Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pse.?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
AutoriMesazh
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Oct 16, 2009 12:18 pm

Dmonstroje realitetin e Rugoves o Delija mos flasem pa fakte tani ne mund te themi se ka qen edhe Gand por punet e tij jane gjith tradhti apo jo me thuaj cfare beri ai njeri ku njohu vetveten sa her fliste nen ndikim alkoholi dhe sa her mohoj U,C,K po fol drejt he bure mos bishtno se per vec se tradhti dhe percarje asgje tjeter ska bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Oct 16, 2009 12:22 pm

Pėrse vall nuk e thoni realitetin ,(qė nė fillim tė gjith brohoritnin Rugovėn)
Pėrse ju njohu nė bot se jemi Popull i shtipur me shekuj ?
Pėrse u bė iniciatori i par qė Fromoni njė parti pėrball njė armiku tė hekėrt .
Pėrse pėrse vall jemi kso njerz duan vetėm vet tė dominojn mbi tė gjitha qoft edhe mbi gjakun e atyre qė me shekuj e derdhen pėr kėt tok tė mallkuar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Oct 16, 2009 12:32 pm

Dlia lexo mor bure pak me shum ngjarje mos e gjuaj ne toke mundin e Gervallajve se nuk ishte Rugova ne Kacanik qe e beri ate, jo i nderuar ai u emrua dhe pastaj tradhtoj keto jane fakte Delia nuk flas un jo flasin faktet dhe deshmit e gjall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Oct 16, 2009 12:37 pm

Tato kėt po e thuajn disa ndėrsa unė sa kam lexuar nuk kam hasur nė kto vepra qė thuhen nė kėt forum ,(mė duket si fjal sokaku )
Saj pėr kėt alkoholit dhe cigares numd tė thenm se se po htuajse tė gjith e pijn qė tė dija dhe kjo mė le tė kutpohet se njeriu kur ka hall shikon tė gjej njė gjė qė e qetson ,sodomos alkohe po u bėre qik do harrojsh tė gjtiha ,me siguri ka pasur edhe aji i ndjeri hall, tė kesh njė Popul mbi supe dhe nuk ke mundsin tė bėjsh gjė mė shum e shef nė hall atėher ja fillon tė pij e qė ta harroj sė paku pėr njė moment at hall.

Tato kemi tė drejt mendoj sejcili tė jep mendimin e vetė me as sa kemi mundsin e dirigjimit tė trurit dhe jam i bindur se nuk jemi tė gjith tė njejt dikujt i jep mundsia psiqike te jet shum mė i zgjuar ,dukush i kupton gjėrat mė leht dikush mė vėshtir ,(njė qė mund tė then se aji shum gjėra nuki bėri nė krye nė vete po kishte me vete edhe akademit tė zgjuar ,e qė sod ata nuk ndihen tė gjall ata duhet tė tegojn realietin mė mir se kush ishte dhe qka ka bėr mir dhe qka keq ,
Saj pėr ket UQK mendoj se mos ka qen politik e tyre pėr tė mos u identifikuar si grup Terorist se ky mundohet nė mnyr paqsore enė realitet as shancin mė tė vogėl nuk kisht e po tė pranonte kėt qė nė fillim ishte grup tėi mveshet njė emer i keq .Ksaj qė mė von muar emrin edhe armat .
(pse kishte nanėn serbe apo malazese kjo nuk do thot se ishte siq po mendoni se kemi shum e shum qė kan pas pjell tė pėrzier mir edini edhe se si ishte nė ish jugosllavin besoj se e kni mrri at sistem .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Oct 16, 2009 12:41 pm

Nuk jam adhuer i tij mė beso por mundohen sė paku tė jem nė jet real siq i shof gjėrat dhe i them ,do ju falemnderoja tė mė jepni faktin se si e hudhi mundin e Gėrvallve pėr toke )kėt nuk e dij beso nuk kam hasur nė kėt lexin ?
(njeriu mėson edhe nga gabimi )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 12:47 am

pse jeta eshte shum dinamike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 3:37 am

jashte teme.
!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 3:39 am

Pse ikish kur une lajmrohem dhelper pergaditu me hipotezat e tua te peshurreta
Mos u bene kurve me njofken femer pis qen dilingji spiun tradhetar qen i zi me lara lara !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 1:52 pm

cfar thua mo, kushe mendon se jam un, oo njeri kujdes se me te vertet je ne add te gabuare, kushe mendon se jam qe me etiketon me shum emra.
nuk e mare si fyrje kete. tjesh i bindure, se un nuk jam aje personi se ju mendoni dhe nuk kam pse te fyhem kur ju ja dedikon ati fyrjet,per fat nuk kam pase rast kurr te takoj njerz si ti... po mbase shkrimeve tua un shprehem , po mos u nxito.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
Bjondina

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 2:15 pm

Pse spo me degjon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyTue Nov 17, 2009 9:26 pm

Pse votojme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 1:12 am

per te zgjedhe me te miret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 2:09 am

pse njeriu gabon!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 2:10 am

Pse nuk mendon shum .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 2:15 am

pse pra ka shkenstar dhe gabojn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
Bjondina

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 1:46 pm

Pse mendon keq per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 5:00 pm

Pse binake e jo Avdiosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 7:00 pm

Jashte temes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyWed Nov 18, 2009 9:56 pm

Pse nuk trembet trimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyThu Nov 19, 2009 11:39 pm

Pse nuk pershendetin ju ON, ka ren ne ket shpi......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Nov 20, 2009 5:11 pm

Pse populli i zgjedh keta politikane qe s,kane lidhje me diplomaci .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Nov 20, 2009 5:13 pm

pse mendon se i ka zgjedhe populli a!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Nov 20, 2009 5:14 pm

Se populli po i voton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Nov 20, 2009 5:17 pm

pse ..he 40% kan dal ne zgjedhje ,tbejm nje analize par dy vitev kur ishin zgjedhjet ishin 75%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 EmptyFri Nov 20, 2009 5:24 pm

Nuk kane qene 75 por 35 .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pse.? - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 27 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 27 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: