Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Deklarata te FBKSH

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 12:56 am

Nuk eshte se une po i ngris ne qiell keta, por problemi eshte se ju po i nencmoni shume. Une kam nje mendim timin jo perfundimtar. Te thashe se kam lexuar, kam mare mendime te ndryshme nga njerez te ndryshem dhe akoma jame ne dilem qe te kem nje qendrim te prer sa i perket FBKSH-AKSH-se. Ndersa ju, me shume eufori, duke u bazuar ne disa gjera shume siperfaqesore po e thuani ne kete menyre kaq bindes.
Une nuk jam as me FBKSH, as me ndonje organizat, shoqat, parti qe shtiren se e kan kete qellim-bashkimin kombetar ! Vetem per nje arsye. Sepse qe te gjithe shtiren ( e theme me shume pergjegjesi) se jane per bashkimin kombetar dhe nuk gjejne forc dhe guxim qe te gjithe te bashkohen dhe te behen NJE ! Pse ? Pergjigjen besoj e dini...Kjo eshte arsyea qe nuk e injoroj asnjerin nga keta qe i permenda, por as nuk i lavderoj aq shume, por te pakten i perkrahi ne cdo menyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:03 am

Mirushe, pajtohem plotesisht me mendimin tuaj edhe kete here. Dy gjera po i riperseris qe jane shume te qelluara nga ju. Ne fillim me plote te drejte e thate se nese ndonje antar i ri apo edhe i vjeter nuk ka mendime 100% te njejta me te tjeret, menjeher i sulen sikur te ishte nje bishe apo nje jo-shqiptare ! Duhet te jemi me te hapur, me komunikues qe s'bashku te diskutojme dhe te gjejme me te miren, dhe jo te kemi mendime te fiksuara dhe te mbesim statik. E dyta eshte se une e thashe ketu pak me heret " Mos e urreni aq shume armikun, sepse do t'ju tubulloj gjykimin". Gje qe ju e that tashme bukfalisht, perderisa shume njerez sot flasin ne kete menyre per organizatat dhe levizjet e ndryshme !

Une qe te gjitha i respektoj dhe i perkrah, por nuk jam me asnjeren, vetem per ate arsye qe e ceka me siper-qe nuk bashkohen ne NJE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:14 am

Mirushe shkruajti:
Si shume po u krujshit ju disa zera e disa piskama ne ket forumin Bashkimi Kombetar,madje pak dikush mos me u pelqy ju menjihere po u kcejshit me lloje te ndryshme tuj u mundu antarve me u mbyll gojen me fllaster. Une po ju kujtoj forumisteve se ky fare zeri nja nat u knaq duke me ndjek pas ne kete teme edhe vetem se une e perkrahu jo veq AKSH po edhe shume individ e organizata e levizje me programet e tyne qe e kane Bashkimin Kombetar.
Gjura a mundesh me e kuptu se ne kete situaten e sotme te cilen po e percjell popullin tone te gjithe individet edhe organizatat me levizjet qe i kena mbrenda ne trojet tona nuk mundemi me ba dicka ma shume pos ndonje demostrat sikurse Albini me Vetvendosjen qe po i bejne edhe askush nga jashte edhe mbrenda nuk po i perkrah po bahen shurdhamemeca. Ju more vllazni po i sherbeni shkaut me kto thanjet e juve kunder nje armate kombetare, cila organizat ose levizje sote po vepron simbas juve nese AKSH nuk po veprojka praktikish gjemani ju qe po turreni kunder AKSH.

Mirushe une e kruaj me realitetin qe bene te thashe edhe ate nate mose u mundo te tregoshe te besh fushen male se nuk behet kaqe per ty dhe mose e shtije VETVENDOSJEN ne kete thes se programi i VETVENDOSJES eshte krejt tjeter dhe i dukshem cdo deklarate ka nje raste nje aksijone nje pune te bere nje ngritje zeri jo vetem o kote ok andaj leje VETVENDOSJEN eshte tjeter gje ty me thuaj ceri ytybety i FBKSH une nuk ta mbylly gojen ty ty vahdo shkruaj por na sjell te pakten nje fakte respekt kaq per ty tungE_BUKURA une kame respektin per ty dhe ty e dine ase qe dua te debatoje ne kete drejtim me ty sepse qellimi eshte i perbashket edhe une kame shoke e kame degjuar si kure ty dhe i degjoje sote e kesaj dite por zzhgenjimet jane te dukshme dhe realitetit i karieristeve po duket bukur mire qe ne fillim andaj e nderuar si ty respektoje une keta njerez kure nuk shofe nje seriozitet po vetem me shfritzu popullin dhe pse ka mbet i vonuar Gafur Adili nuk duhet te meren djem ne qafe sikur me politiken e fllite qe bene kreret e UCK kjo me dhimset mua une e thashe edhe me larte po te ishte kjo AKSH dicka serioze dote isha i pari qe dote isha ne radhet e saj por duke dite cfare zemre ka nuk shkoje si qeni ne rush DRURIT I SHIQOHET ZEMRA JO LEKURA mbetesh e RESPEKTUAR NGA UNE TUNG
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe

Female
Numri i postimeve : 149
Age : 34
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:20 am

E Bukura eshte per me u habit si mundet dikush te jete i priviligjuar ne kete forum prej te tjerve pershembull ky far zeri me do moderator kur ne realitet nuk jan bindes kur shkruajn diqka ne tema e sidomos politike. E kur mesin pa derivate fillojn me fy ose me u nxjerr nga situata me ha ha ha.
Burr ashte ai qe flet me bindje jo me buzqeshje cinike e kurrsesi tuj u mundu me i shtri pertoke antaret e forumit tuj i sha e fy sa t mundet.

Edhe une e perkrahu mendimin qe e ke dhane E Bukura,as une nuk jam me AKSH u thash edhe Zeriteatdheut ni nate po kte spo kish kush ja nal gojen.

Me kishe than ta la Vetvendosjen Zeriatdheut, mos e ke pron private Vetvendosjen ose don me ma ndalu te flas per te. Kur te flas keq ateher mundesh me u kru ne kete pike perndryshe Zeriatdheut sa ki ti te drejte edhe une kam te drejte me jep mendimin.
Une sa kam arrite me lexu te gjitha ne kete situat mirren njejte me deklarata si LPK,LKCK,AKSH e do levizje tjera emrat nuk po me kujtohen krejt veq me deklarata mirren edhe nuk dallojne nga AKSH.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura

Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 32
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:29 am

Zeriatdheut e gjetem mirekuptimin qe e kishim gjithnje, kete e kerkoja. Per sot, me shume nuk po flase. Mbetesh i respektuar si gjithnje.

Mirushe asnjeher nuk e kam fajsu Zerinatdheut perkunder asaj qe nganjehere eshte shprehur ne menyre jo te mire. Jo pse e njoh personalisht, por per ate qe ka bere, dhe per kete meriton respekte. Shpresoj dhe besoj se edhe ky, megjithse mundohet nje dite do ja arrije qellimit qe t'i kuptoje edhe te tjeret sa me leht, dhe mos te jete kaq direkt.
Per moderatoret e ketij forumi nuk do te kisha thene dicka, megjithse nganjehere ka nga ata qe e humbin busullen, por qe i arsyetoj. Mund te jene me te mire, por te pakten nuk jane ne mesin e atyre moderatoreve te kqij sikurse jane ne forume te ndryshme...
Mbi gjitha duhet t'i lem hapsire cdo antari te ri apo te vjeter, pavaresisht bindjeve te tyre politike apo religjionare qe te shprehen dhe te komunikojme si duhet, sic na ka hije neve shqiptareve. Gjithnje deri sa nuk jemi injorues dhe fyes ndaj njeri tjetrit.

Mirembeteshi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 12:46 pm

Une e ndaj mendimin me E Bukura edhe me Mirushen se AKSH vepron mbrenda mundesive njejte sikur programet e tjera qe e KANE NE PROGRAM LUFTEN.
Sot nuk ka mundesi tjera veprimi por me kohen do te dalin ne siperfaqe gjerat dhe do te dihet kush eshte AKSH e Levizja me adrese e pa adrese edhe te tjerat. Ma moment i mire nuk ka se sa te zhduken karrierizmat e ketyre partive e te gjitha ti bashkohen AKSH me ne krye Gafurr Adilin.

Shiqone kush shqetsohet si Zeri e Gjura ne kete rast
Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Default Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Pixel-vfl73 Added

02:08

AKSH-ja Dhe Gafurr Adili 03.10.2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Default Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Pixel-vfl73 Added

07:57

Gafurr Adili ne TOP STORY - Top Channel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 2:46 pm

zeriatdheut ,gjura po em doken jan ne endrra dhe jan anti shqiptar sipas botimve qe po shof ketu ne ket forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 3:35 pm

Kerkojm fakte konkrete, jo llomotitje ne internet.
Nese nuk jemi ne nje mendje me Gafen, nuk do te thote se jemi antikombetar.
Ne kemi nje histori te ngjeshur pas vetit,per te cilen kemi fakte te gjalla, nuk me brengos fakti qe flitet ne adresen time, nga njerez qe nuk kane deshmuar asgje perveçse komunikatave teplasuara ne internet.
Rruget qe ne i kemi shkelur nder vite,jane deshmi te gjalla.
Ste mjaftojne Lapidaret e Deshmorve te Lirise?

AKSH-ja une kam adrese nese deshiron, po ta jape dhe takohemi kur te te doje zemra,dhe atehere bisedojme balle per balle dhe me thuaj pastaj a jam antikombetar apo kombetar.
Dhe te shohim se kush eshte ai qe sheh enderra???

O milet zgjohuni nga gjumi !

Nje njeri qe futet ne forumin Bashkimi Kombetar dhe mbron ideologjine dhe vepren e lavdishme te Uçk qe ne formimin e saj ,ne vazhdimesi te luftes dhe pas luftes nuk mund ta quash antikombetar.

Mendo dhe gjyko para se ta shkruash ate fjali se nuk mund te percaktosh ti identitetin, atdhetarizmin,veprimtarine time apo te Zerit pa njohur rrenjet dhe realitetin.
Ti vazhdo me internet ,ne shkojme perpara drejt realizimit te qellimit te gjithe shqipetareve drejt BASHKIMIT KOMBETAR:

Pershendetje nga UçK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 4:08 pm

http://de.youtube.com/watch?v=jtLvzCy_H00&feature=related

Ja nje deshmi per ty Trandafile qe i zgjedh fjalet e embemala te nje YTYBETY apo fjalet e atyre djem te veshur une e kame thene dhe dote them prape me plote pergjegjesij nuk te flase me euforizem ase inate shife ty kete video dhe me thuaj ku jane 1,2,3,DIVIZJONET e AKSH kete me shpjego jo me be lafe ketu nese nisim me video ka plot nese flasem me fakte konkrete na i sjlle ketu se une binde jo prallat apo fajalet qe ty kenaqesh kure i degjone para kamerave televizive dhe me del ketu me thua qe une ty shiqoje cfare te shiqoje tradhetine cfare te shiqoj rugen e internetit tend ok po themi ashtu si thua edhe ty sote ne Mitrovice BANDAT CETNIKE po eci lirshe po boshadisen fshatrate tere ne veri te Mitrovices ku jeni ju tifozet e ju te ekraneve qe llomotitini ketu per nje gje qe nuk egzistone shume kollaj eshte te flasesh ne telvizion po reliteti ku eshte e nese ja ti kombetare hajde nisemi qe tani dhe e shofem veten kush dhe cfare eshte jo pralla me me treguar mua ky eshte nje fakte sa per fillim mose mendoni se nuk kame fakte dhe ketu mose u mer me mua hajde na sjell fakte dhe argumente qe sikur une ty sjelli ketu jo pallavra dhe raklamime viedo me shite mend ketu done te dishe se kushe jame une po e bej edhe ashtu ku te duash takohemi dhe nese done ne zyren e YTYBETIT GAFUR ADILI nemesTIRANES dhe flasem para syve te tyj dote shofem a dote hape gojen ai idjote http://de.youtube.com/watch?v=i6PM5rcsCV0&feature=related
SHIKOJE MIRE KETO DY VIDEO DHE BENU REALISTE NGA ERDHEN KETO KU ISHIN ATO QE SOTE PALLIN JEMI GJALLE JEMI GJALLE KU JENI HAJDE PSE KETO DJEM NUK I PRANUAT SI DESHMORE POR SI KRIMINEL PSE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 4:43 pm

Mirushe shkruajti:
E Bukura eshte per me u habit si mundet dikush te jete i priviligjuar ne kete forum prej te tjerve pershembull ky far zeri me do moderator kur ne realitet nuk jan bindes kur shkruajn diqka ne tema e sidomos politike. E kur mesin pa derivate fillojn me fy ose me u nxjerr nga situata me ha ha ha.
Burr ashte ai qe flet me bindje jo me buzqeshje cinike e kurrsesi tuj u mundu me i shtri pertoke antaret e forumit tuj i sha e fy sa t mundet.

Edhe une e perkrahu mendimin qe e ke dhane E Bukura,as une nuk jam me AKSH u thash edhe Zeriteatdheut ni nate po kte spo kish kush ja nal gojen.

Me kishe than ta la Vetvendosjen Zeriatdheut, mos e ke pron private Vetvendosjen ose don me ma ndalu te flas per te. Kur te flas keq ateher mundesh me u kru ne kete pike perndryshe Zeriatdheut sa ki ti te drejte edhe une kam te drejte me jep mendimin.
Une sa kam arrite me lexu te gjitha ne kete situat mirren njejte me deklarata si LPK,LKCK,AKSH e do levizje tjera emrat nuk po me kujtohen krejt veq me deklarata mirren edhe nuk dallojne nga AKSH.Done fakte ty Mirushe ja nje te thashe edhe ate nate po te them prape mose u mer ty me VETVENDOSJEN APO LKCK APO LPK se kane historije dhe realitet nuk kane siFBKSH vetem deklarata kaqe per ty keto Organizata jane shome large nga FBKSH qe ty e thua se eshte dikush tjetra kane dallime si Nata me DITEN hahahaa trego cfare beni ju konkretishte ju cfare beni kete dua te dije fakte jo pallavra apo rekllama hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 11:33 am

zeriatdheut shoki mem ngu mu shkon te ni psikolog jo qe po ma nxan udhen mu se per mu dil edhe me tupan bertit jam kunder fbksh-askh-se por po me dhimbesh shoki se gjdo njeri po ta nxan rrugen ty shoki e ma mir shko te nje pikolog
edhe diqka per gjuren kisha me i thon se kerkush nuk po e kundershton
UCK-ne sepse na vret zoti me i kundershtu ata edhe te gjith kemi qen aty
zeriatdheut ti shiki qe po shitesh kogjo trim e po e qet emblemen e uck-=se kombetare te maqedonis e dim shoki se aty ka pas shum lufetar trima por udheqsit e tyre na kan tradhtuar ku qjan sot ata trima jan duke u kalbur neper burgjet e shlalvo maqedonasve e ti thuash se jo keshtu jo ashtu po me vjen keq shoki por te tregova qysh en fillim qe nje psikolog nuk eshte keq me vizitu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji

Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 3:49 pm

aksh shkruajti:
zeriatdheut ,gjura po em doken jan ne endrra dhe jan anti shqiptar sipas botimve qe po shof ketu ne ket forum

un sdi qysh mun me kon antishqiptar nje njeri qe ka marr pjes ne 3 lufta clirimtare. Po cuditna
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura

Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 36
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 5:17 pm

AKSH E din se sa shkronja ka alfabiti?

Me mir te bije qe te shkojsh ne shpi dhe ti mesosh dhe pastaj mundet qe te komunikoj me ju.

Per ta kshilluar apo qe ti derjtoheni dikuj, qe te shkoj ne psikiater, mendoj se pari ju jeni ai qe keni nevoje te shkoni,besoj se e keni provuar apo jo, dhe me sa po e shof rrezultatin hmmm! pa sukses, fatkeqsish ju them qe ju paski mbaruar dmth ju paska shkuar truri per l... sh.

Te keshilloj, qe edhe njeher mos dil qe te flasesh ne emer te nje org, qe edhe sikur te jete ashtu si ju e trazemetoni jua neveritni njerzve.
Jeni shum te ceket, ne komunikim thjesht fyeni pa pas asnje fak konkret, thjesht keshtu tha Gafa Adili e keshtu beri, me kaq nuk mjafton.

Vetem nje gje ta kisha garantuar, se me kto fjale qe i drejtohesh Zerit
Per balle nuk ja kishe thene e as syt nuk ja kishe hedh e jo me ti thoje kto qe thua.

Pershendetje nga Uçk.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 26
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 6:55 pm

Ne qofse na tregoni vetem nje hap konkret qe ka bere AKSH-ja per Bashkim Kombetar, me dore ne zemer, duhet te pranoj se AKSH-ja angazhohet per Bashkim.

Respekt
Guximi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 7:36 pm

aksh shkruajti:
zeriatdheut shoki mem ngu mu shkon te ni psikolog jo qe po ma nxan udhen mu se per mu dil edhe me tupan bertit jam kunder fbksh-askh-se por po me dhimbesh shoki se gjdo njeri po ta nxan rrugen ty shoki e ma mir shko te nje pikolog
edhe diqka per gjuren kisha me i thon se kerkush nuk po e kundershton
UCK-ne sepse na vret zoti me i kundershtu ata edhe te gjith kemi qen aty
zeriatdheut ti shiki qe po shitesh kogjo trim e po e qet emblemen e uck-=se kombetare te maqedonis e dim shoki se aty ka pas shum lufetar trima por udheqsit e tyre na kan tradhtuar ku qjan sot ata trima jan duke u kalbur neper burgjet e shlalvo maqedonasve e ti thuash se jo keshtu jo ashtu po me vjen keq shoki por te tregova qysh en fillim qe nje psikolog nuk eshte keq me vizitu

O AKSH qe del me ate emer ty po qese edhe tipat si puna e jote e bejn bashkimin me strategjine tuaj te mikur vaj halli per ket SHqiperije po na sjellni fakte ju kerkova jo deklarata apo me me tregu mua se ku te shkoje po ketu debatohet per tmen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 8:59 pm

AKSH
FBKSH
FKSH
SKSH
GAFURR ADILIKeto jan faktet keta e bejn shqiperin e etnike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:08 pm

o gjuro une nuk ju kam tut tri luftrave edhe prap lufoj per te miren e shqiptarve por shoki ketu ne ket forum qe po shkruani komente nuk eshte vendi per ketu ju lutem dilni neper forume te huaja pak se me shqiptar o shum let me komeniku por dil shoki pak neper forume nderkombetare

ju pershendes nga zemra e shqipnis etnike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anëtar i ri
Anëtar i ri
aksh

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 38
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:10 pm

Edhe diqka ketu ne ket forum te koka sikur ne kohen e komunizmit te gjith njesoj

ej ju pershendes skam mo kumente per ket forum banja vetit qefin si te deshironi dhe aksh eshte duke vepruar neper trojet shqiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbksh-aksh.tk
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:11 pm

aksh shkruajti:
AKSH
FBKSH
FKSH
SKSH
GAFURR ADILIKeto jan faktet keta e bejn shqiperin e etnike
Ku jan ato fakte he burre, vetem keta emra fakte te duken ty?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:12 pm

aksh shkruajti:
Edhe diqka ketu ne ket forum te koka sikur ne kohen e komunizmit te gjith njesoj

ej ju pershendes skam mo kumente per ket forum banja vetit qefin si te deshironi dhe aksh eshte duke vepruar neper trojet shqiptare
O Zotri i nderuar, leje kohen e komunizmit ti, po hajde sjell fakte, dhe diskutojme per ato gjera se bashku, ketu jam dhe jemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
lepurush
Fillestar/e
Fillestar/e
lepurush

Female
Numri i postimeve : 62
Age : 35
Vendi : Larguar!!!
Profesioni/Hobi : Zbuloji por me lezet .....
Registration date : 29/04/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:12 pm

aksh shkruajti:
AKSH
FBKSH
FKSH
SKSH
GAFURR ADILIKeto jan faktet keta e bejn shqiperin e etnike
Perpara me keta strukturat.Rrofte shqiperia etnike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lepurush
Fillestar/e
Fillestar/e
lepurush

Female
Numri i postimeve : 62
Age : 35
Vendi : Larguar!!!
Profesioni/Hobi : Zbuloji por me lezet .....
Registration date : 29/04/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:14 pm

zeriatdheut shkruajti:
ObiligoOrfe mjafte me me tallje
perpara dhe me ty zeri !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi

Male
Numri i postimeve : 593
Age : 31
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:15 pm

zeriatdheut shkruajti:
ObiligoOrfe mjafte me me tallje
More le te jete kush te doje, nuk me intereson mua, vetem te sjell fakte qe po punojne per Bashkimin Kombetar do i dua me gjithe zemer dhe nese do me pranojne do ju bashkangjitem dhe une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptyFri Dec 12, 2008 9:16 pm

UNe po por me lepuj si ju jo se me celni pune sdije nga kushe me u ruajt a nga armiku apo nga lepujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe

Female
Numri i postimeve : 149
Age : 34
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 EmptySat Dec 13, 2008 1:33 am

zeriatdheut shkruajti:

Done fakte ty Mirushe ja nje te thashe edhe ate nate po te them prape mose u mer ty me VETVENDOSJEN APO LKCK APO LPK se kane historije dhe realitet nuk kane siFBKSH vetem deklarata kaqe per ty keto Organizata jane shome large nga FBKSH qe ty e thua se eshte dikush tjetra kane dallime si Nata me DITEN hahahaa trego cfare beni ju konkretishte ju cfare beni kete dua te dije fakte jo pallavra apo rekllama hahaha

Une thash sillem sot fakte jo historikun e ketyre organizatave. Sot behet fjale nese e akuzoni Aksh se miret me deklarata, athere mos ndonje organizat mirret me dicka konkrete?! E permenda e vetmja eshte Vetvendosja e cila eshte themelu mas te gjitha ketyre levizjeve edhe sot eshte ma e bashkumja kundra padrejtesive qe po i bahen popullit tone ne Kosove.Tregomni Zeri e Gjura per historikun e Lpk Lkck cka presin keto organizata e nuk po bashkohen me i dhane force popullit edhe te jene shembull i bashkimit? jeni met me 1 deri ne 2 percind vota te popullit edhe kini te drejte me i akuzu Aksh.Zeri ty shume po te intereson cka jemi tuj ba na akshja,masepari une jam edhe aksh edhe lkck edhe lpk e naj tjeter levizje e cila e ka ne program bashkimin e tokave etnike e mos u mundo mua te me beshe vetem se jam e aksh ta kam than ate nate, cka eshte duke ba Aksh eshte duke ba edhe Lpk edhe Lkck nuk e di kush tha ne nje shkrim se ne Vushtrri jane fut paramilitar serb e akuzohet Aksh pse nuk po ndermerr dicka kundra tyre, po atehere pse nuk ndermarrin keto levizjet e tjera, Tmk e shume e shume tjera institucione te Kosoves e parti politike. Pse askush nuk mundet me ndermarr dicka se na kane fut ne gojen e ujkut parlamentaret e Thacit e Rugoves ku as Aksh e as Vetvendosja nuk kane marr pjese ne ate parlament kurse Lpk e Lkck po ishin ne parlamentin e thacit me nga 1 antar me duket(nuk jam e sigurte).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Deklarata te FBKSH - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deklarata te FBKSH
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: