Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Qka prisni nga viti 2009?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 10:53 pm

po po duhet shpresuar pasi skemi gje tjeter per te ber, nuk mund te nderhyjm ne jo ne keto gjera i takojn vetem ATI qe sundon gjdo gje, qiejt e token
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 EmptySat Dec 05, 2009 10:57 pm

shpresa vdes e fundite.ama nese pak nuk levizim ne eeeeeee do kete ngecje .Allahu thot gjendjen e nje popullit qe nuk e ndryshon vete populli se ndryshon ase Zoti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 EmptyThu Dec 31, 2009 12:54 am

cfare pres ne kete vite te kyqet voglushja ne forum.edi se ti je e forte dhe do e beshe ket shpresoj te mos me zhgenjeshe .un po te pres??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 EmptyThu Dec 31, 2009 1:00 am

edhe ky vit do te jet si vitet tjera
mjerim varferi ,pa pune .pa prespektive
probleme politike,dhe lufte prap..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka prisni nga viti 2009?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: