Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Foto te ndryshme

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Thu Oct 23, 2008 9:54 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Thu Oct 23, 2008 11:13 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 03, 2008 12:39 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:27 pm

Shqiperia e Kaukazit (Azerbaixhan)


Edituar pėr herė tė fundit nga tom sojer nė Fri Dec 05, 2008 6:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:28 pm

Kishe ne fshatin Kish ne Shqiperine e Kaukazit (Azerbaixhan)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:30 pm

Shqiperia e Kaukazit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:34 pm

Flamuri i popullsise Lezgi ne Azerbaixhan. Ky popull ka nje beteje ne histori kunder Aleksandrut te Madh ne vendin e quajtur Qafgamel (Qafmal ose Qafgamile) dhe vendi i betejes ishte ne mes dy kodrave. (Qaf)

Fjalori i tyre (me germa cirilike) ka shume ngjashmerira me fjalorin tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:36 pm

Shtepia ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:37 pm

Shtepia ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tom sojer
V.I.P
V.I.P
avatar

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Fri Dec 05, 2008 6:42 pm


Pranvera eshte me mua
Ne ankthin e kuq
Te dashurise gjokshapur
Me shpirtin ne duar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mergimtari
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 755
Age : 105
Vendi : Jashtė forumit
Registration date : 31/05/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Tue Dec 16, 2008 10:42 pm
© Lėvizja Vetėvendosje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 2:58 am


Kallu greqi kallu (qka ja mendon dikujt prite ne shpi )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 3:01 am


kur Populli nuk duron mė Pushtei nuk mund tė gjej vend pėr tu mshefur ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 1:41 pm


Gjithkund mund te pushohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 1:47 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 1:47 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jorgo S. TELO
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 394
Registration date : 12/04/2008

MesazhTitulli: FOTO TE NDRYSHME   Wed Dec 17, 2008 2:36 pm

fla QENKE ME TE VERTETE NJE SHPIRTMADH DHE SYARTIST ME DIMENSIONE TE ADMIRUESHME. Te kam zili z. ORFE! Te lumte!
Nga Jorgo Telo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Wed Dec 17, 2008 2:42 pm

ago flm per keto foto, z.telo, znj eshte ajo Razz ahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Mon Dec 22, 2008 3:29 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Mon Dec 22, 2008 3:57 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Mon Dec 22, 2008 4:01 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Thu Dec 25, 2008 7:53 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Thu Dec 25, 2008 7:55 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Thu Dec 25, 2008 7:57 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 24
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   Mon Jan 26, 2009 9:38 pm

Neqofse ne nje menyre apo ne nje tjeter kishim mundur ta personifikojme (ne hekur, hahaha), profesionalizmin, qe...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Foto te ndryshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foto te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Art dhe Kulturė-
Kėrce tek: