Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 RnB,Rap,Hip Hop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Sep 08, 2007 12:04 pm


te dy:https://www.youtube.com/watch?v=RjJnst5PdbU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: elvana gjata "mames"   Sat Sep 08, 2007 12:08 pm


"mames" yeahhh Wink
https://www.youtube.com/watch?v=HnxL10zkkTM


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Sep 08, 2007 1:43 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Sep 08, 2007 12:09 pm

Ciljeta&tingulli3 feat
Dridhe B.....:
https://www.youtube.com/watch?v=v_fyS_73bAo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: Flori   Sat Sep 08, 2007 12:47 pm


BABYy
https://www.youtube.com/watch?v=dc04ZOfJh-8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: **GenTa**   Sat Sep 08, 2007 1:01 pm


Krejt-E-Din
https://www.youtube.com/watch?v=qenprdPYz-0PoSesiV
https://www.youtube.com/watch?v=NT9kf6RFucw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: '' BLERO ''   Sat Sep 08, 2007 1:07 pm


FalMa
https://www.youtube.com/watch?v=Lbf1V_OmsXM


Se-Di
https://www.youtube.com/watch?v=ZXgpZXEA71Y


cant u see
https://www.youtube.com/watch?v=F62W-FILzKU

Shake Shake
https://www.youtube.com/watch?v=s_tPsBh8-hs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Oct 13, 2007 11:36 pm

50 Cent, Justin Timberlake and Timbaland - AYO Technology

---> https://www.youtube.com/watch?v=6H3E7doTdZo <---
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lea_uk
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 136
Registration date : 17/09/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sun Oct 14, 2007 9:50 pm

Alissa qika mue po ti pelqen kengetaret qe une i pelqej :-)


50 Cent, Justin Timberlake and Timbaland - AYO Technology


Per R&B and hip hop of course
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Nov 10, 2007 2:17 pm

Chris Brown
- Wall To Wall
..........................

https://www.youtube.com/watch?v=1Hcd4ryjS-U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Nov 10, 2007 2:24 pm

Akon
-I wanna love u

https://www.youtube.com/watch?v=9cKtjClArgM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alissa
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 28
Vendi : germany
Profesioni/Hobi : dance baby ;)
Registration date : 31/08/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Nov 10, 2007 9:21 pm

Flori dhe Soni Malaj
- Fluturimi 3470

https://www.youtube.com/watch?v=yWdwNnJM1Eg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anjesa
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 28
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

MesazhTitulli: Elvana Gjata - Ku Jeton Dashuria   Tue Nov 13, 2007 10:31 pmhttps://www.youtube.com/watch?v=ezNO_If4CyM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.skam-1her.de/
Gjuetari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 748
Age : 106
Vendi : neper Male dhe pyje.
Profesioni/Hobi : Gjuetar valla :)
Registration date : 20/06/2008

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Mon Jun 23, 2008 5:28 pm

Rihanna - Please Don't Stop The Music (dance mix)


https://www.youtube.com/watch?v=d-yP7s7vVKw&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Wed Jun 25, 2008 4:50 am

Arta Bajrami ft. Locco - Asnje Milimeter

https://www.youtube.com/watch?v=LS8PrlMmdws&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Wed Jun 25, 2008 6:12 am

Duda feat Double G Army - Jeta Jem
https://www.youtube.com/watch?v=H_Z2-oShc6s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Wed Jun 25, 2008 6:14 am

Drog Vdekje Arkivol
https://www.youtube.com/watch?v=xy9VA-GiK70
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GocPejone
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve : 372
Age : 98
Vendi : Matiqan
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sat Jul 05, 2008 3:42 pm

Jay-Z ft. Rihanna & Chris Brown - Cinderella (umbrella rmx) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   Sun Nov 02, 2008 1:37 am

Gold Ag - Shqiperi Etinke


https://www.youtube.com/watch?v=VC2wafhHgQg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RnB,Rap,Hip Hop   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RnB,Rap,Hip Hop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: