Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Muzika shqiptare dhe "huazimet" !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sat Aug 23, 2008 6:26 am

" Leonora kopjon serbėt
Edhe pse ėshtė treguar shumė patriote gjatė deklaratave tė saja, kėngėtarja drenicase Leonora Jakupi ka vjedhur njė kėngė prej serbėve.
Sipas gazetės “Korrieri”, tė Tiranės, kėnga hit e Leonorės “Ti nuk ekziston”, ėshtė vjedhur nga kėnga serbe “Ne mogu od nje”, tė cilėn e kėndon kėngėtari Daniel Djokic.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė kėngėtarėt shqiptarė tė kosovės, por edhe ata serb, kopjojnė kėngė prej njėri-tjetrit, pavarėsisht se mund tė konsiderohet paradoksal kopjimi i Leonorės nga serbet, e cila njihet pėr gjuhėn e ashpėr ndaj tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sat Aug 23, 2008 2:09 pm

Po pse moj Leonora?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sun Aug 24, 2008 1:05 am

Biligoa, me fjal te gazetave mos eja ketu dhe me hap tema si kjo oky, me shum nuk po e zgjas ... !! Kujdes cka thua e cfare teme hap . ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sun Aug 24, 2008 2:36 am

Do ishte mire biligoa, pasi qe po thua e Leonora e paska vjedhur kengen, pse nuk e poston nje link te vetem, qe ne ta degjojm e pastaj ta besojm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 30
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sun Aug 24, 2008 2:32 pm

Mund te jete edhe e vertete! Perderisa ben pjese ne mesin e knegetareve komerciale, nuk duhet te habitemi aq shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spirito
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sun Aug 24, 2008 6:46 pm

Car ka per tu habitur ketu?? Skeni pse sillni link, ajo ben
muuuuuuuuuu.
Bashkohem me postimin e E_BUKURA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   Sun Aug 24, 2008 9:49 pm

Po ndoshta mir ja ka ba se ata se demokratizohen ndryshe,prandaj vjedhja per vjedhje e pushka per push.
Edhe adelines te shkretes shum kang ja kan vjedh shkinat e kurr su anku per to se u besatu ne shokun tito ahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Muzika shqiptare dhe "huazimet" !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Muzika shqiptare dhe "huazimet" !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: