Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutoriMesazh
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 10:51 pm

Merre me mend se sa gjera pa lidhje kam lexu sot, para disa oresh...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 10:53 pm

Merre me mend se nganjehere nuk kemi nevoje per asgje ne kete bote, perveq te qenurit vetem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 10:58 pm

Merre me mend se edhe kur nuk do me pa me sy disa, te dalin si miza perpara dhe te shkaktojne bezdi ose te fillojne te zhurmojne si ndonje muzike instrumentale teper e vjeteruar...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:00 pm

Merre me mend sa jam merzit per dikan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:06 pm

Merre me mend se s'ka gje me te keqe per nje person kur eshte komplet ndryshe nga seq paraqitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:14 pm

Merre me mend qe ne i njohim te gjitha teorite, por sa pak i veme ne zbatim dhe here pas here besojme te pabesueshmen...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:18 pm

Merre me mend se kėt qe thote Eva eshte realitet. Teoria letrare ėshtė pėrpara zbatimit praktik!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:29 pm

Merre me mend sa mire ndjehesh kur kthehesh tek vetvetja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyFri Dec 19, 2008 11:31 pm

Merre me mend gjenezėn ironike se rrjedhim nga Majmuni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 29, 2008 2:31 am

Merre me mend sa bukur ka dal Revista Bashkimi Kombetar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 29, 2008 4:23 am

Merre me mend sa kam qen nervoz
muka blloku pc dhe skam mund te hy ne Forum keto dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 5:11 pm

Xili shkruajti:
Merre me mend sa kam qen nervoz
muka blloku pc dhe skam mund te hy ne Forum keto dite
Merre me mend sa na ke munguar qe nuk ke hy ne forum ato dit hihihi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
anila
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
anila

Female
Numri i postimeve : 973
Age : 23
Registration date : 29/08/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 6:41 pm

Merre me mend sa bora ka ra...! Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 7:18 pm

merre me mend muka mbush oborri me bore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 8:13 pm

Merre me mend e kam kuptuar se edhe Ajnshtajni ka gabuar ne teorine e tij te relativitetit, kjo eshte e sigurte sikur qe nje e nje bejne dy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 8:17 pm

Guximi shkruajti:
Merre me mend e kam kuptuar se edhe Ajnshtajni ka gabuar ne teorine e tij te relativitetit, kjo eshte e sigurte sikur qe nje e nje bejne dy.

Merre me mend Guximi, sa shume deshire kam te me thuash se ku ka gabuar Ajnshtajni ne teorine e relativitetit...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 8:22 pm

Eva merre me mend se nuk e kam te drejten autoriale te ta them, kur te behet me publike kjo pune, te jesh e bindur se me gjith qef do te tregoj hapur ne forum, tani per tani eshte qeshtje e mbyllur.

Ajnshtajni le qe ka gabuar ne matematiken elementare, por e ka cunguar shkencen per shume kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 8:34 pm

Merre me mend, Guxim, se sa kurioze me ke bere, prit tani pm nga une deri sa te me shpjegosh pak me shume, para se t'i tregosh ne forum... Very Happy , megjithese nuk e ke te drejten e autorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerti_Gashi
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Nė Troje tė Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Jan 04, 2009 11:57 pm

Xili shkruajti:
merre me mend muka mbush oborri me bore
Merre me mend duhet me i thirr zjarrefiksat me ta heq boren hihihi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.BashkimiKombetar.com
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:22 am

Merre me mend si ndryshojnė gjerat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:39 am

Merre me mend sa mire ish me dal nga tema, hahahahhahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:41 am

Merre me mend qe kishe dale nga tema fare hahaha Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:42 am

Eva shkruajti:
Merre me mend qe kishe dale nga tema fare hahaha Very Happy
Merre me mend duhet te gaboje dhe une ndonjehere, pasi qe jam i gjalle dhe une Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:46 am

Merre me mend cfare pohimi kam degjuar sot... kam vertetuar plotesisht shprehjen : Sa te rrojme do mesojme...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feneri
V.I.P
V.I.P
feneri

Numri i postimeve : 2101
Registration date : 26/03/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 12:47 am

Merre me mend se ndonjėherė dhe babait ia tregojnė arat !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: