Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cila ishte befasia e dites!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 5:47 pm

befasite qekam pasur mbrendajaves,nuk pershkruhen ne nje pyetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:20 pm

befasia e dites ishte befasi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:21 pm

befasiae dites ishte kur mbeta vet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:21 pm

befasia e dites ishte kur u rrzova !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:33 pm

edhe mua po me befason,kur urrezove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:34 pm

ne mengjes ! haha

befasia e dites ishte kur mesuesja me pyti awwwwwww
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:40 pm

befasi,aditeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 7:45 pm

befasia e dites ishte se po dita !! - po normal Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 8:02 pm

befasia jeme ndryshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 29
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 8:13 pm

befasia e dites ishte kur te pash ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyThu Oct 11, 2007 8:15 pm

per tmire,aper tkeq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySun Oct 14, 2007 1:32 pm

Befasia e dites ishte se kam mbetur ne shpi vetem tani dhe nuk me rihet fare Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyWed Oct 17, 2007 10:07 pm

befasia e dites kam pasur suksese sot ne nje lend mesimore qka se kam prit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyWed Oct 17, 2007 10:30 pm

perjetofsh gjate kete befasi rrebelja,ne deshirojme te arrini suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyFri Oct 19, 2007 10:32 am

faliminderit shum shabi ndersa e kesaj dite esht se me doli gjumi edhe pash se binte shi me pelqen shummmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptyFri Oct 19, 2007 2:26 pm

kjo eshte mrekulli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySat Oct 20, 2007 10:32 am

Befasi e imja ishte,ju mickonja,kishi pregaditur bukur nje shkrim per AVNI RRUSTEMIN DHEJU PERGEZOI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySat Oct 20, 2007 7:26 pm

Befasia e dites ishte se nje mik i imi gati nje vit e teper ka pasur aksiden dhe ka qene ne gjendje kritik shendtsore dhe mbas nje kohe te gjate kam mundur te degjoj zerin e tije kjo ka qene befasija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySat Oct 20, 2007 8:52 pm

kjo na gezon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySat Oct 20, 2007 11:17 pm

po e vertete shte qe kjo na gezon qe per ket mik qe rrende ka qen i lenduar, 4muaj ka qene ne kom,po dha zoti dhe e shpetoje kjo nuk eshte nje befasi por nje mrekulli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySat Oct 20, 2007 11:19 pm

une e njeva atmrekulli,per fatine tij,dhe u gezova shpirterisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shpendi
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
shpendi

Male
Numri i postimeve : 155
Vendi : Iliride
Profesioni/Hobi : Forumi
Registration date : 04/09/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySun Oct 21, 2007 2:34 am

Dibranja edhe un i deshiroj sherim te shpejt shokut tuaj
vertet mrekulli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySun Oct 21, 2007 12:00 pm

Befasia e dites ,kishte Bore sot kur u zgjova ne mengjese vertet jam gezuu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySun Oct 21, 2007 12:09 pm

befasi,shume bukur,beni nje dordolec
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 EmptySun Oct 21, 2007 12:12 pm

ahah Dordolecin jam duke e prit Rikin se me te do e ndertojme nje cheers cheers Ajdee Rikii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila ishte befasia e dites!
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: