Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Deklarata te FBKSH

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AutoriMesazh
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 1:08 am

kjo eshe deklarata e jon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 1:10 am

Sunday, 30 November 2008
FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH)
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Fbksh
Ju fton për BASHKËPUNIM
NËSE JE I PAKËNAQUR
• ME VEPRIMET POLITIKE TË SHTETIT SHQIPTAR
• ME KOSOVËN SHUMË-ETNIKE
• ME PARTITË POLITIKE SHQIPTARE NË TREVAT ETNIKE
• ME GJENDJEN E PËRGJITHSHME SHQIPTARE KUDO NË BALLKAN
NËSE JE SHQIPTAR
• THUA SE E DO RIBASHKIMIN KOMBËTAR
• JE I GATSHËM QË MENDIMET TË PASOHEN ME VEPRA KONKRETE
• JE I GATSHËM ME U ANGAZHUAR
• JE I GATSHËM ME FLIJUAR
EJA NË FBKSH
• E THEMELUAR NË KORRIK TË VITIT 2002 NË TIRANË
• PËR RIBASHKIMIN E KOMBIT SHQIPTAR NË NJË SHTET TË VETËM
• ME ANËTARË NGA TËRË TROJET ETNIKE
FBKSH
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Fbksh
• ËSHTË ORGANIZIM POLITIKO-USHTARAK MBARËKOMBËTAR QË SHTRIHET NË TË GJITHA TROJET SHQIPTARE TË SHQIPËRISË ETNIKE
FBKSH NË GJIRIN E SAJ KA
• ARMATËN KOMBËTARE SHQIPTARE (AKSH)- dorë të djathtë
• SIGURIMIN KOMBËTAR SHQIPTAR (SKSH) - dorë të majtë
• FONDIN KOMBËTAR SHQIPTAR (FKSH)- këmbët
• KRYESINË QENDRORE - kokë të një trupi
AKSH
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 AKSH_soldier
• FAKTOR STABILITETI NË BALLKAN
SIGURIMI KOMBËTAR SHQIPTAR (SKSH)
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Sksh
• TRAJTON SIGURINË KOMBËTARE NË NIVEL ETNIK, RAJONAL DHE
BOTËROR
FONDI KOMBËTAR SHQIPTAR (FKSH)
• GRUMBULLON TË MIRA MATERIALE QË BËHET NË BAZA VULLNETARE NGA ATA SHQIPTAR QË E DUAN ATDHEUN E TYRE
• FINANCON TË GJITHA VEPRIMET E FBKSH-ës, DHE STRUKTURAVE TË SAJ.
KRYESIA QENDRORE E FBKSH-së
• MBLEDH INFORMATA, ANALIZON DHE SJELL VENDIME QË KA TË BËJ ME STRUKTURAT E SAJ DHE ÇËSHTJEN KOMBËTARE
RIBASHKIMI KOMBËTAR
• NUK ËSHTË ËNDËRR-POR REALITET
• VARET NGA SHQIPTARËT E JO NGA TË HUAJT
• JETËSOHET DUKE QENË TË BASHKUAR E JO TË PËRÇARË
• ËSHTË PËRPARIM DHE MIRËQENIE
FBKSH I THOTË MJAFT MË
• FJALËVE BOSHE PA VEPRIME KONKRETE
• INDIVIDËVE QË ÇËSHTJEN KOMBËTARE E PËRDORIN PËR MARKETING
• PËRÇARJEVE BRENDA SHQIPTARE LIDHUR ME IDENTITETIN, FLAMURIN E GJUHËN
PËR FBKSH EKZISTON VETËM
• NJË SHTET SHQIPTAR
• NJË KOMB SHQIPTAR
• NJË GJUHË SHQIPTARE
• NJË USHTRI SHQIPTARE
• NJË FLAMUR SHQIPTAR
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Flamuri_i_madhTKZ
NËSE I DO KËTO IDEALE KA VEND EDHE PËR TY NË FBKSH-EJA TË
• FLASIM SHQIP
• KUVENDOJM SHQIP
• VEPROJM SHQIP
• FRYMOJM SHQIP
• JETOJMË SHQIP
KONTAKTO FBKSH-në
JU MIRËPRESIM
Zëdhënësi Politik dhe Sekretari i Këshillit Organizator të Kuvendit Mbarëkombëtar-GAFURR ADILI
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 G_adili2008


• Tel:00355 (0)692735656
• E-mail:
\n
gafurradili@hotmail.comKjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga spam bots, duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë
kjo eshte deklarata e FBKSH-SE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 1:14 am

Kerkoje nga stafi kjo foto te largohet e kety ytybety njeri shkizofren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 1:49 am

Kerkoj nga ju te jepni 1 arsye kur kerkoni diqka perse te hiqet fotoja ?
Kete teme e ka leju stafi dhe fotoja i perket temes nuk kuptoj pse duhet te hiqet ?!

_________________
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 1:54 am

Pse eshte si fotoja e Rugoves me qen aty njeriu me distruktive i kombit ja pse te hiqet riki dhe per ate thashe te hiqet se nuk ja vlen te jete ne kete forume te bashkimit kombetare e aj njeri nuk eshte per bashkim eshte per shkatrim ja pse e thashe dhe e them me plote pergjegjsije kete qe ky ytybet ne foto nuk e ka vendin ketu tani ju vlersone vet me respekt per ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 2:00 am

Zeri nuk dmth qe nese nuk na pelqen duhet ta hjekim por kur te kesh fakte perkundrazi duhet te insistosh ta lem temen .
Urdhero tema eshte e hapur edhe secili ka deshire te dije me shum per kete armate .
Respekt per te gjithe qe mundohen dhe sakrifikohen per Bashkim Kombetar .

_________________
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 2:28 am

PO Riki fakte done ty pse ty a nuk i ke pare faktet apo si nje sa per fillime eshte fakt edhe ne video ne top chanell e ka deklaru per djemt e vrare dhe deklaroje qe jane ushtare te AKSH pase 2 oresh zotnija deklaroje qe jo nuk jane ushtare te AKSH por jane grup i armatosur ky besoje eshte nje fakt i argumentuar me video nga goja e ty
pra Do viteve shkruajn ne deklarate qe kane tre Divizione ne tre zona ku ndahen 1,2,3, edhe kure ra deshmoret ne Mitrovice edhe per ata i mohoje nje here pastaj i sghtiry ne librin e vet te Ginisit pastaj para disa muajve dha deklaraten qe njesitet e AKSH po e kane izoluar gjeneralin Mladice dhe edhe kjo genjeshter e kulluar kure kjo tani del dhe thote qe eshte formuar ne vitin 2002 ne korik pse pra kjo nuk mori pergjegjsine ne ate kohe te dale dhe mose te pranoje Gafuri marveshjen e Ohrit po rinte rugve Lucernit dhe fliste pallavra qe UCK tradhetoje luften pse nuk i dole ne balle UCK ta vazhdoje luften po me ate emblem po nxori emblemen e vete cfare na u dashte neve emblema tjeter kure ne kishim nje embleme te bukur dhe krenare per fitoret qe kishte bere si Uck jo si politik flase per ushtaret po heshti tani pse lejone qe te ndahet Mitrovica kure kjo AKSH qenka me tre Divizione ushtare qe dote thote nje divizion kae 10 mije ushtare ku i ka keto ky njeri po lejone te ndahet Kosova ne enklava edheme u coptu nuk te duket loje kjo ty e shume tjereve se ki njeri luan me Deshmoret dhe me vullnetin e djemve te AKSH qe jane gati per flijim pra disa argumente ishin keto nese dote duhen tjera kemi mjafte prese dikushe te pergjigjet por jo te sjell deklarata ketu sulme interneti me respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 5:04 pm

fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 5:07 pm

Aksh nese nuk pergjigjesh tema do te mbyllet mos provoko vetem me figura .

_________________
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 5:23 pm

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Thumb_uck1~0Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Thumb_uck_emblemaDeklarata te FBKSH - Faqe 4 Jugo_emblema_UCPMBilKeto te tregoje se jane qe kane HISTORIJE DHE JANE MBAJTE DHE DOTE MBETEN PER JETE E MOTE NE ZEMREN E CDO SHQIPTARI SE U DERDH GJAKE PER KETO DHE JA VLENE TE JENE NE CDO FAQE TE HISTORISE mose me sjell pacavura ketu pergjigju nese ke dicka per te thene
Stafi i nderuar ju lutem mos i feshini kete edhe pse nuk jane per temen por te ju tregohet se kushe jane historija nuk eshte aspak provokim
me respekt zeriatdheut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 30
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 5:33 pm

Gjaku i derdhur i te gjithe deshmoreve te kombit Shqiptar per Çlirim dhe Bashkim Kombetar Shqiptar eshte duke u shkelur nga disa individe ose klane te caktuara politike te cilet jane duke shkelur mbi gjakun e bijve dhe bijave me te mira te ketij kombi prandaj po ju ftoj qe te gjitheve , ti lejme anash partit politike dhe qe te gjithe te punojme qofte ndaras apo bashkarishte ne rrugen e bashkimit te trojeve te Shqiperise Natyrale , pra amanetin e te gjithe deshmoreve te kombit deri ne fund
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyWed Dec 03, 2008 5:36 pm

More keta individe te caktuar o Ferat te marrin edhe ne qafe me kopallet e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyFri Dec 05, 2008 12:04 am

RIKI une nuk kam drejt te komentoj apo te foli me ata qe nuk e doj te miren e shqiperis etnike


une i botoj vetem deklaratat e tonna


rrespekt te gjithve:aksh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyFri Dec 05, 2008 12:31 am

AKSh pse ti e din se kush e do apo se do Shqiperin Etnike?
Apo mos je vetem postjer ti? Qe nuk ke te drejt te komunikosh me ata qe nuk ju perkrahin dhe ju kundershtojn! Mir e ke ti dhe mir te kane mesur , se sidoqoft ske se çfar te argomentosh thjesht per çdo dite jeni tuj bere vetem bllofe.Jeni bere per ajgare, me vjen keq per ate djem qe ju jane lidhe pas jush. Ku kujdes se si pergjigjesh dhe mos pononi nen rogoze kaq sa per fillim.

Pershendetje Revolucionare nga Gjura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyFri Dec 05, 2008 1:07 am

More pasi e perfaqson ti AKSHn, qojua atyre te tuve nje sihariq, more po ku eshte AKSH tash qe ne veri edhe ne zonat ku sbanohen nga serbet veprojn njesitet speciale partamilitare serbe, more ku jane AKSH kur edhe ne shterpce ka struktura te tilla, ku jeni ju more USHTRI E MADHE kur perdit malltretohen rrahen burgosen Shqiptaret ne Kosoven Lindore, ku jeni ju more kur Shqiptaret trajtohen se lecka ne Mal te Zi, ku jeni ju o "ushtri e popullit" kur kercova vlon nga 3000 trupat paramilitare kriminale, ja se ta them un qe ta kuptosh, gjendeni ne prralla ne dokrra ne vendime, ne internet, ne struktura joekzistente, gjendeni ne fantazin e vetevetes tuaj qe sju le kurre te veproni konkretisht, sepse veteveten e keni rrejtur e keni mashtruar.

Mirembetshi
Ago Muji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyFri Dec 05, 2008 1:55 am

XHAVIT DALLOSHI qe thua ty nuk ka qen asgje ne fondin vendlidja theret mose ja fute kot dhe mose nxejr AKSHUCEN para UCK se lavdishme mose u merni pe deklarate te kota jepni pergjigje ne teme shkruajni faktet atje jo me nxjer koder pase bregu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe

Female
Numri i postimeve : 149
Age : 34
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyFri Dec 05, 2008 10:56 am

Tani, pra „trimat” liderët e UÇK-së, iu bashkuan këtyre kamuflatorëve të UDB-së, dhe po bëjnë „vëllazërim-bashkim“ si në kohën e Titos, por shumë shpejt „harruan“ këta „luftëtarë“ se si kanë qenë të sharë dhe të ofenduar dikur nga UDB-ashët, por, sot, PDK-ja u bashkua me LDK-në, të njëjtë gjë bëri më herët edhe AKK ,dhe disa parti të vogëla të cilat dolën nga Lufta Çlirimtare e Kosovës; të gjithë këta luftëtarë, ”harruan“ premtimet e tyre të mëhershme që dhanë për bashkim kombëtar, tani këta servilë po i bashkon vetëm interesi personal, siç janë: interesi i korrupcionit, pushteti dhe kolltuqet e tyre, me një fjalë këta po ushqehen në pjatat e bashkësisë ndërkombëtare bashkë, si UDB-ashët e Titos.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 1:32 am

DO TA BEJM SHQIPERIN ETNIKE ARMATA KOMBETARE SHQIPTARE .AKSH,FBKSH.FKSH,SKSH.

RRNOFT SHQIPERIA NATYRALE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 1:40 am

Mirushe shkruajti:
Tani, pra „trimat” liderët e UÇK-së, iu bashkuan këtyre kamuflatorëve të UDB-së, dhe po bëjnë „vëllazërim-bashkim“ si në kohën e Titos, por shumë shpejt „harruan“ këta „luftëtarë“ se si kanë qenë të sharë dhe të ofenduar dikur nga UDB-ashët, por, sot, PDK-ja u bashkua me LDK-në, të njëjtë gjë bëri më herët edhe AKK ,dhe disa parti të vogëla të cilat dolën nga Lufta Çlirimtare e Kosovës; të gjithë këta luftëtarë, ”harruan“ premtimet e tyre të mëhershme që dhanë për bashkim kombëtar, tani këta servilë po i bashkon vetëm interesi personal, siç janë: interesi i korrupcionit, pushteti dhe kolltuqet e tyre, me një fjalë këta po ushqehen në pjatat e bashkësisë ndërkombëtare bashkë, si UDB-ashët e Titos.


Keni shume te drejte. Historia eshte ajo qe do i gjykoje me mire...Ndersa per AKSH-ne, me pelqeu nje mendim qe lexova me lart. Nuk duhet te ngutemi, edhe pse cdo kush jemi te vedijshem se nuk jane gjerat sic duken, por nuk duhet te bijme pre e emocioneve apo interesave te ndryshme, dhe t'i drejtohemi njejt siq bente dikur presidenti "historike" s'bashku me kliken e tij, kunder UÇK-se !
Duhet te tregojme kujdes te vecant.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 1:42 am

Me falni.."Ndersa per AKSH-ne," ne vend te kesaj "Ndersa per FBKSH-ne.."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shqipo_
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Shqipo_

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 107
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 4:35 am

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Fbksh-bajram

http://fronti.blog.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 10:05 am

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Fbksh-bajram
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 10:23 am

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 JusufgervallaDeklarata te FBKSH - Faqe 4 Thumb_uck1~0Deklarata te FBKSH - Faqe 4 AdemJashariPERSHENDETJE KUJDES MOSE I HARONI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 11:24 am

zeriatdheut te gjith keta e kan pasur nje ideal qe te bejn bashkimin kombetar .
por ti a e din qysh po ban nje fjal e urt popullore ketu tek ne thot pshy perpjet e peshty veten edhe ti qat mnuy po ban e perseri po bjen ne idealin ton


faqja zyrtare :fbksh-aksh.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 EmptyMon Dec 08, 2008 12:48 pm

QEsharak ideali i juaj i lidhur ngushte me internet lali jane dy gjera te ndryshme qe kure po e shofem idealin tuaj po e demonstroni jemi duke e pare fatmirsisht qe fale deklaratave tuaja qesharake andaj nuk munde krahsoshe malin me fushen lal duhet te cfletoshe pake dhe te mesoshe se ku eshte ideali e cfare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 4 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deklarata te FBKSH
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: