Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyMon Jan 05, 2009 2:55 pm

Plagoset rende me arme zjarri polici ne qender te Athines.

(AGI) - Athens, 5 Jan. - More violence in Greece after the death of the 15-year-old Alexis Grigoropoulos on December 16 in Athens, shot by a policeman. Last night two agents on guard in front of the Culture Ministry were shot at by unknown attackers, who managed to get away.

http://www.agi.it/world/news/200901051003-pol-ren0004-art.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
kacimix

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 41
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyMon Jan 05, 2009 8:07 pm

po gjendja ne greqi eshte alarmante kjo dihet ... po pse korfuzi kerkon pavarsine e saj... sa perqind jane shqipetar ne korfuz.. banoret dominant ne kete pjes kush jane a jane greke ??? 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyTue Feb 03, 2009 2:44 pm

Rikthehen trazirat, sulmohet komisariati i policisė greke
Te tjera ... Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Printer Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Email
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Policia%20greke
Athinė - Athina ka kaluar sėrish njė natė tė trazuar pas sulmi me armė zjarri ndaj njė komisariati policie nė kėtė vend. Policia bėn tė ditur se gjatė orėve tė vona tė natės, nė jug tė qytetit nė lagjen Koridalos gjatė sulmit ėshtė shtėnė disa herė me armė zjarri ndaj stacionit policor dhe ėshtė hedhur njė granat dore. Bėhet e ditur se granata e hedhur nga sulmuesit, qė supozohet se ishin 3-4 vetė nuk shpėrtheu. Ndėrkohė njė person i panjohur telefonoi nė redaksinė e njė gazete dhe tha se sulmin e merr pėrsipėr organizata e “Luftės Revolucionare”.

Organizata nė fjalė me 5 janar nė sulmin e organizuar ndaj njė njėsiti policor kishte plagosur rėndė njė zyrtar tė policisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ali Baba Tepelena
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Ali Baba Tepelena

Male
Numri i postimeve : 187
Age : 63
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyTue Feb 03, 2009 7:39 pm

"Kush i bėn varrin shokut,bje vetė brėnda"

Dėshiroj tė jetė e vėrtetė.Po qe se kėrkonė pavarsi Korfuzi,(qė e pasuroj mjaft Athinėn)do tė ndahet mė vete me tė 7 ishujt e Jonit,nga Korfuzi deri nė Zakintho,siē janė tani si krahinė mė vete.(Priferia e ishujve tė Jonit)Tė cilat kanė qėnė dikur nėn qeverisjen e Anglisė dhe Venedikut,deri nė vitin 1960-67 kur Italia ja fali kėto koloni Greqisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyTue Feb 03, 2009 7:50 pm

petritkola shkruajti:
Ago Muji shkruajti:
Po u be kjo, greqija do hyje ne portat e fundit te saj.

Si ju duket Greqia sot?

I nderuari Petrit, pak ka ndodhur atje qka eshte dasht me ndodh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Feb 04, 2009 12:51 am

Dje u sulmua me arme zjarri reparti i policise ne Athine dhe pati perleshje me protestuesat nga Kreta.

Shfaqja vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySat Feb 21, 2009 1:47 am

Analysis: New brand of domestic terror in GreeceBy ELENA BECATOROS – 1 day ago
ATHENS, Greece (AP) — A new and possibly more dangerous generation of Greek extremists is escalating attacks against police and symbols of capitalism, years after authorities believed they had stamped out domestic terrorism.
Police were dealing with two terror attempts within the last two days — one in which a powerful car bomb with more than 50 kilograms (110 pounds) of explosives was planted outside Citibank offices, and another in which gunmen opened fire with a submachine gun outside a TV station.

Shfaqja vazhdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySat Mar 14, 2009 12:25 am

Ne diten e sotme.

Persona tė paidentifikuar kanė grabitur me armė njė bankė nė Pire tė Greqisė.
Sipas tė dhėnave policore, mėsohet se njė nga grabitėsit ėshtė fshehur nė njė ndėrtesė, por ėshtė i armatosur dhe nuk pranon tė dorėzohet.
Aktualisht forca tė shumta policore kanė rrethuar godinėn po janė duke negociuar pėr dorėzimin e tij. nuk dihet ende se sa ėshtė shuma qė ėshtė grabitur dhe nuk jepen as detaje rreth mėnyrės se si ka ndodhur grabitja.


Pas saj u shkatruan ne Kolonaq lagje ne Athine shtepi dyqane, makina.

Amerika paralajmeroi qytetaret e saj qe te kene kujdes ne Greqi.

Shfaqja vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySun Mar 15, 2009 3:50 pm

Janine, protesta per “Vorio Epirin”
15/03/2009 13:25

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Protesta-athinaa
Perleshje te reja jane shenuar ne Janine te Greqise mes grupeve anarkisteve dhe anetareve te grupit te ekstremit te djathte “Krisi Avgji” te cilet po protestonin se bashku me disa minoritare nga jugu i Shqiperise per “Vorio Epirin”.
Te pakten tre persona u plagosen, njeri prej te cileve rende. Sic raporton korrespondenti i Top Channel ne Greqi, fashistet dhe vorioepirotet ishin grumbulluar prane Andriandes se Mbretit Pirro ne qender te Janines kur u sulmuan me gure dhe shkopin nga grupi i majtisteve.
Perleshjet vazhduan gjate dhe policia perdori gazin lotesjelles per te shperndare protestuesit dhe per te ndaluar perplasjen mes tyre.

Vazhdon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySat Aug 22, 2009 11:44 pm

ATHINE - Qeveria e Greqisė shpalli sot gjendjen e jashtėzakonshme, pas pėrhapjes sė zjarreve pranė Athinės. Re tė mėdha tymi ka mbi kryeqendrėn greke, mė shumė se 10 shtėpi janė dėmtuar, ndėrsa banorėt e tre fshatrave qė gjenden nė rrezik tė drejtpėrdrejtė nga stuhia e zjarreve nė veri tė Athinės janė evakuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Sep 02, 2009 11:09 pm

Nė Greqi ka pasur dy sulme me autobomba, njėri nė kryeqytetin e vendit Athinė dhe tjetri nė qytetin verior tė Selanikut.

Bomba nė Athinė shpėrtheu para ndėrtesės sė bursės, duke thyer dritaret dhe vėnė zjarrin automjeteve tė parkuara aty pranė. Njė grua ka marrė lėndime tė lehta.

Bomba nė Selanik shkaktoi dėme tė vogla materiale nė ndėrtesėn e Ministrisė sė Maqedonisė dhe Trakės.

Askush nuk e ka marrė pėrgjegjėsinė pėr sulmet, ndonėse njoftohet pėr njė telefonatė paralajmėruese nė njė nga gazetat e mėdha tė vendit, para shpėrthimit nė ndėrtesėn e bursės.

Mediat vendase sjellin nė kujtesė se grupi ekstremist grek, Beteja Revolucionare, ka kėrcėnuar pėr sulme mbi objektiva tė natyrės ekonomike. /BBC/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Sep 02, 2009 11:18 pm

Ne nje mesazh televiziv te shumepritur, kryeministri grek Kostas Karamanlis ka kerkuar shperndarjen e Parlamanetit grek dhe shpalljen e zgjedhjeve te parakohshme ne vend.
Kishte dite qe flitej se situata ne partine qeverisese te konservatoreve greke ishte teper e percare.

Nga njera ane sondazhet e fundit, ku shprehej pakenaqesia e popullit grek per vepren e kesaj qeverie ne keto 5 vjet e gjysme udheheqjeje, nga ana tjeter lufta e brendshme per lidershipin e kesaj partie, duket se kane cuar udheheqesin grek drejt kesaj alternative.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rrahman Hasani
Fillestar/e
Fillestar/e
Rrahman Hasani

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 59
Vendi : frasher-Mitrovic
Registration date : 03/09/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyThu Sep 03, 2009 4:59 am

keto avantura mos i paramendoni.hekuri sa eshte i skuqur mond te lakohet.edhe keto pun eshte dashur te kryhen me heret.tani po kerkojm te hym ne europ e cila popullin shqiptar e ka nda ne 5 shtete.ne nuk po mundemi ti menagjoim edhe keto troje qe i kemi e jo po zgjerojm ato.pa zhvillim ekonomik nuk do te forcohemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyThu Sep 03, 2009 10:19 am

o more rrahman shqiptaret jetojn me endrra.
E humbem edhe ate liri qe kem te fitue,

Te rrejt vetveten jetojm.
Edhe ate liri identitet qe patem naj hiqen servilet per pushtet antishqiptaret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySat Sep 05, 2009 4:56 pm

FACTBOX-Greece's main political and socio-economic risks

Reuters - Dina Kyriakidou, Ingrid Melander - ‎18 hours ago‎
ATHENS, Sept 4 (Reuters) - One of the euro zone's weakest links, Greece is seen sliding into recession this year
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptySat Sep 05, 2009 5:41 pm

Athina, tjeter nate e dhunshme
05/09/2009 11:45

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Athine-dhuna
Nje nate te trazuar ka kaluar zona "Eksarqia" e Athines pasi ashtu si dje ,edhe sot jane shenuar perleshje midis anarkisteve dhe forcave policore.

Cdo gje ka filluar kur persona te panjohur kane hedhur bomba molotov ndaj forcave te nderyrjes se shpejte policore te cilat nga ana e tyre u jane pergjigjur me bomba me gaz lotsjelles. Me pas anarkistet greke u kane vene zjarrin dy makinave, kazaneve te plehrave si dhe kane shkaterruar nje bankomat te nje banke greke. Megjithese policia ka kundervepruar me njehere nuk ka mundur te kryeje asnje arrestim.

Nderkaq vemendja e te gjitheve ne Greqi eshte drejt qytetit te Selanikut ku sot hapet Panairi Nderkombetar i vendit,nje ngjarje e shenuar per arsye se gjithe politika greke, pozita dhe opozita bejne ne kete qytet bilancin e punes se tyre njevjecare. Aq me teper ne kete periudhe kur vendi ndodhet nje muaj para zgjedhjeve te parakohshme, qe shpalli kryeministri Karamanlis tre dite me pare.

Ne gjithe qytetin jane shperndare mbi 3000 police dhe masat e marra jane nga me drastiket ne vitet e fundit,per te perballuar jo vetem protestat e sindikatave qe do te zhvillohen sot ne mbremje, por dhe sulmet e anarkisteve te cilat jane bere tashme te zakonshme ne kete eveniment te rendesishem.

Eshte karakteristik fakti qe megjithese socialistet greke kryesojne me mbi 6% ne sondazhet fundit ,zemerimi popullor dhe mosbesimi per te ardhmen e vendit sidomos ne aspektin e zhvillimit ekonomik eshte gjithnje e ne rritje.Dje u publikua edhe raporti per ritmin ekonomik te tremujorit te dyte te ketij viti ne vend i cili ishte -0,3%.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyFri Oct 09, 2009 4:55 am

ATHINE - Rikthehen trazirat ne Greqi, vetem pak dite pas zgjedhjeve parlamentare. Njė grup tė rinjsh kanė shkaterruar dhjetra biznese e makina ne kryeqytetin grek, Athine.
Sipas policisė, rreth 15 tė rinj tė maskuar, me shufra tė metalta nė duar, kanė sulmuar katėr banka, dy librari dhe disa makina.
Protesta e tyre ishte nė shenjė solidariteti ndaj njė tė riu i cili po gjykohet pėr shkak se bėn pjesė nė njė grup tė sė majtės ekstreme.
Anarkistėt grekė dhe grupet e sė majtės ekstreme shpesh i sulmojnė simbolet e shtetit, ndėrsa gjatė natės vendosin pajisje ndezėse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyThu Nov 05, 2009 2:35 pm

Selanik, te shtena kunder policise
05/11/2009 09:55

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Police-grekee
Te shtena me arme zjarri kunder policise se Selanikut.
Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem ku pese persona te veshur me maska kane hapur zjarr ndaj forcave te rendit.

Menjehere agjentet i jane pergjigjur zjarrit duke iu vene pas agresoreve qe ndodheshin ne dy makina.

Sipas autoriteteve, nuk ka te lenduar, nderkohe qe vazhdon ndjekja e autoreve te krimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shahini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyFri Nov 06, 2009 6:38 pm

U nis dasma per mu nise of amanaman,perhajer u koft nusja of almanaman !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyTue Nov 17, 2009 10:51 pm

Athine, serish kaos ne rruge
17/11/2009 19:40

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Protesta-greqi
Athina u perfshi ashtu sic pritej nga perleshje ndermjet policise dhe anarkisteve te cilet dolen neper rruge per te perkujtuar 17 nentorin e vitit 1973, ne ate qe njihet si revolta e pare kunder juntes ushtarake te diktatorit Papadhopulos ne Politeknikumin e Athines.
Ne bulevardin “Aleksandros” u zhvilluan perleshje mes anarkisteve qe shfrytezuan protestat e te rinjve dhe te sindikatave dhe forcave te policise.

Si pasoje autoritetet kane ndaluar me shume se 100 persona duke i shoqeruar ne rajonet policore.

Korrespondenti i TCH ne Athine, na njofton se 1 person eshte plagosur rende gjate perleshjeve qe po zhvillohen edhe ne keto momente.

Edhe ne sheshin “Eksarhia” dhe ne lagjen me te njejtin emer qe eshte qender e anarkisteve, keta te fundit hodhen bomba “Molotov” kunder forcave te rendit.

Situata vazhdon te jete e tensionuar ne rruget qe te cojne drejt qendres se kryeqytetit grek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 12:16 am

shpresoj en tan trrojet shqiptare mu bo dishka e mir per kit popull qe shum po vuajm per njani qetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 1:08 am

Shpresa, eeeeeeeee edhe une shpresoja qe nuk do dalin ne votime .
E tane Gjakova u qu ne kembe me votu por ju hodhen...

Kerkoi falje qe dola jashte teme, shpresoi ne mirkuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 1:26 am

po kshtu e ashtu na kishin hudh apet po dulem po tash dulen en shesh senet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 1:30 am

Jeni te kthjellet ju Gjakovaret, kete e deshmuat edhe sote. Respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 1:36 am

gjithmon do ta deshmojm po jo pa ndimen e shqiptarve tvertetkerkoj falje per dalje nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: