Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
foxteam
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 46
Vendi : TROJET SHQIPTARE
Profesioni/Hobi : USHTARAK
Registration date : 22/12/2008

MesazhTitulli: E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...   Mon Dec 22, 2008 7:50 am

pse nuk sherohen nga nje semundje qe ka gjasa te sherohet si shembull nga substancat narkotike......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...   Thu Jan 01, 2009 8:47 pm

sepse niveli i tyre moral, dhe karakteri eshte shume i ulet, kane boshllek ne personalitetin e tyre dhe kjo gje shkakton nje karakter te dobet, qe si jep mundesi trurit te veproj si duhet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E dijme se substanca narkotike shkakton cdo gje ...,pse...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shėndeti-
Kėrce tek: