am

Pse nuk ke pa .as qe nuk ke ni

tash dote shifsh dhe dote nish .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:33 am

Vesa shkruajti:
Pse nuk ke pa .as qe nuk ke ni

tash dote shifsh dhe dote nish .

Qy qy, a u hidherove a? Me fal te lutem shume! S'te nderhyj me ne postime?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 5:44 am

Vesa eka radhen mena bo kaffet
mua te mesme ma bej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 11:34 am

Nje kafe te mesme per Driola dhe nje per vehten time:

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Turkish_coffee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 11:37 am

Flm Parapsikologu, pak ja paske tepru me sheqer,por sidoqofte t'falnderoj prape.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 11:41 am

Driola shkruajti:
Flm Parapsikologu, pak ja paske tepru me sheqer,por sidoqofte t'falnderoj prape.
Shih a edhe kajde po qet a, rrase e mos fol qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driola
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Driola

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 25/06/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 11:44 am

...allahile cka je ka thu, a pihet caffja apo rraset,hahaha...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:02 pm

Driola shkruajti:
...allahile cka je ka thu, a pihet caffja apo rraset,hahaha...
O ndac pije ndac rrase vec mos me ben potere hahhahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:13 pm

Heuu ku ben kafe sot, Vesa skena ktu pari a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:18 pm

Gjura.ja kafe per ty edhe per mua un qeta me shkum e duaa


BiBikim nese do kafe eja mesi qenke .online

keshtu na bafshin mir pra .veq ishalla nuk naj nem kush

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Coffeesvc8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:20 pm

Ja edhe nga nje Colaaaa
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Coke_redesign
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 EmptyMon Dec 01, 2008 12:23 pm

Flm Vesa, je e madhe dhe e gatshme ne çdo kohe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!   Kafeneja & Cajtorja e Forumit !! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kafeneja & Cajtorja e Forumit !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 34Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: