Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 7:18 pm

i LUS MODERATORĖT QĖ TĖ MĖ FSHIJNE REGJISTRIMIN TIM , NUK PASKA MUNDĖSI UNE TĖ SHPREHEM ATĖ CKA MENDOJ SE ĖSHTĖ ASHTU , KURSE GJITH TĖ TJERĖT MUNDEN , EDHE PAS GJDO KOMENTI TĖ THUAN SPIUN , TAMAM SI STALINISTA ..PO NĖESE DIN DIKUSH LE TĖ ME NDIHMOJ TA FSHI UNE VET .. Falėmnderit .


Cito :
Kjo shprehje eshte e papranueshme, eshte fyerje per cdo njeri qe ka gjak shqiptari. Eshte fyerje per historine tone dhe per figurat tona te shquara.
Ēfar fyerje mor burr , pse po e tregoj tė vėrtetn , ate e quani fyerje , po kėta a nuk qenkan intelektual https://www.youtube.com/watch?v=nUAwy5TdiEE&feature=related

nuk fyen keta publikisht shqiptaret .. Lene ate muhebet o patriota , se leht e me pas diken ne mes e te kem ken ta poshtroj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
paioni
Anėtar i ri
Anėtar i ri
paioni

Numri i postimeve : 128
Registration date : 15/05/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 7:32 pm

Ti vetem nese ke gene turke apo arabe ne gjakun tend sepse si mundesh te hedhesh poshte nje histori te tere te shkruar me aq mund e gjak e djerse. Po Mihal Grameno si te duket ty - ortodoks - apo edhe ate nuk e di se nga ka dale? Po Dhimiter Shuteriqi, Dhimiter Xhuvani, Aleks Buda, Fatos Arapi, Gaqo Cako, si te duken apo edhe ata te duken kushedi se nga kane dale. A je shqiptar o njeri, a ke gjak e bese shqiptari ti qe hedh poshte kaq lehtesisht gjenerata te tera te nje populli?

Po Petro Marko, Koci Petriti, Gjergj Xhuvani, po Aleksander Moisiu i madh qe e nderon Shqiperine kudo e kurdo, po gjithe ata bij e bija te tyre, qe akoma dhe sot e kesaj dite kontribuojne per Shqiperine ne punet qe bejne si te duket se do ndihen pasi te lexojne rreshtat e tua? Nese je shqiptar ata jane vellezrit e tu, aaaahhh nese je gjak jeniceri turk i mbetur maleve te Shqiperise si ato sorrat pa fole atehere ok ke te drejte, Po me mire nese je i tille ik e gjej gjysh stergjyshet dhe lufto ne Rripin e Gazes apo ne Afganistan se mbase behesh aleat me Bin Ladenin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 7:47 pm

Ore to zotėri mos mė thuaj mua Bina Laden apo Turk , se thash ne shkrimet e para qė sjam fare fundamentalist .. Une po flas pėr kėta SOT qė po shifen se ēfar qėllime kan , mos mi cek ti heronjėt e kombit qė ska tė bėjnė me kėta tė sodit.. Pandeli Majko ėshtė Shqiptar-Orthodox , por ne e duam mė shum se gjdo Shqiptar tjeter ne Maqedoni , bindesh edhe vet urdhėro shiqo komentet http://lajmpress.com/lajme/shqiperi/1729.html
Ju nuk flitni pėr jugun , pėr Himaran qė shkoj te Greku , pse ?
Shkollat Greke hapen ne mes tė shqipėris ke feja orthodoxe , pse ėshtė ashtu ?
Mos mu bėn patriot por trgoje realitetin e hjeki ata komente me binladena kur tė mungojn pėrgjegjet ..
FAKT ĖSHTĖ QĖ GREKU -SERBI pėrmes fes orthodoxe ka qėllim ti shkatron shqiptarėt , shifet qartė ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
paioni
Anėtar i ri
Anėtar i ri
paioni

Numri i postimeve : 128
Registration date : 15/05/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 8:01 pm

Atehere sipas ketij postimit te fundit qe ti ke bere me duhet te te them se je shume i paformuar. Himara nuk ka shkuar kurre te greku, se himarjotet jane trima dhe te ndershem dhe patriote. Puna e grekut ne Shqiperi eshte e madhe, agjenturat e tyre dihet qe punojne, po ashtu sic punon serbi apo te tjere dreqi e i biri. Por ata qe jane me te perballurit ne kete rast jane pikerisht shqiptaret ortodokse, ata qe nuk gezohen po luftojne e punojne e shqetesohen njesoj si ty e si mua. Nese nuk flet per kete e per ate e per ate tjetrin per ke flet ti. Po a e di se edhe ne kete forum kemi motra dhe vellezer ortodokse qe japin shume me teper kontribut se ti e se une per gjithshka shqiptare. Ti tani po ngaterrohesh me fjalet e tua dhe nuk di se ku do shkosh e nga do dalesh. Mos u bej kontradiktor, nese je akoma i paformuar, ik lexo dhe respekto historine e vendit dhe te popullit tend dhe ji krenar per to. Tradhetaret vertet nuk kane as fe dhe as komb, keshtu qe e kane percaktimin me vete ata qe jane te shitur te greku apo te shkau, apo te xhepi i tyre qe duan ta mbushin ne kurriz te gjithckaje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 8:59 pm

Eshte shume gabim kur debatohet (sulmohet) postuesi.

Neve munde te mos jemi dakort por duhet te paraqesim anen tone dhe jo te sul,ojme personalisht postuesin qe nuk jemi dakort.

Ka dy gabime ne kete mes,

1-Dalje nga tema.
2-Sulmohet kolegu me te cilin nuk jemi dakort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 9:31 pm

o petrito po per cilin postues e ke fjalen qe po duket se e paske new dosjen tende qe thua se kane dale nga tema ku e shef ti petrit kola por vetem nje gje petrit mose kujto se me hamburgera amerike do besh ate qe done ti haroje petrot te kame thene mose u kruje dote bej me zi se disa qe kane ike me bishtin ner shale petrito nuk behet bashkimi duke share figurat e ABC e duke levdruAR TALEBANET DHE SHPIFJET E DOSJET E UDB
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 9:46 pm

Arberi shkroi
Cito :
LUS MODERATORĖT QĖ TĖ MĖ FSHIJNE REGJISTRIMIN TIM , NUK PASKA MUNDĖSI UNE TĖ SHPREHEM ATĖ CKA MENDOJ SE ĖSHTĖ ASHTU , KURSE GJITH TĖ TJERĖT MUNDEN , EDHE PAS GJDO KOMENTI TĖ THUAN SPIUN , TAMAM SI STALINISTA ..PO NĖESE DIN DIKUSH LE TĖ ME NDIHMOJ TA FSHI UNE VET .. Falėmnderit .

Arber ti i nderuar qe i quan Stalinista e kushe jane keto stalinista jemi ne qe e duame Enver Hoxhen qe te largoje dajte e tu bijte e Krushovit e te Titos qe cdo dite ne Kosoven MARTIRE PERDHUNONIN DHE SHKATRONIN PLACKISNIN DHE SHUM I FRESKET e kemi rastin e bllaces KU MBLLODHE POPULLIN SHQIPTAR . E ISHIN BIJTE ME FRYMZIMIN E ENVER HOXHES QE KAPEN PUSHKEN DHE LUFTUAN KLYSHT E SERBIS EDHE TIPAVE SIKUR TY QE SHANE MBY FIGURAT KOMBETARE JO ORTODOKS apo katolik apo misliman ketu eshte forum bashkimi ska percarje e klyshe si puna e juaj qe qe kapen tek fete jane vetem mjerak te vonuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 9:49 pm

Zeri Atdheut,

Kush ka share figurat e kombit, munde te japesh nje shembull ne se e keni fjalen per mua?

Tema ketu eshte per pavarsine e Korfuzit, shperberjen e Greqise.

Kush nuk shkruan per , une mendoje se ka dale nga tema.
A nuk kam te drejte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 9:55 pm


Ke nevoje per Katarsis Petrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Nov 20, 2009 9:57 pm

Haha...

E bukur kjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyMon Dec 07, 2009 5:17 am


Athine, rikthehet dhuna, qindra arrestime Kryeqyteti grek eshte perfshire serish nga perleshje te dhunshme mes anarkisteve dhe policise. Ne pervjetorin e pare te vrasjes se adoleshentit qe coi ne nje zinxhir ngjarjesh te dhunshme, mijera njerez u mblodhen per te bere homazhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyTue Dec 08, 2009 2:06 am

Nė Athinė shpėrthyen pėrleshje tė reja mes policisė dhe protestuesve, nė ditėn e dytė tė demonstratave me rastin e pėrvjetorit tė parė tė vrasjes nga policia tė njė adoleshenti grek. Rreth 300 tė rinj arritėn sot tė pushtojnė Shkollėn Politeknike nė qendėr tė Athinės, nga ku sulmuan policinė, pas njė manifestimi tė studentėve dhe gjimnazistėve nė kujtim tė adoleshtit tė vrarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySat Dec 12, 2009 5:47 pm

ATHINE - Athina ėshtė e mbytur nė borxhe, dhe kjo ka shkaktuar frikė te autoritetet e larta tė vendit pėr rrezikimin e sovranitetit tė vendit. Kryeministri i Greqisė, Jorgos Papandreu tha se kriza e borxheve mund tė shkaktojė njė krizė mė tė madhe politike nė vend. "Ky ėshtė rasti i parė qysh prej vitit 1974, viti i rivendosjes sė demokracisė. Vendi ose duhet tė eliminojė borxhet, ose borxhet do tė eliminojnė vendin", - paralajmėroi kryeministri grek. Deklarata e kryeministrit u bė pas komenteve shqetėsuese nga zyrtarėt mė tė lartė tė Bashkimit Evropian. Qeveria greke njoftoi masa radikale pėr daljen nga kriza. Komisioni Europian dhe disa vende tė BE-sė folėn pėr njė situatė tė rėndė nė njė vend qė i pėrket zonės sė euros dhe qė pėr kėtė arsye duhet tė plotėsojė kritere tė caktuara. Deficiti publik i Greqisė pritet tė rritet pėr afro 13 pėr qind kėtė vit. "Greqia do tė bėjė ēdo gjė qė duhet pėr tė reduktuar deficitin madh buxhetor, - deklaroi dje ministri i Financave greke. - Ne jemi njė shtet sovran i cili e ka shumė tė qartė situatėn shumė tė vėshtirė tė cilėn trashėgoi, dhe po marrim tė gjitha masat e nevojshme", - tha mė tej ministri grek i Financave, George Papakonstantinu. Europianėt kėrkojnė marrjen e masave urgjente pėr tė shpėtuar vendin. Nėse nuk merren masat e nevojshme, pritet qė borxhi i vendit tė arrijė mbi 120 pėr qind tė prodhimit tė brendshėm nė 2010, niveli mė i lartė nė gjithė eurozonėn. Pas vėshtirėsive nė Greqi, edhe Spanja po pėrjeton njė moment delikat financiar qė ka shtuar pėr pėrkeqėsimin e krizės ekonomike nė vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySat Dec 12, 2009 6:19 pm

Greqia kundėrshton ndihmėn e FMN-sė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySat Dec 12, 2009 10:13 pm

Kur une e hapa kete teme, shume veta u habiten.
Dikush debatoi me mua ashper.

Tash qeveria greke ka frike se vendi do te humb sovranitetin dhe ndahet si perfundim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySun Dec 13, 2009 6:50 am

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 9917eedc-e5bd-11de-b5d7-00144feab49a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyWed Dec 16, 2009 2:43 am


Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 27984_4 RAJONI
Papandreu njofton masa drastike, qytetarėt tė shqetėsuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySun Dec 20, 2009 5:37 pm

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 29161_1 RAJONI
Greqi, 2 atentate me dinamit ne Athine, s'ka viktima
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyMon Dec 28, 2009 4:01 pm

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Spacer
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Spacer
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 SpacerGreqi, shpėrthim bombe nė qendėr tė Athinės
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Spacer
Atentati ndodhi tė dielėn nė mbrėmje dhe ka shkaktuar dėme tė mėdha materiale, ndėrsa nuk ka pasur tė lėnduar. Pėrpara shpėrthimit ishte bėrė njė telefonatė anonime nė njė gazet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Jan 01, 2010 12:19 am

Viti 2010 do te sjelle kercenimin e BE-se si rezultat i falimentimit te Greqise.

Mundesite jane qe Greqia te bie dhe BE te filloje ndarjen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyFri Jan 01, 2010 12:25 am

TE lumt goja petrit, e ka cek me heret se evropa-BE asht vetum nji -mac e ngordhur-per te na mashtruar, disa se ne jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySun Jan 10, 2010 3:29 am

Shperthen bomba prane parlamentit grek...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptySun Jan 10, 2010 9:00 pm

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Bomba

Tronditet Athina, bombė me sahat para Parlamentit


ATHINĖ- "Demokracia nuk tronditet nga veprimet terroriste". Kėshtu ėshtė shprehur kryeministrit grek, Papandreu pas shpėrthimit qė ndodhi natėn e sė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyMon Jan 11, 2010 12:54 am

Papandreu: Borxhet po na fundosin
http://www.tvklan. tv/lajmi. php?id=8489Papandreu: Borxhet po na fundosin

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Papandreu%20_2
Aktualisht Greqia ka mė shumė se 300 miliardė euro borxhe


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 EmptyWed Jan 13, 2010 9:34 am

greqija asht e arvaniteve- e jona!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: