Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Qka prisni nga viti 2009?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 12:44 am

qka pritni nga viti 2009 ndoshta deri me tash sju ka ndodhur apo qe doni te perseritni?
qka keni qef me ju sjell babadimri per vitin 2009???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
loredana
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
loredana

Numri i postimeve : 886
Registration date : 24/04/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 12:48 am

uuu fjona shum tem e mir hallall!!

emm.. prej babesdimer i du do qebapa te pejes, edhe ni spec te djegs turrshi ufaaa...
e per me shperla pak do llokuma hahahahahahahah...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 31
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 1:06 am

Pres te kem shendetin...Me pas cdo gje varet nga une, do mundohem te beje aq sa mundem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tina
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
tina

Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 36
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 1:21 am

e pres baba dimrin hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mirushe
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Mirushe

Female
Numri i postimeve : 149
Age : 34
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 3:42 am

un pres ne vitin e ri 2009 te rritet numri i punes ne kosov
dhe te perfundoj disa planet e mija me sukses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyThu Dec 11, 2008 3:48 am

Unė nė vitin 2009 presė tė ketė traziara mė shumė nė Kosovė poashtu mund tė ketė edhe nė Shqipėri e Maqedoni.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina

Female
Numri i postimeve : 57
Age : 29
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyMon Dec 15, 2008 10:43 pm

Mendoj se 2009 pervec tjerash do te sjelle ridefinimin e kufijve te trojeve shqiptare, dhe do te trazoje zemren e Ballkanit. Pres nje vit me te mbare per popullin tim, nje pleqeri te rehatshme per prinderit dhe gjysherit tane, nje ambient te sigurte per ti shtrire krahet ne, gjeneratat e reja te shqiptarise. Por mos te harrojme se shpesh gjate keti viti shqiptaret kane qene te perqare mes vete, jane vrar pas shpine nga vellezerit tradhetar, kane shitur njeri tjetrin per sllavet, helenet e te paskrupujt. Ishalla nga cdo familje behet nje fshat, e nga cdo fshat behet nje cete e ushtrise kombetare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Mergimtari

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 106
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyMon Dec 15, 2008 11:08 pm

Pres qė diaspora shqiptare tė zgjohet nga gjumi sa i pėrket ēėshtjės kombėtare dhe tė bashkohet akoma mė shumė , t'u prijė demostratave nė tė gjitha qendrat e Evropės dhe Amerikės , demostrata pėr Vetėvendosje dhe Bashkim , krijimin e njė fondi kombėtar ; qė do shėrbente pėr kriza kombėtare , kujdesin ndaj invalidėve dhe familjeve tė dėshmorėve , kujdesin ndaj atyre qė jetojnė nė gjendje ekstreme , ardhjen nė ndihmė tė bashkėkombasėve tanė qė sot janė mė tė rrezikuar , qė kanė presion nga forcat serbosllave , makobullgare dhe ato greke, vetėdijėsimin e kombit pėr vetėvendosje dhe bashkim pėrmes tubimeve , gazetave dhe mjeteve tė tjera tė informimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:24 am

Babadimrin :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:34 am

LUFTE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:36 am

guximi shkruajti:
Babadimrin :)
Edhe une Baba Dimrin, vec ishallah si dhurate me bjen nje Nuse, se jaaa kete Dimer nuk do mund e kaloje vet, shum ftohet, hahahahahah...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:36 am

Pres me u ndal Lladikizmi i Vranes dhe Bibikimit.
edhe..... Lufte Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:37 am

krejt lladik je, mas vitit te ri ta bjen, nese ta bjen, edhe shtir me besu, o ishalla vejan a qysh duhet me than, MBET hahahaha

pres LUFTE prap...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:38 am

Hahahahahahaha. Nashta ta bjen, nashta edhe jo, s'dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:40 am

Pres nga 2009 me shume lumturi dhe Shqiperine te bashkuar nje here e pergjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:43 am

Njehere me u martu e kam primare e tani le te niset nje lufte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:44 am

Pres nga 2009 te realizohet nje ender e imja qe gjithmone e kame pase ne zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:47 am

Zeri, cila eshte ajo enderr nese nuk eshte sekret?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 12:49 am

Eva shkruajti:
Pres nga 2009 me shume lumturi dhe Shqiperine te bashkuar nje here e pergjithmone.
Ku me prit Lumturi me njerez si Ago Muji, hahahaha.

Ishallah ma bjen vallah, se katastrofe shum ftohet, hahaha...!!

Hajt se po pres Lufte dhe une, hahaha.


Edituar pėr herė tė fundit nga BiBiKiM nė Fri Dec 19, 2008 10:41 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 1:15 am

Akili shkruajti:
Zeri, cila eshte ajo enderr nese nuk eshte sekret?

Akili nese ja arij ta realizoje te tregoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 1:21 am

Zeri, urojme qe sa me shpejt t'ju realizohet.

E perseris edhe njehere se ajo qe me se shumti pres ne 2009 eshte me u martu se du me met ne shpi te babes qysh po shihet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feratkoca
Anėtar
Anėtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 30
Vendi : Shqiperi/Mitrovicė
Registration date : 21/10/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyTue Dec 16, 2008 1:27 am

viti 2009 nuk do te jet asgje me ekstra se 2008 , besoj se do te ket trazira po ashtu edhe lufte per bashkimin e te gjitha trojeve te Shqiperise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.feratkoca.multiply.com
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona

Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 30
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyFri Dec 19, 2008 10:32 am

shpresoj qe ne vitin 2009 te zvogelohet nr i familjeve qe jetojn ne varferin e skajshme ne te gjitha trojet shqiptare, shpresoj qe te permisohet gjendja e shendetesis ne kosove, dhe lumturi, fat dhe dashuri ne gjirnin e gjdo familje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyFri Dec 19, 2008 10:44 am

Pres qe me ne fudn gjerat te vihen ne vendin e vet dhe nevend te armiqesive (edhe atyre te vogla ne mes njerezve) te mbizoteroj miqesi, toleranca dhe mirekuptimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? EmptyFri Dec 19, 2008 1:14 pm

Pres qete kaloi testin per patent shofer hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Qka prisni nga viti 2009? Empty
MesazhTitulli: Re: Qka prisni nga viti 2009?   Qka prisni nga viti 2009? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka prisni nga viti 2009?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: