Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pse.?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 12:46 pm

pse mendon ashtu , kur nuk me njhe dhe nuk edi asper seafermi kush jam . per ta vlersuar nje njeri duhet ta njohesh mire .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 12:49 pm

Pse nuk duhet shume te shofe se te pashe se si veprone dhe me preshe ne dore u zure nuk kame fai une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 12:52 pm

pse nuk tregon per cfar e ke fjalen cfar bera un se ju pengoj juve apo diken tjeter mund te thuash haptas nuk kam ber asgje se mund te mbaj koken ulur urdhero fol, nuk trembem aspak vetem urdhero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 12:55 pm

Pse mendone se duame me te frigu e tregone se je trime ketu themi se pse veprone ne menyre te pa hijshme pa i njofte njerzit ja fute kot e ben kuq reputacion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 12:58 pm

pse mendon se po bej nje gje till nuk jam trime aspak . po ase frigacake nuk jam jam njeri shum i sinqert ndoshta faijnin e ka fryma familjare se jam kultivu keshtu e shum njerzve ju pengon sinqeriteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:01 pm

Pse mendon se dikush te thote se nuk je trime ska vend trimnia as friga ketu per sinqeritet nuk e dij po te ishe e tille me vjen mire por ja qe veprimet e tua nuk treojne sinqeritet por inate te paparashikueshem me vjen keq behu pak me e drejt pa mare parasyshe ciles ngjyre politike i takon kjo eshte e gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:04 pm

pse mendon se i takoj nje ngjyre politike kur e vertet eshte krejt ne kundershtim me ate qe thua . asnje partie si perkas jam shum e lire per kete, un e respektoj politiken rugovese se ka bere sa ishte rugova per me shum info.. un ase qe kam dal ti jap voten dikujt eshte edrejta ime apo ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:06 pm

Pse nuk lexone cfare te thashe ku e ke fjalen qe une te kame then qe i takon asaj ngjyre apo kesaj une te thashe nuk ka rendesi cfare ngjyre politike i takon e nuk e dija a je ne parti apo jo dhe ase me duhet ajo gje fare vec te thashe qe veprone ne menyre idijoteske kaq tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:10 pm

pse nuk e thua te verten se te pengon haptase politika rugovese .e sa per shprehje (idijoteske)nuk ngelesh mbrap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:14 pm

Pse mendon se sme pengon po me ka penguar dhe dote me pengoje sepse ka qene gjithnje politike qe i ka shkuar pershtati Serbise fiona andaj nuk e them kure se sme pengon te mundem i djegi krejt me gaz oil sapune i kisha bere politikanet e tille rugovic nuk ke perjetu politiken e flliqt te tije goce je e vogel akom
beso
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:18 pm

Pse nuk je reale. nese te pengo si perosnalitet urdher thuaj e mos udhe balte mbi te gjith se nuk mund te besh lufte me te gjithe eshikon cili jemi me i sinqert tani,
un kurr nuk kam shajt nje parti dhe nuk bej kurr nje gje till . un jam cdo her me ata qe jan per popullin e jo per te ber njeanshmeri .si ben ti personalishte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:22 pm

Psee mendon se nuk jame real kure te thashe realitetin se cfare mendoj per politikanet e Rugovicit dhe prape te them politika e flliqte e tyre ka shume mekate kete ta them me bindjen me ta madhe dhe te them qe here kur do te dalin sic jane duke ju dale dhe sic jane duke henger koken e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:24 pm

pse nuk mendo se aje esht problem politik, e un dalloj nga ti un ase nuk shaj asnje parti ase nuk thur lavdata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 35
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:26 pm

Pse mendon se une thura levdata pse mendone se une te shajta ty une te terhoqa nje verejtje qe mose na fyej te gjitheve ketu duke na dhene vija te kuqe apo me mire nota negative apo jeshile andaj mose e zgjate me kalo bukur tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:31 pm

pse nuk mendon ti se po te me jep nje mik nje keshill te mira nuk do i pranoj un a . po ti nuk ben keshilla te sinqerta ketu esht problemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptySun Sep 27, 2009 1:32 pm

Pse nuk diskutohet me c,do ke .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyTue Oct 13, 2009 11:52 am

pse nuk do vie kurr me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyTue Oct 13, 2009 12:26 pm

Pse hidhrohesh shpejt?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyTue Oct 13, 2009 8:11 pm

pse mungojn anetaret e vjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyTue Oct 13, 2009 10:23 pm

pse i ka zer gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyTue Oct 13, 2009 11:34 pm

pse von i ka dal gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyWed Oct 14, 2009 11:03 am

Pse ėshtė jeta kshtu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyWed Oct 14, 2009 1:29 pm

pse ashtu esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyWed Oct 14, 2009 1:45 pm

Pse behet dimer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 EmptyThu Oct 15, 2009 10:12 am

Pse e takova Fionen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pse.? - Faqe 25 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse.?   Pse.? - Faqe 25 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 25 e 28Shko tek faqja : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: