Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutoriMesazh
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyTue Sep 15, 2009 4:38 am

merre me mend sa ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyTue Sep 15, 2009 3:19 pm

merre me men xili sod paska dal heret .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyTue Sep 15, 2009 4:26 pm

Merreni me mend qe shkoi Ramazani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyTue Sep 15, 2009 5:46 pm

Mere me mend qe ne kosove ka edhe Pedofil pleq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyTue Sep 15, 2009 10:52 pm

merr me mend. neser nata e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 1:16 am

Merre me mend po afrohet vjeshta!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 9:15 am

merre me mend skam fjet hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 9:42 am

Merre me mend cka te mundon qe ske fjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:08 am

merre me mend kam pi shum Ēaj sme ka zon gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:15 am

Merre me mend Mos pi shum dia hallin vetess Merre me mend..... - Faqe 38 685163
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:17 am

merre me mend kur te ndezen kandilat vetem e pi nje gote sok dhe nje llokum
me1her filloj me pi Ēaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:19 am

Merre me mend Buken se han ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:20 am

merre me mend cdo here per mua eshte sikur Ramazan vetem cigare dhe ēaj qe pi se per buke sme shkon mendja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:23 am

Merre me mend mir te befshin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:24 am

merre me mend si te kam par te chati e kam kuptu se jeni shummmmmmmmmmmmm e sjellshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 10:30 am

merre me mend sa shum te kam prit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 11:38 am

Merre me mend sa shpejt iken koha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 3:54 pm

mere me mend cfare njerez ka kjo bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyWed Sep 16, 2009 5:51 pm

Merre me mend kur don njeriu i arrin te gjitha

Sulmohet EULEX!

Uebfaqja e EULEX-it nė Kosovė mbrėmjen e ditės sė premte ėshtė sulmuar nga hakerė kosovarė, mė saktėsisht nga grupi i quajtur Kosova Hackers Group (KHG). Hakerėt kosovarė kanė sulmuar uebfaqen zyrtare tė EULEX-it nė Kosovė www.eulex-kosovo.eu, dhe aty kanė vendosur njė porosi se ky mision nuk guxon tė nėnshkruajė marrėveshje ēfarėdo qofshin ato kundėr vullnetit tė popullit. Nė uebfaqe ėshtė vendosur ky mesazh: „Ju nuk mund t‘ia shisni vendin tonė prapė Serbisė, ne kemi luftuar me gjak... Ne tė rinjtė e Kosovės jemi tė lodhur nga gėnjeshtrat se EULEX-i ėshtė prapa popullit dhe nėnshkruan marrėveshje pėr tė shkatėrruar tė ardhmen e Kosovės... Ne qė jemi e ardhmja, kurrė nuk do ta lejojmė kėtė. Asnjė nuk ėshtė mė i fortė se njerėzit nė vendin e tyre. Mbani mend EULEX, se ju jeni tė ftuar kėtu pėr tė na ndihmuar dhe jo tė vendosni pėr neve... Siē kemi thėnė mirė se vini, ne mund tė themi edhe mirupafshim...“. Uebfaqja prej momentit tė sulmit nuk ka funksionuar fare gjatė mbrėmjes sė ditės sė premte, ndėrsa gjatė ditės sė shtunė ky ueb ėshtė vėnė nė funksion por vetėm faqja e ballinės ka funksionuar normalisht ndėrsa kategoritė tjera kanė qenė ende tė bllokuara, gjė qė jep sinjale qė uebfaqja ende nuk ka mundur tė vihet nė funksion tė plotė.
Gjatė ditės sė diel uebfaqja ėshtė vėnė nė funksion tė plotė dhe ēdo gjė ka funksionar nė mėnyrė tė rregullt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyThu Sep 17, 2009 2:02 pm

Merre me mend sa vone kemi filluar te perdorim kompjuteret dhe tani jemi ne nivel te hakerave....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyThu Sep 17, 2009 3:14 pm

merr me ménde po me von cfar do bejm ne shqiptaret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyThu Sep 17, 2009 10:56 pm

Merre me mend po ikin ditet para syve!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyFri Sep 18, 2009 4:30 am

merre me mend sa shpejt kaloi Ramazani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyFri Sep 18, 2009 9:54 am

Merre me mend po per bes kaloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 EmptyFri Sep 18, 2009 11:03 am

Merre me mend sod qfar dit vjeshte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 38 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 38 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 38 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: