Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Deklarata te FBKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutoriMesazh
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 24, 2009 10:40 pm

AFRIM
QFAREE BUDALLE KANE KUSHE TE KA TREGUE PRRALLA::
kY VONE JU KA PAS BASHKANGJIT AKSH -PO QFARE AKSH MORE HAJNA KREJT E BADIT QE VJEDHIN POPULLIN
SA SHKIJET I VRAJTEN DERI TASHE HAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 24, 2009 10:50 pm

KOMANDANT kOSOVA
Tash keta qen e shkije ne evrop ju kan lie kordiantorit te FBKSH nje patriot atdhetar qe nuk mundet asnji shpiunte ai te afrohet ,
Tash keta magjup po mundohen edhe ata ta shkatrrojn dhe jan bashkue disa dalla vergjihajna e te G.Adilit e do e tradhtare qe ta largojn kordiantorin e te thojn se ja Adili e ka Aksh qe ky vete me doren e thot se ska Aksh
Ne qoftse ne radhet e juve pranoni qesi tardhatr te Adilit ne diaspora qe gjat Luftes ishin kunder UQK dhe ishin pjese tradhatrit Tahir Zema e pas luftes u bashkuan me keta te UQK qe te vjedhin Popullin e mos vet per ju .


Nadolen shkronjat kapitale( TE mdhaja )pastaj mos u ankoni pse fshihen shkrimet ,Satfi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 25, 2009 12:29 am

nuk ka vend per tradhtar ne edhe nje her do te shkojm ne tiran adili ma nuk guxon te luj bisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 25, 2009 12:38 am

aksh: po ja futni nga korrneri po me duket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 25, 2009 8:47 am

ja edhe diqka shikone profilin tim shikone si me jan shlyer mesazhet foto edhe prap me quajn fillestar e turp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 42
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 25, 2009 10:18 am

kasapi
pyetni magjupin dalloshin se a e ka kontaktu dalloshi adilin apo adili dalloshin masi sipas juve ska formu adili fbksh-ne dhe spaska lidhje me aksh.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 25, 2009 11:43 am

Jashte temes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deklarata te FBKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 21 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: