Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Udbashėt qė vepruan nė Kosovė

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Aug 11, 2009 12:35 pm

Zeri e agim zeza
Jeni hajdut e hajdutet jan te lidhur me qeveri dhe ēka vjedhin e marrin nje cope sa mos me vdek dhe me pordhe sguxoni,a me njerez patriota e keni per detyra me iu kundershtue ne ēfaredo aspekti qe ti bindeni te tjeret qe kinse keta jan tradhetar dhe nuk din se ēka flasin!!


Zeri hajvan Haxhin kerkund nuk mundesh me ju kap as per leshi as per pordha!

Xhavit Kuēi tek e fundit nuk me intereson kush e i kujt eshte e din veten ai eshte doktor specialist dhe biri i nje kryetari te gjygjit druzhe zeko!
Edhe Hajredin Kuēi eshte zevendes i Thaqit edhe ky si druzhe zeko ka punue ne kohen e Milloshit dhe ti zesh bese ?

Adem Jashari Kush ashte
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti thua se kryetradhetari eshte Rugova,pajtohem por a e din Kush e bani luftetar Adem Jasharin ?Une po te them se Ibrahim Rigova,pra kush na ēenka Adem Jashari sipas juve ?


Ti Zeri atedheut ne politike je hajvan shtaze dhe shko ne bjeshke e ruaje bagetin,e nese i genjen bagetin ke denim
Ti e agimi as ne lufte nuk keni qen vetem genjeni!
Ju as Agim Murtezin se njifni as Fatmir Limen,as Thaqin e Uken as Avdiun,edhe nese keni nejte me ta ju as me pordh nga goja skeni guxue e tani nga friga qe ju ka hyre ne biren e bythes kinse keni ba diēka!E fundit eshte kjo qe po shkruaj se ju nuk jeni shqiptar se nuk jeni de
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Aug 11, 2009 12:56 pm

A thua Haxhi se si dhe ka i dine Zeri keto edhe nje shoku i jote tipi si ti u mshefte pase nje emri te Nezir Myrta po e hengri edhe ti tani i nxjer doktor specialist XHavit Kucin po po munde te imagjinoje per cfare specialisti je Haxhi ja u ka dhene titullin Serbija ju ka adresu mire mshefu Xhavit fshehu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Aug 11, 2009 1:00 pm

E kush ja ka dhen titullin Thaqit Limes Bajram Kasapit Hajredin Kuēit e more kokelaker,a Rexhep Qosjes ?po serbija more hajvanat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Aug 11, 2009 1:03 pm

Haxhi mose kerce si edhi ne drase tani une asgje stethashe vetem te tregova se si keni punuar ju kemi punuar edhe ne nen toke mose u habit tani Haxhi mose u fshe pase emrave te zakonshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Aug 11, 2009 1:06 pm

zeri*
une kurr nuk kam mundur te punesohem ne profesionet e mija as ne lufte njesoj nga lima e uka e te tjeret!As njeri i nentokes,por thone grat e pista mama djalin sa nuk me ka thene!Ai qe i thote diēka dikujt vete eshte asisoit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 7:41 am

Letėr e hapur z. Enver Hoxhaj dhe z. Fatmir Sejdiu
PRESIDENTI I KOSOVĖS ”DEKORON” AZEM BEJTĖ GALICĖN ME
HEQJEN E MRIT TĖ TIJ NGA SHKOLLA E KĖRPIMEHIT!
____________________________
ATENTAT NĖ VLERAT KOMBĖTARE PĖR NOSTALGJI FAMILJARE
Shkruan: Bedri Tahiri - Prishtinė, 28. 09. 2009

Shikoni: Azem Galica1-3


Lajmi pėr heqjen e emrit tė Kryekomandantit tė tė gjitha ēetave ēlirimtare shqiptare gjatė viteve 1918 - 1924, Azem Bejtė Galica, nga shkolla e Kėrpimehit na ka indinjuar aq thellė sa, thėnė tė drejtėn, edhe pasi u lansua nė media, nuk na besohej. Dhe, tė gjithė ata qė dėgjuan dhe panė, kishin arsye tė mos besonin njė gjė tė tillė. Vallė, a ka logjikė tė shėndoshė e me dy kokrra mendė qė mund ta kap kėtė veprim kaq tė pajustifikueshėm e tė njė niveli tė ultė njerėzor e kombėtar?!

Ata, qė sadopak e njohin historinė, jo. Azem Bejtė Galica ėshtė unikat nė gjithė historinė tonė. Ai, pėr mė shumė sė 12 vjet rresht nuk i hoqi armėt nga dora, duke u bėrė ballė tri perandorive mė tė fuqishme tė kohės, duke zhvilluar mbi 60 beteja fitimtare dhe duke arritur ta formoi bėrthamėn e parė shtetėrore me emrin “Arbėria e Vogėl”. Por, jo, nuk ėshtė halli gjithaq tė kryetrimi, sepse Ai dhe dėshmorėt e tjerė, nuk kanė nevojė pėr ne, ne kemi nevojė pėr lavdinė e Tyre. Ai, madje, prej kohėsh ėshtė shpallur HERO nga shteti amė dhe e ka vendin e vet nė Altarin e Pavdekėsisė. Puna qėndron mė shumė tek historia e emėrimit tė kėsaj shkolle dhe tė familjarizmi i historisė.

I nderuari z. Enver Hoxhaj!

Vendimi Juaj pėr zyrtarizimin e ndėrrimit tė emrit tė shkollės sė Kėrpimehit tė Podujevės, pavarėsisht nga rrethanat qė ke vepruar, ndoshta nėn presion, ka qenė i ngutshėm dhe i pa menduar mirė. Jam plotėsisht i vetėdijshėm se propozimet vijnė nga baza, por ato duhet analizuar mirė e me kujdes, pėrndryshe mund tė biesh nė pozita tė palakmueshme, siē ke rėnė nė rastin konkret. Mė habit fakti si more guxim moral e intelektual ta nėnshkruash njė akt tė tillė kundėr kryeheroit kombėtar, kur ke pėrplot shkolla tė reja pėr t’i kėnaqur orekset e sėmura tė ca individėve. Nė mos pėr asgjė tjetėr, ky emėr nuk ėshtė dashur tė preket pėr atė se daton qė nga koha ministrit tė atėhershėm shqiptar, z. Ernest Koliqi, i cili, pėr ta mėkėmbur arsimin shqip nė Kosovė, dėrgoi 200 mėsues. Dhe, me pėlqimin e tij e me nismėn e mėsuesit vushtrrias, Burhan Badivukut, ajo shkollė qė mė 1942 u pagėzua “AZEM BEJTA”. Pra, llapjanėt duhej tė ndjeheshin krenarė, ashtu edhe ndjeheshin ata tė kolektivit tė asaj shkolle sa herė qė i vizitoja, sepse qysh para 67 vjetėsh, kur emri i kėtij trimi tė pashoq ishte i ndaluar, edhe pėr t’u zėnė nė gojė, ata e vunė nė ballė tė shkollės sė tyre.

I respektuari Ministėr i Arsimit, z. Enver Hoxhaj,

nėse do qė ta kesh ndėrgjegjen e pastėr dhe tė jetosh i qetė gjithė jetėn, rishqyrtoje vendimin dhe ktheje nė vend emrin e Kryetrimit Azem Bejtė Galica, sepse, vetėm ashtu lajmė pakėz borxh ndaj atyre qė me gjakun e vet sollėn LIRINĖ!
* * *


I nderuar zoti Fatmir Sejdiu!

E thashė nė fillim, po e pėrsėrisė sėrish: Lajmin e ndėrrimit tė emrit tė shkollės nė Kėrpimeh nuk doja ta besoja kurrėsesi. Nuk doja tė besoja, sepse nuk mund ta merrja me mend se Ju si burrėshtetas i matur e i dijshėm tė bėni njė shkarje tė tillė lajthitėse, duke i sakatosur vlerat kombėtare pėr nostalgji emocionale familjare. Beso, po mė dhimbsesh, se kjo nuk i shkon natyrės tėnde dhe nuk tė nderon fare. Pėrkundrazi, tė dėmton e tė turpėron para historisė e para kombit dhe po tė ishin gjallė burrat e motit do tė kėlithnin: Ah, mjerė katundi sa poshtė paska ra!!!

I nderuari zoti President!

Nėse tė funksionojnė mirė qatipat e tu, mė 15. 06. 2009, tė ka ardhur njė Propozim i nėnshkruar nga Prof. dr. Liman Rushiti dhe nga Bedri Tahiri, me tė cilėn u kėrkua nga Ju, qė, sivjet, pikėrisht mė 15 korrik 2009, nė 85-vjetorin e Luftės sė fundit tė Azem Galicės, tė mbanit njė Akademi pėrkujtimore dhe t’i dekoronit me Urdhrin Hero tė Kombit Azem e Shotė Galicėn (Pėr kėtė i ruajmė kopjet e protokoluara nga Zyra jote).

Dhe, pritėm kot, nuk na ktheu kush kurrėfarė pėrgjigje. Kjo po na habiste tej mase. Mirėpo heshtja Juaj, doli se paska qenė e qėllimtė. Shkresa jonė, siē duket t’i paska zgjuar ndjenjat e njė nostalgjie tė hershme familjare dhe, hiē mė shumė se pėr njė muaj (kėshtu mėsuam nga artikulli i Besnik Krasniqit nė “Koha ditore” tė datės 24 shtator 2009), u pėrcaktove pėr njė egoizėm shpirtngushtėsie dhe e realizove atė qė nuk e priste askush, mbase as Ju vetė. Galicasit e mi prisnin e prisnin. Prisnin e shpresonin, sepse gati pėr ēdo ditė jepje dekorata e mbaje Akademi. Mirėpo Azem Bejtė Galicės nuk po i vinte rendi. Punė me mend; nuk mund tė dekorohej ai, tė cilit po i pėrgatitej atentati!

O tempura, o mores!

Kjo i ka ngjarė sa e sa herė Azem Bejtė Galicės, por nga cerberėt e pėrtej Tunės. Ata, gjithmonė, edhe nė varr, e kishin frikė emrin e tij. E sot, nė liri, kush po e trazon shpirtin e trimit, i cili bėri shumė edhe pėr shkollėn shqipe dhe mu nė ato anė, nė Murgullė, mbajti Kuvendin gjithėkombėtar?! Obobo! “Nė Ballkan historinė e gdhendin, e skicojnė dhe e shkruajnė pushtetarėt - tamam ashtu siē veproi kėto ditė edhe kryetari i Kosovės, i cili mori pjesė nė hapjen e njė shkolle qė tani mban emrin e gjyshit tė tij”- shkruan Enver Robelli nė “Koha ditore” tė datės 27 shtator 2009.

Dhe, ditėn qė u krye linēimi, plaku mė vjetėr i Galicės, i cili nuk lėshon lajm televiziv pa pėrcjellur, erdhi tek unė dhe i prekur nė sedėr se tė kishte parė me gėrshėrė nė dorė, duke prerė shiritin e duke buzėqeshur, erdhi e mė tha: “Presidenti Sejdiu e “dekoroi” Azem Bejtėn me heqjen e emrit tij nga shkolla e Kėrpimehit”.

Unė nuk i thashė asgjė. Sakaq m’u kujtua Hasan Prishtina qė na porosiste: ”Dhe, para se gjithash, ruhuni nga mallkimi i historisė dhe mos harroni atė kur jepni mendimin tuaj”!

Pushtetarė tė nderuar; z. Enver Hoxhaj dhe z. Fatmir Sejdiu,

pezmi i mbledhur lėmsh nė zemrat e qytetarėve anė e kėnd trojeve shqiptare, sa vjen e po rritet dhe njė ditė mund tė shpėrthej keq e me pasoja, andaj, sa nuk ėshtė bėrė vonė, korrigjojeni veten e mos prekni aty ku shkaktoni plagė kombėtare!!!
* * *


· Prof.Bedri Tahiri: Historia e betejės sė fundit tė Azem Galicės

· Prof.Bedri Tahiri: Hasan Prishtina-truri i Lėvizjes Kombėtare...

· Prof.Bedri Tahiri: Rifat Galica-luftėtar i shquar i Lėvizjes pėr Ēlirim

  • Prof.Bedri Tahiri: Abdyl Krasniqi - frymėzues brezash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 1:01 pm

Ibrahim Rugova remzi Kolgeci Rrahman Morina Xhavit Limani
Fadil Hogja Kaqusha jashari Jusuf Karakushi Ilaz Ramajli
Sabri Hamiti Nexhat Daci Selim Rrahmani Ahmet krasniqi Tahir Zema Avdurrahman Shehu Misim Kuka Murtez mema Hajrush neziraj Murtez neziraj kaqanik
Sulejman shaqiri rtk
Isa Mustafa Vellau i tije.
Ali shukriu Kol shiroka e shume e shume te tjere qe edhe sote jane ne politik.
keta naj nderruan kushtetuten e vitit 1974 dhe distancuan e diferencuan shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 1:03 pm

Hajredin Kuqi punoi ne njesin speciale serbe si polic etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 1:04 pm

Ylber hysa Milazim Krasniqi baton Hagjiu veton Surroi Fadil berisha Isuf Buxhovi mehmet kraja nexhmedin Spahiu Agim Zatriqi Hashim Rexhepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 3:09 pm

Allah hile a ka met kush pa punu pėr tė tjerėt
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 3:21 pm

ka hala ende .se ne vet i perkrahim!
Dhe per kete sjemi kerkund as me status as me liri .
Po na sundojne te tjeret .
jemi koloni e te huajve se ende sundojne shpijunet.
Dhe keshtu ka me na zgjat ,deri te vetdijesohemi dhe te largojme nga politika keta shpijun e servile te huaj.
Po keta jane ne pushtet pa shtet me fajin e popullit qe ende nuk din te ndaje te miret dhe te keqinjet.
kemi me vujt shume..
besojme se nje dite politiken do ta marrin ne dore atdhetaret patriotet e vertet dhe do naj bejne bashkimin kombetare .
Kurse keta udbashe shpijun do te pergjigjen para gjygjit te popullit per tradhti kombetare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 4:50 pm

Mark Krasniqi
Don Lush Gjergji
Ramush Tahiri
Blerim Shala
Hebib Koka
Halit Ternavci
Jonuz Terstena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Tue Sep 29, 2009 11:25 pm

E mor xhiti tė gjtih paskan qen Udabsh ?
vetėm kush paska qen aji ska qen .

duhet ta kishe pėrjetu at sistem edh ety i nderuar dhe dihet fort mir se nė at sistem po nuk ishe nė parti apo ndoj fuksoin te shteti nuk do mundshe as edhe (shumar )rojtar i pyellit tė bėhesh e lere mė shum , tė jet dikushi si dhe rinija ishin tė detyruar tė inkuadrohen nė shoqat e ku di qka pėr tė mundur tė bėj diqka , nė jetėn e pėrditshme ,sepse do vdisni nga uria ,
E sod ?qė i thuani ksoj pune kishe Shetet ?
pėr ti zbulu tradhtarėt sod nuk qenka edhe aq vėshtir ,vetėm pyet se a ke jetu nė at sistem dhe a ke qen ne mardhenje pune ja na doli se qenka ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Wed Sep 30, 2009 2:07 am

Keto qe ka cek Xhiti jo pse dua te mbaje anen e Xhitit por eshte e vertet qe kane qen jane dhe dote mbeten tradhtare dhe topi nuk e luan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Wed Sep 30, 2009 10:57 am

PO xhiti ka qen ne marredhenije pune atehere dhe i njef te gjithe ,sepse ishte edhe i denuar politikishte.
Ska nevoje per koment ....
zeri ashtu eshte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Thu Oct 01, 2009 3:16 pm

O prite Deli prite
po per bese bash qashtu ka qen ;pa u kon me shkije as ne WC_e te qytetit nuk ka pasur mundesi me punue e leji qe thua per ma larte!

Ata qe bashkpunuan,prape qata ujq,edhe tani bashkpunojn se mbesin pa buke!
Dhe shtirren si ēlirimtar besa !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Thu Oct 01, 2009 5:15 pm

Duhet mendue shume mire se kush jan brenda kalit te BK !!!!!!!!eeeh

u perzei leshi burra; patriot e tradhetar tradhetar e patriot nuk po mujka kush mi dallue ?


A me shkrue shqiptarqe a shkenisht ? Ma keni shti tuten , po me duket shkijet me kan rrethue me tanksa ne shtepi ! phi
Tju po tullug e avull po me qohet nga trupi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Fri Oct 02, 2009 11:06 am

Haxi valla bre burrė i jo veq teje po shumve ma u ka pėrzi hasapi pėr at edhe e ceka se deri dje ja kan rreh shpinene shkaut e sod shiten patriot eme baterija , si dhe shum kur i lexon shkrimet e tyre thua se ki qenka ma patrioti por nė realitet hala ka aso qė kajn pėr ato shkije dhe kan ende shoqri pas shpine ,
Prandaj po ecin punėt kshtu ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   Fri Oct 02, 2009 1:40 pm

Deli
Deri dje ja kan rre shpinen shkaut po edhe sote ja rrehin bashkpunojne tragtojne komunikojne etj.
Bile edhe keta ,,ztrimat " e luftes kishe ,keta kishin bashkpunue edhe ne lufte me ta sote bashkpunojne me droge tregti cigare nafte etj.
Po ata te luftes tashe bashkpunojne me te udbes.
Sa shpijuni tashe po thirret ,,uck" a deri dje ishin me ldk ldd.
tashe kure fitoi Thaqi per interes u kthyen dhe thojne jemi pdk .
Dhe mendojne se jane pdk ,,jane uck.
Qfare budalle fare.
Deri dje shajten Thaqin Limen jakupin kure keta tradhtuan amanetin e deshmoreve te uck,bejne politik tradhtare te Rugoves bile me zi.
Ky popull i perkrahe dhe disa bile perbehen ne ta ,a edhe sote jane ne bashkpunim me shkaun edhe dje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Udbashėt qė vepruan nė Kosovė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Udbashėt qė vepruan nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: