Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
petritkola

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 EmptyThu Dec 30, 2010 4:57 pm

Greqi, shpėrthim para njė gjykate nė Athinė
ATHINĖ- Njė bombė ka shpėrthyer sot gjatė orėve tė para tė mėngjesit para njė gjykate nė kryeqytetin grek Athinė, pas njė telefonate qė bėri tė mundur evakuimin e zonės, deklaroi njė burim policor.
Nuk ka ende informacione nėse ka viktima.
Sipas konstateve tė para, eksplozivi ishte vendosur mbi njė motor, sipas tė njėjtit burim.
"Shpėrthimi ishte relativisht i fortė. Ndodhem rreth 100 metra larg dhe gjithēka ka rėnė nga raftet e dyqanit'', deklaroi njė tregėtar pėr televizionin Alter, ku dhe ishte transmetur rreth 40 minuta para lajmi pėr shpėrthimin dhe ishte njoftuar policia.
Askush nuk ka marrė ende pėrgjegjėsinė pėr sulmin.

(d.b/BalkanWeb)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 EmptySat Dec 03, 2011 12:46 am

Humbi Petrit i Kolve ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 EmptyThu Dec 15, 2011 9:14 pm

shpresojm se esht ne nji mision te madhrishem dhe dot te triumfoj,dhe at se shpejti, ka pershendetje nga ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi   Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne ishullin e Korfuzit partia qe kerkon pavarsi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: