Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyThu Nov 19, 2009 12:40 am

Athinė protesta, mbi 200 tė ndaluar, 13 policė tė plagosur
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Spacer
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Mbrapa_fillim
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 1931 Foto AFP
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Para_fund
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Spacer
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 SpacerQindra tė rinj tė vetėdeklaruar anarksitė hodhėn gurė nė drejtim tė policisė, i vunė zjarrin kazanėve tė plehrave e shkatėrruan makina nė qendėr tė Athinės, pasi mė shumė se 12 mijė demostrues morėn pjesė nė marshimin paqėsor drejt ambasadės amerikane. Gjatė pėrleshjeve u plagosėn 13 policė ndėrsa u ndaluan 200 demostrues.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:00 am

Lajm i mirė Very Happy
Dėshiroj qė gjdo ditė te jet ashtu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:09 am

Ashtu po behet, ashtu do te behet deri sa Korfuzi te mari pavarsine...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:16 am

petritkola
Po kam frigė qė po mer JUGU Shqipėris pavarsi , se pėr Korfuzin shansat i kemi tė dobėta pėr momentin ..
Shqiptarėt e jugut nuk po i pėrmend njeri kėtu ,mu nga ata po vie reziku .. E di qė i shef edhe ty , por nuk po debatohet kėtu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:28 am

Punet nuk jane keq...
E them me bindje...
Ndryshojne raportet shpejt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:30 am

Une shikoje, degjoje, prek... jam shume afer piktures se madhe.

Bashkimi fillon me clirimin e Tiranes... shume shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 1:32 am

Mendon pėr Korfuzin ?
Po kėta orthodox e jugut qė i ke ne gjdo forum me propaganda greke ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:37 am

Nuk jane shume. Jane disa veta qe paguhen...

Vet minoriteti grek voton vetem 27%.

Ne se minoritaret do te koshin qejf te madhe te ishin me Greqine do te ishin arratisur sepse ne kufi ishin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:47 am

mendoj qė Shqiptarė janė , sidomos tė jugut edhe sidomos Orthodox ( me flni nėse ka vėllezer orthodox) , por reliteti ėshtė kjo .. E pmundur me qen aq anishqiptar ..
E njef ti edhe personin me p.sh, nick Korcarėt , Detijon , Albo, tonhauser eshum tė tjer ..
Nuk besoj qė jan grek , kėsi lloj persona ka ne gjith hapsirat e informimit , ngadal do e sjellin punėn edhe emri shqiptar tė shkruhet ..
Mė duket se kan mar HOV tė madh nė Shqipėri , ndoshta edhe gabohem .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:49 am

Friday, January 12, 2007


Sulm helen ne internet


Jo vetem Shqiperia por edhe hapesirat kibernetike shqiptare jane bere objektiv i invazionit dhe asimilimit nga egjypto-fenikasit, helenet. Fatkeqesisht ka disa rezultate ne dem te shqiptareve.
Egjypto-fenikasit, helenet, jane futur ne forumet shqiptare duke bere propogande ne favor te axhendes se tyre asimiluese dhe ashtu si ne realitetin shqiptar me presione , pagesa dhe dinakeri kane arritur te pervetesojne totalisht ndonjerin prej tyre.
Konkretisht Albasoul (Forumi shqiptar) eshte bere artopolanti i propagandes shoviniste greke me pronare te vertete Janullatosin, pronar fiktiv shqiptar Albo, Ilirjan Panajot Papa nga Permeti.
C’fare e gjeti Albon (Ilirjan Panajot Papen) qe e nisi forumin shqiptar si nje shqiptar i vertet dhe pas nje viti u shnderrua ne nje paramilitar helenas? Apo ndoshta me qellim u hoq si shqiptar qe ti ndillte ata ne gracken e tij dhe me pase ti qellonte ne pabesi, pas shpine, me thiken e propagandes dhe axhendes shoviniste asimiluese helene?
Kush e di te verteten ne detaj le te na i rrefej, por “Seminaristi” (nofka e nje anetari) ka kohe qe e ka bere shtepine ne foruminshqiptar thuajse qysh ne themelimin e tij dhe Albon e ka shnderruar ne sherbetor te tij , natyrisht me pagesat e Janullatosit.
Te njohe rrenje e dhemballe ty Papa (Albo) e kercenoi “Seminaristi” dhe Ilirjani u rradhite menjehere ne skuadronet e vdekjes greke duke qelluar shqiptaret pas shpine.
Te jete kjo e verteta? Cilat jane detajet...? Cilatdo qofshin ato pak rendesi ka, kryesorja eshte qe Albasoul sot simbolizon cerdhen e propagandes dhe shovinizmit helen, simbolizon thiken e ngulur tradhetisht ne kurrizin e shqiptareve dhe per kete arsye duhet bojkotuar.

Petrit Kola
pojofree@yahoo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:51 am

Une i njof ata qener dhe ka bere debat me ta.
Jane dy tre veta... une e di kush jane, c'fare bejne. sa paguhen...

Wednesday, February 08, 2006


Forumi shqiptar dhe besimi Qillomandro


Ndodhem ne rruge para “nderteses’ se ForumitShqiptar tash qe po jua tregoje ndodhine time…

O huuuu –me tha miku im nga Saranda.
Valto defi!
Pse-i thashe une.
Sepse nuk eshte ashtu sic thua ti. forumishqiptar.com i Albos financohet nga greku dhe boshti i tij eshte avancimi i interesave greke ne Shqiperi… Ata fshine cdo mesazh proshqiptar. Metodat?-Greke te “thikes pas shpine”, pa njoftuar autorin dhe dhene arsyen e veprimit te tyre…
Skutha te vertet jane ata. Pa asnje paralajmerim do ta shikosh veten ne rruge jashte asaj ‘ndertese” te qelbur qe quhet forumishqiptar.com.
Do te ishte me mire qe ne hyrje te ‘nderteses” me te madhe te shkruhej forumigrek.com i Albos, qe te perputhej forma me brendine…

M**i mullar u befte,-thashe-do ta provoje, do te futem nje here, dhe gulldum brenda.
Te them te drejeten binte ere. Pavarsia e Kosoves jo shume e pelqyer, shqiptaret jane te pa edukuar dhe te pacivilizuar sepse na i merziten Papuliasin ne Sarande, qe Shqiperia te perparoje duhet qe 100% e ekonomise te jete ne duart e grekut dhe jo me si deri tani qe eshte 85%, minoriteti grek 500 mijesh eshte pa te drejta, persekutuar, terrorizuar dhe rreziku i eleminimit fizike eshte shume eminent. NATO beri gabim qe nderhyri ne Kosove, ajo duhet te kish bombarduar Shqiperine qe te shpetonin minoritaret grek te “rrezikuar”..At Marku, eshte i pa udhe, Anastas Janullatos Qillomandroja…. Ups…prape e thashe…? Dhe kjo me mori ne qafe…
Sa permenda Jano Qillomandrone, mercenaret e tij te forumitshqiptar(grek).com me shoqeruan deri tek dera e forumit duke e perplasur ate forte dhe paralajmeruar mua qe te mos guxoja te ofendoja besimin e tyre fetar pavarsisht se ku do me shpinin udhet…
Cfare? Qillomandroja eshte besim fetar? Uaaaaa… Qillomandroja ishte vete Perendia….! Dhe une mendoja se shqiptaret kane tre besime (mysliman, ortodoks dhe katolike) dhe nje Zot (shqiptarizmin), por tek forumishqiptar(grek).com aplikohen ligje te tjera fizike,morale, fetare, kombetare….Atje Anastas Qillomandroja eshte i gjithe fuqishmi, financuesi dhe vete Perndia e tyre, dhe jo superagjenti grek me thiken ne dore te ngulur ne shpine te Shqiperise
Valto defi.
Petrit Kola
pojofree@yahoo.com
2/8/2006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:53 am

Arber,

Juve e dini parate qe financon Europa per shqiptaret e jugut qe te thone jane grek?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 5:57 am

Shef pra , neve kemi problem sė pari ne vend e nė informime shqiptare ..Nė forumin Shqiptar ėshtė pronari anti-shqiptar edhe po e cek pėrsėri ORTHODOX , sa do qė i vie dikuj keq , ajo ėshtė e vėrteta , se sjam fundamelist as terorist , as nuk i urrej asnjė fe tjter , por shifet qartė se vetėm te religjionit Orthodox jan antishqiptar edhe askush nuk mund tė bind qe jam gabim .. edhe ashtu ka qen nė historin shqiptare ..
Por a ka ne botė qe njė forum mban emrin e njė kombi e ėshtė kundėr atij kombi ?
Pse nuk meremi masa , ka hakera , nuk ėshtė turp per asi lloj spiunesh , pse nuk i thrasim shqiptarėet ne ket forum , po vetėm bisedojm gjėra tė kota ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:00 am

Shqetsimi juaj deri diku qendron.

Atje nuk ka te beje religjion por paraja...

Edhe Berisha, edhe Sejdiu... por jane tradhetar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:07 am

Une nuk vėrrejta ke asnjėri qė u intereson Kombi prej asaj kohe qė kam intenrnet nga Shqiptarėt-orthodox , por vetėm duke fol pėr krishtin edhe si ti bėjm gjith shqiptarėt krishter se ashtu na qenka modern , nuk pash ke ta ndonjė qė flet pėr komb .. Po edhe leht tė bindet gjithsecili , hapi gazetat shqiptare edhe shef tė njėjtin film ..
Pėr fat tė keq .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:10 am

ju thoni se forumishqiptar.com esht GREK !!!!!!!!!????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:11 am

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:12 am

per qfar arsy mendoni se esht ashtu nese ka munsi ta di ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:15 am

Pronarėt jan grek ose pro grek ..
p.sh. lexoj pak vetėm , Albo ėshtė pronari http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=69115&page=7

ka shum tjera arsye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:23 am

osht e mundshmeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tatoo
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 11:12 am

Arber shkroi:

Cito :
Shef pra , neve kemi problem sė pari ne vend e nė informime shqiptare
..Nė forumin Shqiptar ėshtė pronari anti-shqiptar edhe po e cek pėrsėri
ORTHODOX , sa do qė i vie dikuj keq , ajo ėshtė e vėrteta , se sjam
fundamelist as terorist , as nuk i urrej asnjė fe tjter , por shifet
qartė se vetėm te religjionit Orthodox jan antishqiptar edhe askush nuk
mund tė bind qe jam gabim .. edhe ashtu ka qen nė historin shqiptare ..
Por a ka ne botė qe njė forum mban emrin e njė kombi e ėshtė kundėr atij kombi ?
Pse
nuk meremi masa , ka hakera , nuk ėshtė turp per asi lloj spiunesh ,
pse nuk i thrasim shqiptarėet ne ket forum , po vetėm bisedojm gjėra tė
kota ?


Kjo qe thua ti eshte ose driteshkurtesi domethene te jesh qorr dhe te mos shikosh mire as deri tek hunda jote, ose te jesh nje i shitur qe ben punen e nje antishqiptari. Qe tek forumi shqiptar mund te kete ndikime greke apo te tjera kjo mund te jete e vertete, por te flasesh ne kete menyre per shqiptaret e nje religjioni te kujtdo qofte eshte nje turp i madh nga me te medhenjte dhe vetem nje i shitur tek armiqte e Shqiperise mund ta beje. Po a e di ti se kush jane rilindasit me te medhenj te Shqiperise: A nuk kane qene ortodoks Andon Zako Cajupi, Petro Nini Luarasi, Pandeli Sotiri, Fan Noli, Luigj Gurakuqi, Papa Kristo Negovani, Dhaskal Todhri, Ndre Mjeda, Zef Shiroka, Gjergj Fishta e shume e shume te tjere ata qe luftuan tere jeten per pavaresine e Shqiperise, qe bene abetaret shqiptare? A e di o idjot se Pandeli Sotirin dhe Papa Kristo Negovanin - ortodokse te dy - i ka vrare greku duke i masakruar dhe shume e shume te tjere pa fund si ata?. A nuk ishte i krishtere Gjergj Kastriot Skenderbeu. Si mund ta kategorizosh nje popullsi te tere si antishqiptare kur ata kane vene themelet e kombit, apo nuk te pelqejne ato themele qe ata kane ngritur - ne vend qe te drejtohemi nga ideja Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria po e cojme veten ne qelbesirat me te ndyra te kohrave dhe ne erresiren me te madhe me keto percarje sot ne 2009. Si guxon te shkruash ne kete menyre duke mbjelle percarje ne nje forum qe mban emrin Bashkim Kombetar? A nuk e ke mysliman Sali Berishen qe po ja fal ujrat grekut dhe ju flini si qypa te mbushur me jashteqitje dhe askush nuk e hap gojen. Hajde se me keto felliqesira qe i paguan serbi kurre nuk mund te kete Bashkim, nuk behet Bashkimi atje ku vjen ere e qelbur si ne keto postimet e ketij Arberit.
HAPI SYTE DHE VESHET TI DHE PADRONET E TU SERBE DHE MAQEDONE E DREQI E I BIRI - FEJA E SHQIPTARIT ESHTE SHQIPTARIA! VETEM BASHKIMI DO TA BEJE SHQIPERINE DHJE JO KETO SOJ PALLAVRASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 11:37 am

Hej skandaloze kjo qe ke shkrujt o Arber....

Si mor tradhetaret qenkan vetem nga feja ortodokse he... hahahaha jo more c'na thua po shume i zgjuar dole.

Po Esat Pashe Toptani ortodoks ka qene? A nuk ishte mysliman ai? Po Ahmet Zogu me klanin e tij qe ja shiti Shen Naumin serbeve per te marre pushtetin? Po Ballaban Pasha? Po Balto Stambolla qe vrau Avni Rustemin? Po Sali Berisha qe po ta ben Shqiperine qe te katandiset si kokoshi nje thele?

Hahaha tradhetaret nuk kane fe o Arber, as Atdhe, tradhetaret jane bijte e djallit. Pak me shume kujdes kur perfshin grupe popullsie dhe religjioni, se pastaj dalin punet ndryshe, pastaj me mire hap nje forum te ri dhe titulloje Percarja Kombetare, se te japin me siguri edhe ndonje rroge te mire ata qe i duan te keqen shqiptareve dhe nuk jane pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:16 pm

Kjo qė them une mendoj qė ėshtė e vėrtet , e njėjta nuk ndodh te pėrkatėsit tjera fetare ,as ke katolikėt as mulimanėt po as te at qė e quan vehten ateist , ashtu po e shof une, ndohta edhe qenkam qorru e po lexoj mbrapsht komentet e tyre nepėr shtypet shqiptare .https://www.youtube.com/watch?v=nUAwy5TdiEE&feature=related
Nuk shofi ke ta patriotizėm por vetėm urrejte , edhe nuk jan kėta bijtė e asaj gjenerate , Fan Noli, Luigj Gurakuqi, Papa Kristo Negovani, Dhaskal Todhri, Ndre Mjeda, Zef Shiroka, Gjergj Fishta , nuk di nga dolėn kėta dhe si dolėn ..
Mendoni ju tan ditėn se jam qorru , dėshiroj qė tė jet ashtu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 6:40 pm

Ti nuk je gje tjeter vetem se nje mi i ndyre antishqiptar, qe po mohon historine e Shqiperise hapur fare dhe duket se me kete detyre paske ardhur te shkruash ne kete forum, per te mbjelle percarje, ate qellim qe e kane pasur den baba den armiqte e ketij vendi. Se nga ka dale gjithe ajo gjenerate e nderuar ik lexo mire historine shqiptare te shkruar me gjak, Po plehra si ty nuk e felliqin dot historine dhe as fusin dot percarje sado qe te mundohen, kelyshe tradhetare ka pas plot Shqiptaria dhe nje nga ata qenke edhe ti, mos ki merak se ke per ta gjet pergjigjen qe meriton, ashtu sic e kane gjetur te gjithe tradhetaret e Atdheut. Me sa duket te ka pelqyer edhe Encikloperdia e shkruar nga baballaret e tu maqedonet, Nuk ke turp qe po perdor edhe emrin Arber dhe nga ana tjeter kerkon te percash me mbrockullat e tua qe shkruan lart e poshte. Ik me kohe te mire se mos po te ze ndonje shi me rrebesh dhe lagesh keq shume pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
paioni
Anėtar i ri
Anėtar i ri
paioni

Numri i postimeve : 128
Registration date : 15/05/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 EmptyFri Nov 20, 2009 7:12 pm

Arber shkroi:

Nuk shofi ke ta patriotizėm por vetėm urrejte , edhe nuk jan kėta bijtė e asaj gjenerate , Fan Noli, Luigj Gurakuqi, Papa Kristo Negovani, Dhaskal Todhri, Ndre Mjeda, Zef Shiroka, Gjergj Fishta , nuk di nga dolėn kėta dhe si dolėn ..

---------------------------------------------------------------------------------

Kjo shprehje eshte e papranueshme, eshte fyerje per cdo njeri qe ka gjak shqiptari. Eshte fyerje per historine tone dhe per figurat tona te shquara. I sugjeroj Stafit te forumit te Bashkimit Kombetar qe ne asnje menyre te mos lejoje dhe te mos toleroje shprehja te tilla antishqiptare qe cenojne historine dhe ndjeshmerine e grupeve te ndryshme te popullsise shqiptare. Nuk eshte ky qellimi i ngritjes se ketij forumi te nderuar. Nuk ka qene ky qellimi i gjithe atyre antareve qe kane shkruar aq shume per historine e shqiperise ne kete forum. Nese tolerohet dicka e tille, eshte e kote qe te shkruhet ketu, nuk justifikohet asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: